Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Koit Laur

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

139
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

7

Koit Laur võitis päeva viimati 23. oktoober 2017

Koit Laur sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

34 meeldimist

Kasutajast Koit Laur

• Tiitel
    Usin rullija

Profiili info

• Minu autod
    324TD 90 sedaan,320 110kw 90 universaal,327 strouker sedaan 89a.

Hiljutised profiili külastajad

409 profiili vaatamist
  1. Koit Laur

757BKJ 324D 1990 rullnokk323

No nii pool aastat olin siis ilma e 30 neteta. Ja krt ei and rahu se asi ☺ ühesõnaga valge 324 on minu garages tagasi 😎kuigi jh vahepealne omanik on mootorist jagu saand ehk hakkan seda jälle ehitama aga motti jagub 😊
  2. Koit Laur

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Tarisin selle auto oma garagesse ja head pole seal miskit !pole ûhtki tetaili mis pole tefektiga kaugelt jh viisakas aga tegemist vãga palju kel huvi võib kirjutada räägin lähemalt. Aga muidu jh kel käed perssest välja ei kasva siis potensiaali palju sellel autol.
  3. Koit Laur

Kuna peas keerlevad pre kupee mõtted siis hetkel nii valge kui punane saadaval kel huvi võin lähemalt rääkida. Punasel siis hetkel salong väljas,aga annan kaasa kõik vajaliku läbirääkimiste teema mis rool kas m teh 2 (e34) v kolme kodaraga nahk (originaal) v tava rool kas tava istmed v sport istmed kas tava 15 valu v 14 plekk on võimalik ka alla kruvida 15 v 16 tolli erilaiused plekid jne
  4. Koit Laur

M 324d /2,4td 1990 4000.-

Panen siis järgmiste projektide elustamis eesmärgil ka oma kauaaegse kallima müüki.lähemalt autost saab minu teema alt lugeda. Hinda küsin 4000.- mida ei anna enam rääkida se lõplik.
  5. Koit Laur

O: tagumine aknalaud ja mustad liistud.

Ise lappasin neid seal neid seinast mingi üle meetrine rivi üksteise vastas! Seisukorda ei uurind neil aga ühe kaardinaga ja suurte kõlari aukudega lohistasin ära.
  6. Koit Laur

O: tagumine aknalaud ja mustad liistud.

Mine käi sauel romulas tal teisel korral ni 30 erinevat olemas!
  7. Koit Laur

O: Ostan E30 Sedaan 324td

Mul üks 324d pakkuda millel td mootor peale pandud lähemalt võid mu auto teema alt lugeda.hind 4000.-
  8. Koit Laur

324td 1987 sedaan 1000.-

Müüdud! Võib lukku panna
  9. Koit Laur

324td 1987 sedaan 1000.-

Isendil all suure korpusega differ,jämedad poolteljed, ketas sillad,terve armatuur,kohtvalgustusega peegel,amordid vedrud tunduvad hiljuti vahetatud olevat,käivitub soojalt kui ka kûlmalt. tüv järgmise suveni kui huvi hel 58600602 v kirjuta mulle fb sse. Ah ja toimiv vändaga luuk ka masinal .muidu täis plank.
  10. Koit Laur

K:kes mis turbosid on kasutand 2.4 td mootoril?

Ma siiani kasutan seda no name tõstuki carretit,liigub algusest peale jõutsalt aga lõpust jääb puudu(tavaliikluses kindlasti rohkem kui küll)järgmine aasta plaan leida siiski deutsi traktori turbo uuesti mis algselt peal oli. Se oli ideaalne minusilmis. Alustas madalalt ja tootis lõpuni välja.
  11. Koit Laur

M: E30 jubinad

Kas tuledel kinnitused terved?tagapoolt pilti paluks
  12. Koit Laur

valge sai täna endale uue jahutusvedeliku sisse(rutjal sai vett peale kallatud) ja sai kevadet ootama pandud.samas sai ka igaksjuhuks ühel teisel isendil jahutusvedelik ära vahetatud,et talvel külm liiga ei teeks☺ punasega hetkel pole veel miskit teinud ostan hetkel juppe kokku,et siis saaks korraga ära teha😊punane jäi garagesse seda tehes saadan talve mööda 😃
  13. Koit Laur

324TD Touring '91 - ellu796

Hea lugeda,et ma polegi ainus loll kes 2.4 td juurde jäänd 😃
  14. Koit Laur

VAutosport grupitellimus.

Chulo ole hea pane oma kontakt postkasti! Meie garage ühele universaalile vaja tuua täis ring m bodykit ja ühele sedaanile tahaks miskit moosiriiulit.
  15. Koit Laur

316i kupee '91 - MartinM

Kas kindlustus teeb korda v pakuvad mingi kommiraha nagu tavaliselt?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus