Jump to content
E30 COMMUNITY

Aaro

Foorumikasutaja
  • Content Count

527
  • Last visited

• Days Won

22

Aaro last won the day on February 29

Aaro had the most liked content!

Community Reputation

137 meeldimist

About Aaro

• Rank
    Jutupaunik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. 100 ju väga hea pakkumine, ebays liiguvad kobedamad selle hinnaga.
  2. Padi pakkuda, ehk keegi pakub alumist osa eraldi.
  3. Täna mustamäe automaailmas.
  4. Sirme ei müüdavat eraldi vaid koos katuseluugi komplektina.
  5. Aaro

Müüdud

Võta riie ja amordid ära. Muu on suht tühise väärtusega (hetkel veel).
  6. Proovi omale selgeks teha ka typ168 ja typ188 reduktorite erinevused. Hetkel on nimetus ja pilt erinevad. Kallima diffri nimetuse panemisel ja odavama kauba müümisel on pettuse lõhn juures (kas siis tahtlikult või mitte).
  7. On müügikuulutusel numbri varjamisel mingi sügavam mõte? Kahju, et paljud suure entusiasmiga alganud lood lõppevad ühte moodi.
  8. Soov pealkirjas nimetatud asi soetada. Lõõtsa osa võib defektne olla, vaja tegelikult metallist raami sealt seest. PS.
  9. Hindele 3, b piilari katteid leiaks.
  10. Ostan spidoplokile suurema pirni orazi katte, on nähtav ja kättesaadav kui spidoplokk lahti võtta. Minu oma otsustas ära sulada. PS või 52 10 726
  11. Tegemist on väikeste asjadega aga selle hinnaklassi juures võiks minu arust teisiti olla: Laepaneel on vändaga varjandi oma, see kate ei ole küll kena seal. Vasak tweeteri kate on justkui lahti, võimalik, et pilt petab. Väike OBC tundub olema defektse ekraaniga. Ma ei tea diisel mootoritest midagi aga kas see paremalpool olev lõdvik on õhu jaoks? Kui jah siis võiks see ka kuidagi paremini lahendatud olla. Kordan veel, tegemist väikeste asjadega.
  12. Selle raha eest jäi paar asja silma riivama aga väga ilus auto.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy