Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

longero

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  69
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  10

Kõik, mis longero postitas

 1. Igati nõus selle mõttega. Ei kujuta ette, kui peaks näiteks kingi ostes hakkama iga proovimise eest maksma. Tarbeasjad mõlemad. Samas eks saan aru ka müüja seisukohast, eriti veel siis, kui on ise oma kätega ehitanud ja kõvasti ressurssi alla ladunud. Aga sellisel puhul on "korrigeerimiseks" teised meetmed nagu viidatud. Iga automüüja unistus on ju tegelikult auto võimalikult kiiresti maha müüa, tekitades ostjas tunde, et see auto on just mõeldud sulle!
 2. Ilmselgelt tänapäeva turutingimustes suur loogikaviga, aga võibolla sellisest konkreetsest eksemplarist huvitatute spread ongi liiga lai, et tuleb seda teatud meetmetega, mis aitab volüümist selle kõige potentsiaalikama välja sõeluda, korrigeerida?
 3. longero

  Lobamokkade rubriik

  Kas Tartus v Tallinnas oleks kellelgi suht kiirelt pakkuda siit detaili nr 4? Vaja parempoolset. Lisaks on vaja istme siinide ühendusvarrast, mis käib siinide peale (asub istme all). Kas kellelgi on mõni iste lahti lõhutud ja vedeleb niisama, kust saaks juppe võtta?
 4. Äkki kellelegi on seisma jäänud ja soovib vabaneda? Lõpust ühe toruga. Originaalkood on: 18101719234
 5. longero

  M: Mõned varuosad

  Link on läinud?
 6. longero

  Vesi jookseb tuppa

  Nii, nagu eix kirjutas. Paraku üks tüüpkohti, mu masinal oli sama keiss, lisaks oli mul akualuse poolel ka auk.
 7. Tere! Pakkuge asju, ehk kellelgi leidub? Väga oleks vaja. Lingid võiks olla visuaalselt korras, aga esmatähtis, et kruvide keermed terved ja kruvid ei teeks ka paha. Vanemal tüübil siis pole kummist pehmendusi sees. Tagumised stangepoldid on lühikesed, mis kinnitavad horisontaalselt tala amordi ja klambrite külge. 6tk huvitaks.
 8. longero

  M: E30 sedaani kola

  Läks emexisse
 9. longero

  Lobamokkade rubriik

  Keegi tartus liiva/soodapritsiga tegeleb? Mul üks põll vaja lõplikult ära puhastada (nurgad ja praod on veel teha). Muu, kuhu kettaga ligi pääseb, on ära tehtud. Aga pmst siis üle käia üks kord.
 10. longero

  Lobamokkade rubriik

  Keegi soovitab, millega armatuuri jm plastikdetailid pahtli lihvimistolmust (jm sarnasest heledast purust) puhtaks saaks hästi ja mis ka poorides hästi toimiks?
 11. Soovitan Margust igati. Väga abivalmis, vastutulelik ja asjatundja inimene, kes teie rullid korda teeb, kui ise jõud üle ei käi (nagu minul). Annab ka head back-end nõu hiljem
 12. longero

  M: Kütusepaak b-osa 100 eur.

  Siis peaks olema 63L paak, millel mõlemal pool tasemeandurid. 55 peaks olema ühega.
 13. kas kellelgi oleks pakkuda: 1) tulederaami - esmalt vajalik juhipoolse tulekomplekti plastikkorpus, kuhu laternad kinnituvad. Korpus peaks olema korras ja reguleerimisvarrastega; 2) turvavöö kinnituskorpus (see punase "press" nupuga) juhiistme jaoks; 3) põlle pikka keskmist liistu ja alumist liistu (või mis selle korrektne nimetus ongi?). Täiendan nimekirja jooksvalt.
 14. longero

  M: 320i touring 95kW ´90

  Käisin 2016. a suvel seda autot vaatamas, oli vist müügis 1390ga. Vajas päris palju tööd, sh kere, mootor lainetas veidi, kuskil vist ka kütuseleke. Seega üle keskmise hästi säilinud selle kohta ei julgeks pakkuda, aga võib-olla vahepealne omanik on need tööd ette võtnud ja ära teinud.
 15. Pmst aasta hiljem avastasin, et on siit läbi käinud, aga ma ostsin selle auto kaarega endale ja vaikselt ehitan.
 16. longero

  O: vasakut esiust

  Bump. Pakkuge roosteta juhiuksi. Ühel kurval sedaanil oleks hädasti vaja.
 17. Tere! Ega kellelgi ei ole üle kütusepaaki ja tagaseina b-osana, millest lahti vaja saada? Pakkuda võib ka uueväärset kasutatud paaki, aga vaevalt seda leidub. Ja juhiust, millel pole läbivat roostet. Autoks 87/11 FL sedaan. Tänan ette!
 18. longero

  Metallis

  ajad on nii head, et kõigil terved olemas rets muidugi - kui endale värvitoon sobiks, võtaks kohe ära! avaldan moraalset toetust!
 19. longero

  Head muusikat autosse :)

  uuemat reivi ka masinasse
 20. longero

  O: vasakut esiust

  Äkki kellelgi on vasakut esiust? 87. a, 95kw 2.0 sedaan.
 21. longero

  M20B20 küünlajuhtmete küsimus

  Jah, selline plaan ongi (kahtlen, et keegi neid üldse vahetanud on). Kui viitsid, vaata juhtmeid! Tänud ka!
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus