Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

longero

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  85
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  11

Kõik, mis longero postitas

 1. Keegi seda rohelist kupeed on vaatamas käinud, mis juba pikemat aega müügis on? Imelik, et veel alles (ilmselt väike mootor ja lisadevaesus). Piltidelt (nagu alati) ilus.
 2. longero

  Thule katuseraamid

  Reilingute peale sobib, aga vaja veel ka osasid, millega kinnitada. Mul neid pakkuda pole. Kõik, mis olemas, on piltidel.
 3. longero

  Thule katuseraamid

  Laiuse poolest läheb, aga alla on mingit muud vidinat ikkagi vaja (või vajab hoopis reilinguit alla).
 4. Töötas ja tegi normaalset discot. Raam ja pistik kaasa. 10.-?
 5. Müüa sellised asjad. 25 eurot nt?
 6. longero

  Lobamokkade rubriik

  Originaalraadio pistikut kellelgi pakkuda?
 7. Igati nõus selle mõttega. Ei kujuta ette, kui peaks näiteks kingi ostes hakkama iga proovimise eest maksma. Tarbeasjad mõlemad. Samas eks saan aru ka müüja seisukohast, eriti veel siis, kui on ise oma kätega ehitanud ja kõvasti ressurssi alla ladunud. Aga sellisel puhul on "korrigeerimiseks" teised meetmed nagu viidatud. Iga automüüja unistus on ju tegelikult auto võimalikult kiiresti maha müüa, tekitades ostjas tunde, et see auto on just mõeldud sulle!
 8. Ilmselgelt tänapäeva turutingimustes suur loogikaviga, aga võibolla sellisest konkreetsest eksemplarist huvitatute spread ongi liiga lai, et tuleb seda teatud meetmetega, mis aitab volüümist selle kõige potentsiaalikama välja sõeluda, korrigeerida?
 9. longero

  Lobamokkade rubriik

  Kas Tartus v Tallinnas oleks kellelgi suht kiirelt pakkuda siit detaili nr 4? Vaja parempoolset. Lisaks on vaja istme siinide ühendusvarrast, mis käib siinide peale (asub istme all). Kas kellelgi on mõni iste lahti lõhutud ja vedeleb niisama, kust saaks juppe võtta?
 10. Äkki kellelegi on seisma jäänud ja soovib vabaneda? Lõpust ühe toruga. Originaalkood on: 18101719234
 11. longero

  M: Mõned varuosad

  Link on läinud?
 12. longero

  Vesi jookseb tuppa

  Nii, nagu eix kirjutas. Paraku üks tüüpkohti, mu masinal oli sama keiss, lisaks oli mul akualuse poolel ka auk.
 13. Tere! Pakkuge asju, ehk kellelgi leidub? Väga oleks vaja. Lingid võiks olla visuaalselt korras, aga esmatähtis, et kruvide keermed terved ja kruvid ei teeks ka paha. Vanemal tüübil siis pole kummist pehmendusi sees. Tagumised stangepoldid on lühikesed, mis kinnitavad horisontaalselt tala amordi ja klambrite külge. 6tk huvitaks.
 14. longero

  Lobamokkade rubriik

  Keegi tartus liiva/soodapritsiga tegeleb? Mul üks põll vaja lõplikult ära puhastada (nurgad ja praod on veel teha). Muu, kuhu kettaga ligi pääseb, on ära tehtud. Aga pmst siis üle käia üks kord.
 15. longero

  Lobamokkade rubriik

  Keegi soovitab, millega armatuuri jm plastikdetailid pahtli lihvimistolmust (jm sarnasest heledast purust) puhtaks saaks hästi ja mis ka poorides hästi toimiks?
 16. Soovitan Margust igati. Väga abivalmis, vastutulelik ja asjatundja inimene, kes teie rullid korda teeb, kui ise jõud üle ei käi (nagu minul). Annab ka head back-end nõu hiljem
 17. longero

  M: Kütusepaak b-osa 100 eur.

  Siis peaks olema 63L paak, millel mõlemal pool tasemeandurid. 55 peaks olema ühega.
 18. kas kellelgi oleks pakkuda: 1) tulederaami - esmalt vajalik juhipoolse tulekomplekti plastikkorpus, kuhu laternad kinnituvad. Korpus peaks olema korras ja reguleerimisvarrastega; 2) turvavöö kinnituskorpus (see punase "press" nupuga) juhiistme jaoks; 3) põlle pikka keskmist liistu ja alumist liistu (või mis selle korrektne nimetus ongi?). Täiendan nimekirja jooksvalt.
 19. longero

  M: 320i touring 95kW ´90

  Käisin 2016. a suvel seda autot vaatamas, oli vist müügis 1390ga. Vajas päris palju tööd, sh kere, mootor lainetas veidi, kuskil vist ka kütuseleke. Seega üle keskmise hästi säilinud selle kohta ei julgeks pakkuda, aga võib-olla vahepealne omanik on need tööd ette võtnud ja ära teinud.
 20. Pmst aasta hiljem avastasin, et on siit läbi käinud, aga ma ostsin selle auto kaarega endale ja vaikselt ehitan.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus