Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

jaan320i

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  173
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Kõik, mis jaan320i postitas

 1. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Aga kas jaurvad ikka oma tehase komplektsust? Mõtlen, et mul hetkel sportistmed sees, kas peaks nende meeleheaks originaalid tagasi panema ette näitamisel. Mäletan, kui värvimuudatust käisin ette näitamas, siis hakkasid nutma, et auto pole komplektne, nad ei saa teha vajalikku hiireklõpsu arvutis. Sellepeale ronisn treila peale, tirisin salongist tagastange välja ja visksin sealsamas auto külge ajutisel. Küsisin, et kas auto nüüd muutis värvi või on endiselt selline nagu ennem palusin passi kirjutada.. Neile väga ei meeldinud mu lause aga tehti siis ikkagi hiireklõps ära😀. Küsimus siis selles, et kas kontrollivad ainult seda milleks avalduse kirjutasin või vinguvad ka muude asjade kallal mis autol nende arvates valesti on.
 2. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Keegi lähiminevikus turvakaart on ark-is legaliseerimas käinud? On midagi muutunud paari aasta taguse ajaga või ikka sama, et avaldus, kaar valmis, visatakse pilk peale taskulambiga ning vsjo?
 3. jaan320i

  M42 süütepoolid

  See pilt tehtud kohe peale poolide külge proovimist, juhtmestik ammu ümber tehtud juba ja see karp ka eemaldatud mis e36e juhtmestikul käib. Kuna mootoril oli automaadi juhtmestik, siis nkn pidin pooled juhtmed vahelt välja lõikama jne. Ja läksin koonusfiltri teed. Pigem ostaks kuskilt radika tuulekoja kui kellelgi pakkuda oleks.
 4. jaan320i

  M42 süütepoolid

  Sai m52 poolid peale pandud ja töötab kenasti. Kummilutid tellisin uued poolide otsa, need on kasutatud variantidel kõigil kõvad ja rabedad juba.
 5. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Sai ülevaatusel käidud just ja räägitud tuttava ülevaatajaga. Küsisin uut rehvide teemat ja ütles, et enam ei pea jah kasutama seda mõõtu mis passis on aga rehv peab vastama veljele. Ehk siis igasugused stääntsimehed saavad ikka oma velgi vahetada ennem ülevaatust, sest stretchitud rehvid ei ole veljemõõduga vastavuses. Vastavalt velje laiusele on ette nähtud teatud parameetrid rehvi kõrguse ja laiuse osas. Mootorivahetuse legaliseerimisega peaks ise ka hakkama varsti tegelema, eks siis näis, kas saab jälle Härra Hansoviga memuaare kirjutada või on asi tõesti nii ilus nagu osad räägivad.
 6. Soov osta pealkirjas mainitud asja. Näidikute töötamine kohustuslik. Kütuse näidik peab olema 63l. Tallinn 56898687
 7. jaan320i

  Spidoplokk

  Tänud! Ega sul endal pole pakkud r4 touringu spidoplokki?
 8. jaan320i

  Spidoplokk

  Keegi oskab öelda, millist spidoplokki kõige mõistlikum kasutada fl masina peal(63l paak), kui peale pandud m42 kone e36e pealt.
 9. Oleks vaja tagaistuja kahene turvavöö vastus. Välimus teisejärguline, peaasi, et lukustavad mõlemad korralikult. Tallinn 56898687 KIIRE
 10. jaan320i

  M42 süütepoolid

  Vaatasin ka kataloogi järgi, et originaal poolile annab asenduseks sama pooli mis m50 jne mootoritel, millel poolid otse küünla otsas. Aga kas ka reaalselt tööle hakkab, keegi ei ole osanud öelda. Keegi võiks laenuks anda või odava raha eest müüa 4 pooli, saaks järgi proovida.
 11. jaan320i

  M42 süütepoolid

  Kui tahta teha coil on plug varianti m42 mootorile(süütepool otse küünla otsas) , kas siis sobivad kõik m50 mootorite süütepoolid või peab mingit kindlat koodi taga ajama? JR
 12. Pakkuda nahast kupee istmed. Mehhanismid enamvähem okei, kuid tahavad puhastamist/korrastamist. Katted tahvad taastamist või välja vahetamist.
 13. Ostan m42 mootorile õlivõtturi. Tallinn 56898687
 14. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Keegi fl kerega m20 mootori asemele algus aastate e36 pealt m42 on paigaldanud? Keegi teinud, siis võib minuga sõnumites ühendust võtta.
 15. jaan320i

  Ostan 1,8is mootori

  Kas kellelgi pakkuda kohviks laskmata 1,8is-i? Vajalik kogu komplekt (kõik mootori juurde kuuluvad komponendid, aju, kast jne). Ideaalne oleks kui mootor oleks veel auto peal ja saaks proovida ning kuulata. Tallinn 56898687
 16. Jube tüütu koht mida lappida. Sai ise jamatud alles sama asjaga. Kere puhtaks roogitud, siis hea mugav teha aga kui auto komplektne siis ikka ebamugav tegemine. Muidugi antud autol oli ilmselt tegu hullema olukorraga kui sul.
 17. jaan320i

  Lobamokkade rubriik

  Homme olen liikumas Trafic bussiga Tallinn-Viljandi-Tallinn (Võtan sealt peale 2 kapotti ja mõned pisemad asjad) . Kellelgi midagi Viljandist Tallinna vaja transportida või vastupidi, siis võib teada anda. Ja kui kellelgi Viljandis esistange nahka pakkuda, siis võib ka ühendust võtta. Stardin Tallinnast u 10 paiku hommikul.
 18. jaan320i

  M20 kütuse lõhn

  Ma esimese hooga pakuks, et mõni pihusti nö kuseb, laseb kütsi läbi. Väga muid variante pole, kustkohast bensiin õli sekka saab.
 19. jaan320i

  Temp seieri jama

  Võtan nädala jooksul ploki omale laua peale ja juppideks, vaatan mis sealt seest leian. Lihtsal tundub veits kahtlane, et kolmel spidol kõigil sama probleem, kahel töötas temp pool aastat tagasi täiesti 100%. Oskab keegi öelda, milliste ploki juhtmete alt service signaal tuleb?
 20. jaan320i

  Temp seieri jama

  Okei.. Aga miks ta siis alguses esimesed 3 sek töötab korrektstelt, kuniks service tuled põlema löövad? Kui akud õhtal kas siis ei ole nii, et üldse ei toimeta. Proovisin muidu üht teist spido ka vahepeal, millel ei toiminud kütesnäidik ja sellega oli sama lugu.
 21. Soov osta fl esistange tala. Tallinn 56898687
 22. jaan320i

  Temp seieri jama

  Probleem seisneb selles, et temp näidik ei toimi. Sai m52 kone peale pandud ja nüüd pikalt taga ajanud põhjust miks temp seier villast paneb(algselt oli andur saba pannud). Juhe kontrollitud, eelmise auto peal spidoplokk toimis ilusti. Anduri juhe massi pannes viskab seiari korra põhja aga kohe, kui spidol oilservice tuli põlema läheb, kukub seier nulli(seega eeldan, et plokk ise pole riiulis seistes ära surnud ja näidik ise korras) . Mootor keema ei lähe, temp manuaalselt mõõtes kõik ok. Andur uus küljes(pruun m20 andur 1piniga). Küsimus selles, miks ta ainult korraks mulle korrektset tempi näitab kui süüte sisse panen? Kohe kui inspection ka oilservice põlema lähevad on temp seier tumm. Tegin video ka aga ei lase seda postitada siia. Tänud ette juba kõigile kaasa mõtlejatele!
 23. jaan320i

  Vesi jookseb tuppa

  See üks kohtadest, kust tuppa vesi hakkab tulema, ilmselt sul sama probleem.
 24. jaan320i

  M: tuleregull

  Äkki kellelgi vaja, endal tarvis ei lähe. Paku hind, asukoht Tallinn 56898687
 25. jaan320i

  O: fl esistange

  Endiselt otsin. Paarsada km sõitma ei hakka stange tõttu, seega võiks asuda Harjumaa piires.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus