Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

jaan320i

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

81
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast jaan320i

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    320i/323 facelift kupee
    hyundai cuope 2,0 103kw
    honda CRX 1,6 96kw
  1. M: originaal ilukilbid 14"

Pakkuda pealkirjas mainitud ilukilbid. Ehk on kellelgi vaja. Asuvad Tallinnas. 56898687 Hind nt 10 euri komplekt
  2. Müüdud

..
  3. Lukku

Foorumi inimestele hinnaks 1100euri.
  4. Lukku

Hetkel müügist maas
  5. M42 mootri erinevus

Aitäh, et keegi huvi tundis teema vastu. Homme kratsin plokikaaned puhtaks ja uurin tootmiskuupäevasid. Loodan, et kellelgi teiselgi tulevikus sellest arutelust kasu.
  6. M42 mootri erinevus

Okei. Küsimus lihtsalt tekkis sellest, et mul seisab kaks blank mootorit ilma kolledeta. Ja kummalgi pole karteripõhja ega õlivõtturit küljes. Ja väidetavalt neist üks e30 pealt ja teine e36 pealt. Aga huvitaks kumb neist on kumb. Ja kas neil raua osas on üldse mingit vahet, vói tuleb lisa 3kw puhtalt pihustite ja aju seadistuse pealt.
  7. M42 mootri erinevus

Oskab keegi öelda, mis vahe on välisel vaatlusel 100kw ja 103kw m42 mootoril? Nii palju tean isegi, et karteripõhi erinev. Aga kas on ka mingite andurite vahe või nt termostaadikorps teine vms?
  8. M: Bavaria C 25 euri

Müüa e30nest pärit Bavaria C makk. Hetkel autos sees ja töötab ilusti. Sageduse displei valgustus on ära kustunud, kuid usun et seda saab kergesti korda teha. Asub Tallinnas Männikul või Mustamäel. Hinda sooviksin 25euri, kuna neid ei liigu enam eriti. Kontaktiks 56898687. Foorumisse väga tihti ei satu, seega mõistlikum oleks helistada. JR
  9. Turvakaare/puuride tegijad.

Facebookis selline leht nagu Harri's Weldworks. Teeb korralikku tööd ja hind ka mõistlik. Tegutseb Viimsis.
  10. O: 318 karteripõhja

Oleks soov osta m40 karteripõhja, millel on õlivõtturi osa sillatalast ees pool. oleks vaja koos õlivõtturi ja alumise kaanega. põhimõtteliselt täiesti komlektset asja. Võiks asuda Tallinnas. Kontakt 56898687 http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=HA11-EUR-02-1991-E34-BMW-518i&diagId=11_0159
  11. Vesi pagassis?

minu omal oli näha et antenni tihendi vahelt oli pagassi jooksnud vett kunagi korralikult(roostesed veenirejäljed jooksid mööda tagatiiva sisemist plekki)
  12. elekter

http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/e30/
  13. K: 323

teema jällegi aktiivne...mõtlesin pikalt ja kaalusin oma rahaliste seisude üle, ning otsustasin lõppude lõpuks auto sõitma ja korrilkult kokku panna! seega toredad ja abivalmis foorumlased, kui teil kellegi oleks aega korraks mõni päev männikult l'bi põigata ja minu auto kõrval oma auto kapoti avama siis oleksin väga tänulik! JR
  14. M: 320i-323 fl kupee 1988a

paar huvilist on olnud aga keegi pole veel ära viinud.
  15. M: 320i-323 fl kupee 1988a

müüdud parimat soovides JR

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus