Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

jaan320i

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  181
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Kõik, mis jaan320i postitas

 1. jaan320i

  Müüa pudinaid

  @valgma 10 euri ja on sinu kui tahad
 2. Oleks ideaalis vaja kupee kere kuid võib pakkuda ka touringu kere. Kupee võib olla puhas kere, tõstan teiselt kerelt tehnika ja muud asjad ümber. Toringul peaks/võiks olemas olla touringule iseärased detailid olemas, nt kereliistud jne. Täielikku taastamist vajavat kere pole mõtet pakkuda, selline tükk roostet omal ka olemas 😀. Kui vaja värvida või mõni koht lappida, pole hullu. Parimat JR
 3. jaan320i

  Müüa pudinaid

  Õliradikas 35euri Kõik tuvavöödega seonduv korraga 25 euri
 4. jaan320i

  Müüa pudinaid

  Kes kõik korraga ära viib, saab 75euriga omale. 75 euri eest ei anna kaasa õliradikat.
 5. jaan320i

  Müüa pudinaid

  Müüa e30 tükke. Tegu pigem pudipadiga mis endal üle jäänud garage koristusest. Piltidel mõned tükid võivad ka mõnele muule bmw-le kuuluda(nt roolivõimu pumbad ja genekad), sest aastatega palju masinaid käest läbi käinud ja kõik segamini läinud. Õhufiltri korpus peaks 328 oma olema, seega m50 swapi meestele peaks vajalik detail olema. Kontakteerumiseks helistada, sest ei satu tihti foorumisse. Asukoht Tallinn 56898687 Müüdud: Paisupaak Logariotsad ja õhusuunaja torud 308 lõpuga aju ja tühikäigu regulaator Udutuled 168differ Kõik esitule detailid Turvavööd
 6. jaan320i

  Inspection riba põleb

  Probleem.. Nimelt spidoplokis olev inspection roheline riba põleb koguaeg, ka siis kui võti eest ära ja uksed lukus. Kas viga võib pigem olla spidoplokis või mootoripistikus(sai e36 pealt m42 vahele tõstetud)? Mootori ära vahetasin, siis ei põlenud aga see võis ka sellest tingitud olla, et vana spido oli oma elu ära elanud ja ainus mis üldse töötas oli tahhokas. Sai uus spido külge pandud ja nüüd märkasin, et rohline hooldusriba põleb 24/7. On kellelgi mõtteid? Masin fl kupee ja uus spido cabrio pealt JR
 7. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Aga kas jaurvad ikka oma tehase komplektsust? Mõtlen, et mul hetkel sportistmed sees, kas peaks nende meeleheaks originaalid tagasi panema ette näitamisel. Mäletan, kui värvimuudatust käisin ette näitamas, siis hakkasid nutma, et auto pole komplektne, nad ei saa teha vajalikku hiireklõpsu arvutis. Sellepeale ronisn treila peale, tirisin salongist tagastange välja ja visksin sealsamas auto külge ajutisel. Küsisin, et kas auto nüüd muutis värvi või on endiselt selline nagu ennem palusin passi kirjutada.. Neile väga ei meeldinud mu lause aga tehti siis ikkagi hiireklõps ära😀. Küsimus siis selles, et kas kontrollivad ainult seda milleks avalduse kirjutasin või vinguvad ka muude asjade kallal mis autol nende arvates valesti on.
 8. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Keegi lähiminevikus turvakaart on ark-is legaliseerimas käinud? On midagi muutunud paari aasta taguse ajaga või ikka sama, et avaldus, kaar valmis, visatakse pilk peale taskulambiga ning vsjo?
 9. jaan320i

  M42 süütepoolid

  See pilt tehtud kohe peale poolide külge proovimist, juhtmestik ammu ümber tehtud juba ja see karp ka eemaldatud mis e36e juhtmestikul käib. Kuna mootoril oli automaadi juhtmestik, siis nkn pidin pooled juhtmed vahelt välja lõikama jne. Ja läksin koonusfiltri teed. Pigem ostaks kuskilt radika tuulekoja kui kellelgi pakkuda oleks.
 10. jaan320i

  M42 süütepoolid

  Sai m52 poolid peale pandud ja töötab kenasti. Kummilutid tellisin uued poolide otsa, need on kasutatud variantidel kõigil kõvad ja rabedad juba.
 11. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Sai ülevaatusel käidud just ja räägitud tuttava ülevaatajaga. Küsisin uut rehvide teemat ja ütles, et enam ei pea jah kasutama seda mõõtu mis passis on aga rehv peab vastama veljele. Ehk siis igasugused stääntsimehed saavad ikka oma velgi vahetada ennem ülevaatust, sest stretchitud rehvid ei ole veljemõõduga vastavuses. Vastavalt velje laiusele on ette nähtud teatud parameetrid rehvi kõrguse ja laiuse osas. Mootorivahetuse legaliseerimisega peaks ise ka hakkama varsti tegelema, eks siis näis, kas saab jälle Härra Hansoviga memuaare kirjutada või on asi tõesti nii ilus nagu osad räägivad.
 12. Soov osta pealkirjas mainitud asja. Näidikute töötamine kohustuslik. Kütuse näidik peab olema 63l. Tallinn 56898687
 13. jaan320i

  Spidoplokk

  Tänud! Ega sul endal pole pakkud r4 touringu spidoplokki?
 14. jaan320i

  Spidoplokk

  Keegi oskab öelda, millist spidoplokki kõige mõistlikum kasutada fl masina peal(63l paak), kui peale pandud m42 kone e36e pealt.
 15. Oleks vaja tagaistuja kahene turvavöö vastus. Välimus teisejärguline, peaasi, et lukustavad mõlemad korralikult. Tallinn 56898687 KIIRE
 16. jaan320i

  M42 süütepoolid

  Vaatasin ka kataloogi järgi, et originaal poolile annab asenduseks sama pooli mis m50 jne mootoritel, millel poolid otse küünla otsas. Aga kas ka reaalselt tööle hakkab, keegi ei ole osanud öelda. Keegi võiks laenuks anda või odava raha eest müüa 4 pooli, saaks järgi proovida.
 17. jaan320i

  M42 süütepoolid

  Kui tahta teha coil on plug varianti m42 mootorile(süütepool otse küünla otsas) , kas siis sobivad kõik m50 mootorite süütepoolid või peab mingit kindlat koodi taga ajama? JR
 18. Pakkuda nahast kupee istmed. Mehhanismid enamvähem okei, kuid tahavad puhastamist/korrastamist. Katted tahvad taastamist või välja vahetamist.
 19. Ostan m42 mootorile õlivõtturi. Tallinn 56898687
 20. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Keegi fl kerega m20 mootori asemele algus aastate e36 pealt m42 on paigaldanud? Keegi teinud, siis võib minuga sõnumites ühendust võtta.
 21. jaan320i

  Ostan 1,8is mootori

  Kas kellelgi pakkuda kohviks laskmata 1,8is-i? Vajalik kogu komplekt (kõik mootori juurde kuuluvad komponendid, aju, kast jne). Ideaalne oleks kui mootor oleks veel auto peal ja saaks proovida ning kuulata. Tallinn 56898687
 22. Jube tüütu koht mida lappida. Sai ise jamatud alles sama asjaga. Kere puhtaks roogitud, siis hea mugav teha aga kui auto komplektne siis ikka ebamugav tegemine. Muidugi antud autol oli ilmselt tegu hullema olukorraga kui sul.
 23. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Homme olen liikumas Trafic bussiga Tallinn-Viljandi-Tallinn (Võtan sealt peale 2 kapotti ja mõned pisemad asjad) . Kellelgi midagi Viljandist Tallinna vaja transportida või vastupidi, siis võib teada anda. Ja kui kellelgi Viljandis esistange nahka pakkuda, siis võib ka ühendust võtta. Stardin Tallinnast u 10 paiku hommikul.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus