Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Soovitatud postitused

MartinM

Sai siis eelmine nädal rullikas soetatud, mootoriks m40b16, manuaal katuseluugita kupee. Lisad puuduvad, põhja alla pole hetkel veel jõudnud vaadata kuna viibin kaitseväes. Paar auku olen suutnud tuvastada. Salongiradikas arvatavasti lekib, kui see välja jätta on tegu täiesti sõidetava autoga. Ise pole hetkel midagi muud teinud kui spidobloki ära vahetanud. Plaanid on suured (nagu alati) kaalutlen turvakaare panemist, korvistmed, vähe asisem mootor ning ketassild. Velgedeks näen ideaalis xxr527meid. Tuleviku värviks võiks olla lemansi sinine, sees kuldne turvakaar.

IMG_20170918_174148_023.jpg

2017-09-16_11-03-42.jpg

FB_IMG_1505668150384.jpg

• Meeldib 3

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
carrating56

Krt tahtsin ise müüjaga ühendust võtta ja vaatama minna, aga jõudsid ette :D 

Edu edaspidiseks

• Aitäh 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
MartinM

Tänud :) Kunagi ammu nägin pilti rullika spidoblokist kuhu oli installeeritud voltmeeter ja umbes aastake tagasi nokitsesin valmis. Lõpp resultaat pole küll päris see mida oleks tahtnud aga lähedane. Avastasin veel et uuel spidoblokil ei tööta kütusekulu näidik. Eelmisel spidoblokil kütusekulu seier jõnksutakas koguaeg. Vaja ka see kala likvideerida.

received_2046630342029351.jpeg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
SanderP

Taas üks rullikas foorumis juures. Kui velgi peaks olema huvi müüa, võid mulle kirjutada! :) 

Edu tegemistel! 🙂

Muudetud , muutis SanderP
  • Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
andreas

Kena auto!

Poolpuuri ja XXR527 kombo mul juba läbitud. Mis mõõtu mõtled? Mul olid ees 17x8.25" ja taga 17x9.75"

Ette läks vaja vähemalt 25mm flantsi, et velje barrell vastu coili ei käiks ning taha vähemalt 10mm, et vastu sisekoobast ei käiks :)

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
MartinM

Poolpuuriga autost olen pikalt unistanud ning velje idee sain sinu autolt kui nüüd päris aus olla. Mõõdud tuleksid täpselt sinu mainitud 😇

Muudetud , muutis MartinM

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
andreas

Ses'suhtes see 9.75" natuke totter mõõt. Rehvideks läksid 225/35/17 mida odavama otsa brändid väga ei tooda (Falken kõige odavam ca 100€ tk). 225/40 17" üldse ei toodeta, 225/45 on visuaalselt jama seal peal, 235/40 juba liiga lai ning paks ja hakkab vastu tiiba käima. Kitsama paned, siis lihtsalt naljakas. Ja koopaid tuleb rullida ning pullida ka :)

+ ette oleks vaja selle velje ET pärast camberit juurde saada, sest vastasel juhul jääb 25mm flantsiga koopast välja. Mul oli tol hetkel ees 4,7 kraadi kallet, et visuaalselt kena jääks.

Ühesõnaga pusimist on aga saab väga ilusaks kui viitsid jukerdada :D

Muudetud , muutis andreas

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
MartinM

Autoga pole küll midagu teinud aga krt kui mõnus on ikka rullikaga ringi kimada 😎

IMG_20171006_190737.jpg

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Max.

Ajab ikka vanduma küll. Nüüd ainult talvel rohkem tööd. kuidas juhtus täpsemalt? Kui tagant tuli sisse, mis siis ette veel jäi?

Isegi kõik tuled jäid põlema :D Ja viimane pilt on ka väga fotogeeniliselt tehtud.  

Muudetud , muutis Max.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
MartinM

Kaitsevägi röövib kõik mu aja, pean laskma sõpradel tegeleda sellega. :D Aga väga lihtne, vabaduse pstl üks kodanik enda halli e39 sedaaniga keeras üle mitme rea vasakule hiiu tänava peale. Minu ees olev golf pani pidurid blokki, mina sain seisma, ning 300zx sadas mulle selga. Ette jäi üks golf.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Koit Laur

Kas kindlustus teeb korda v pakuvad mingi kommiraha nagu tavaliselt?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Aaro

Pilt näitab selgelt jaapani ja saksa auto tugevust, tõesti, mõlemad on puruks aga nissan on ikka täiesti ribadeks. Nissan on ka minu igapäeva liikur ja õhuke plekk ning olematu heliisolatsioon näitab nende kooste kvaliteeti.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
erxx

Eks need jaapani sportautod hunnik plastmassi ka. Suuremate kindlustusseltside puhul ei tohiks väga suur peavalu olla, aga kui mingi inges(oma kogemus) kindlustuseks, siis võid und näha, et sulle aksepteeritavas summas midagi korvatakse. Auto väärtus hinnatakse 1k peale enne avariid ja oledki kuses. Vanematele autodele ei soovita kõige soodsamat pakkumist võtta.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
MartinM

If on kindlustuspakkujaks, aga hetkel ei oska midagi öelda mis saama hakkab. Tegime mu vanas töökohas kindlustus kalkulatsiooni ära ja selle summaks tuli tsipa alla 2000. Kindlustus vaevalt selle korvab.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
valgma

50:50 vabalt võib korda teha,mul kevadel väike kõks 124 coupega läks ka 1600-1700 maksma.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22
15 tundi tagasi, Aaro ütles:

Pilt näitab selgelt jaapani ja saksa auto tugevust, tõesti, mõlemad on puruks aga nissan on ikka täiesti ribadeks. Nissan on ka minu igapäeva liikur ja õhuke plekk ning olematu heliisolatsioon näitab nende kooste kvaliteeti.

Selline tunne ongi ainult pildil. Reaalselt on see rullikas palju rohkem kahju saanud. Kere vajab venitust jne. Stange on ju koos poolraamiga sisse jooksnud. Neljaukseline näitab seda hästi välja , tagaukse vahe jookseb kohe kokku.

Siin on ikka kõva laks olnud. Omal oli kunagi palju kergem kõks, aga ikka kohe poolraamis korts sees ja taga uksevahe koomal.

Nii et pole asi nii lihtne, japs vahetab ninajupid ära ja elu vurab edasi, rullika kere on reaalselt pees.

Tagant otsasõitu ei kannata nad absoluutselt, ees tegelikult sama lugu.

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Tiit

Pikivahet tuleb hoida....

Või aretasite mingit kiiretejavihaste värki? Pimedal ajal tundub üsna keeruline ettevõtmine korraldada ahelkokkupõrge.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
SOL

Siinkohal paluks targematelt infot.

Reaalne kalkulatsioon ulatub 2.2k juurde, mille juures arvatavasti kantakse maha.

Kas peaks summat kuidagi väiksemaks meelitama, et on ka reaalne lootus kindlustuselt seda raha saada või saata see kalkulatsioon sellise numbriga ära? 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22

See on täiesti individuaalne lugu saja "agaga".  Mõjutavaid tegureid on nii palju. Tean ,et värvikahjustuse eest on 400 välja makstud ja suurema paugu eest 4000€ isegi. Kindlustusega läbirääkimise küsimus, mis nad välja pakuvad. Odavamat pakkumist pole ikka mõtet viia, kui reaalselt läheb. Esialgse oleku peavad nad igal juhul taastama remondi kinnimaksmisega või uue samaväärse autoga.

Kindlasti ei ole mõtet nõustuda kindlustuse poolt pakutavate ülep*rse tegevate remonditöökodadega.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Margo

@eix22Tegelt on hea auto ju, kui niimoodi kortsu läheb. Maandab palju energiat ja ei põrka nagu praegused Hiina mudelid. Nii et ei saa öelda, et jama lugu, ongi ehk nii disainitud :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
m20b20

Maksavad selle 2200 ilusti kui ise ei mömmerda ja oskad asju ajada. Tähtis jääda endale kindlaks ja mitte lasta pähe astuda. Läbikäidud rada mitu korda. 

• Meeldib 1
  • Aitäh 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
tns1

Jah, tuleb natuke jalgu trampida ilmselt, aga rullikate hinnad õnneks juba piisavalt kõrgel, et 2200 pole üldse ebareaalne saada neilt.

Sõitsin vahetult peale pauku mööda ka, tundus jep tol hetkel nagu streetrace gone bad, korralik sadu oli ka. Ma enda rootsi rauda sain ikka korralikult iga gaasivajutusega roolida :D

Ilus auto, rullikat õnneks on lihtne enamvähem taastada ka, tolle "Datsuniga" on ilmselt natuke kehvemad lood...

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .