Hüppa postitusse

jaan320i

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    194
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    1988a 320i/318is turbo facelift kupee
    1991a 320i/330tdsa touring
    honda CRX 1,6 96kw

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja jaan320i saavutused

Foorumi püsikunde

Foorumi püsikunde (8/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

8

Reputatsioon

  1. Äkki on kellelgi touring pere jaoks väikseks jäänud ja on huvi sellise vahetuse vastu? Juurde ei maksa ja selliseid pille palun mitte pakkuda mille kohta isegi poolik projekt on piinlik öelda. Mootorile piiranguid ei sea, võib pakkuda diislist kuni 1,6l bensukani. Kere olukord kõige tähtsam. Kuna touring läheb mu naisele, siis temapoolne ainus tingimus on see, et auto ei tohi olla originaal punane. Selle reegli vastu ma eksida ei saa😀 Kogu info bussist leiab siit: https://www.auto24.ee/3642997 Parimat JR
  2. Pakkuda 2 tutikat originaal 044 pumpa. Äkki kellelgi vaja turboka ehituseks vms. Hind 140euri tk Asukoht Tallinn 56898687
  3. Originaal kinnitused keegi maha lõiganud, sai tehtud ise uued. Ei lekkinud. 75euri Asukoht Tallinn 56898687
  4. Is lisa, kinnitused natuke haiget saanud aga kasutatav 20euri M20 triggerwheel 15euri M42 sisselaske flantsid 20euri tk Asukoht Tallinn 56898687
  5. jaan320i

    Typ210

    Elu ei peagi lihtne olema😀. Lihtsalt sattus odavalt differ kätte. Kui keegi tahab vahetust teha 210 vs 188 3alguse ülekanne, siis võib kirjutada.
  6. jaan320i

    Typ210

    Kas keegi foorumist on oma e30le typ 210 diffri alla aretanud? Plaan oma autole see alla panna aga kui kellelgi mingeid näpunäiteid jagada siis oleksin tänulik. Diffri kinnitused nkn vaja custom teha kõik jne aga huvitab mismoodi pooltelgede osa lahendada. Kardaani lasen treialil ümber teha, see on kõige väiksem probleem. Parimat JR
  7. Äkki kellelgi plaan om m40 või m42 ära turbotada, siis mul pakkuda üks tutikas sisselase koos pihustilati ja otsikutega mis kolle külge käivad. Lihtsa vaevaga ümber tehtav bemmi r4 mootoile sobivaks. Sai tellitud aga endale ei sobi ei sobi, korraks ainult pakist välja võetud. Saan juurde pakkuda ka m42 sisselaske flantsi 10mm alumiiniumist, et külge keevitada. Hind 360euri, flants 40euri Asukoht Tallinn 56898687 Sai tellitud must aga tuli tavaline alu https://fmic.eu/en/engine/168099-intake-manifold-fmic-pro-audi-vw-18t.html
  8. Vaja 3liitrise e38 pealt karteri komplekti. Asukoht ideaalis Tallinn ja lähiümbrus.
  9. jaan320i

    Lobamokkade rubriik

    Keegi kes m57 swapi nullist täielikult ise teinud on, viitsiks mulle sõnumitesse kirjutada? Oleks mõned küsimused.
  10. jaan320i

    Lobamokkade rubriik

    Okei.. Tänud vastuse eest. Tagaosa korras, keegi lihtsalt eest normaalselt vaibanoale valu andnud, et põhja keevitada saaks vms.. Lamba kari!
  11. jaan320i

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oskab ehk vastata...kas sedaani põhjamatt sobib ka touringusse?
  12. Müüa mtech 2 ring kupeele Valged detailid tutikad, sinised autol küljes käinud. Klaasriidest tükid. 300euri Asuvad Tallinnas 56898687
  13. jaan320i

    O: Mtech 2 ringi

    Replica või originaali?
  14. http://m.auto24.ee/used/3286008 Kas keegi antud masina kohta oskab midagi rääkida? Huvitab enim kere olukord.
  15. jaan320i

    Müüa pudinaid

    @valgma 10 euri ja on sinu kui tahad
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus