Jump to content
E30 COMMUNITY

Koit Laur

Foorumikasutaja
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Koit Laur last won the day on October 23 2017

Koit Laur had the most liked content!

Community Reputation

34 meeldimist

About Koit Laur

 • Rank
  Usin rullija

Profile Info

 • Minu autod
  324TD 90 sedaan,320 110kw 90 universaal,327 strouker sedaan 89a.

Recent Profile Visitors

1,127 profile views
 1. Tarisin selle auto oma garagesse ja head pole seal miskit !pole ûhtki tetaili mis pole tefektiga kaugelt jh viisakas aga tegemist vãga palju kel huvi võib kirjutada räägin lähemalt. Aga muidu jh kel käed perssest välja ei kasva siis potensiaali palju sellel autol.
 2. Panen siis järgmiste projektide elustamis eesmärgil ka oma kauaaegse kallima müüki.lähemalt autost saab minu teema alt lugeda. Hinda küsin 4000.- mida ei anna enam rääkida se lõplik.
 3. Ise lappasin neid seal neid seinast mingi üle meetrine rivi üksteise vastas! Seisukorda ei uurind neil aga ühe kaardinaga ja suurte kõlari aukudega lohistasin ära.
 4. Mine käi sauel romulas tal teisel korral ni 30 erinevat olemas!
 5. Mul üks 324d pakkuda millel td mootor peale pandud lähemalt võid mu auto teema alt lugeda.hind 4000.-
 6. Müüdud! Võib lukku panna
 7. Isendil all suure korpusega differ,jämedad poolteljed, ketas sillad,terve armatuur,kohtvalgustusega peegel,amordid vedrud tunduvad hiljuti vahetatud olevat,käivitub soojalt kui ka kûlmalt. tüv järgmise suveni kui huvi hel 58600602 v kirjuta mulle fb sse. Ah ja toimiv vändaga luuk ka masinal .muidu täis plank.
 8. Ma siiani kasutan seda no name tõstuki carretit,liigub algusest peale jõutsalt aga lõpust jääb puudu(tavaliikluses kindlasti rohkem kui küll)järgmine aasta plaan leida siiski deutsi traktori turbo uuesti mis algselt peal oli. Se oli ideaalne minusilmis. Alustas madalalt ja tootis lõpuni välja.
 9. Koit Laur

  M: E30 jubinad

  Kas tuledel kinnitused terved?tagapoolt pilti paluks
 10. Chulo ole hea pane oma kontakt postkasti! Meie garage ühele universaalile vaja tuua täis ring m bodykit ja ühele sedaanile tahaks miskit moosiriiulit.
 11. Selline suure ringi küsimus: kui on olemas pre kupee kere(a la 1.6 v 1.8 ) nagu ikka ja on olemas m 57 motoI(manu) palju on eestis neid mehi kes ned omavahel viisakalt ühendaks(nii,et toimib ilusti ja ka spidol /tahokal toimiks miskit. Ehk siis karteri keevitus,väljalase ,jahutus,kardaan,käiguhoovastik,juhtmestik jne. Ja palju sellise aega nõudva swapi hindeks võiks kujuneda. (Kas piisab ühe neeru müümisest v pean mõlemad koos maksaga turgu panema ☺.paluks asjalikke kommentaare sel teemal ni hinna suhtes kui tegijate kontakte.
 12. Probleem lahendatud 😃sai kõik võimalikud varjandid läbi käidud selleni välja,et sai kanistrist eraldi pumbaga pena peale antud... no ei käinud raisk 😃teise päeva hommikul istus korra sõber roolitaha ja küsis mis kuradi nupp sul siin armatuuri all on 😂keegi sindrinahk oli mingi immo laatse jura vahele aretand. Ühesõnaga viga oli mütsi all nagu tavaliselt.mootor toimib ☺isegi tühikäik ja jutud olemas .hetkel kosun natu ja ostan juppe kokku (kõik veermik alates tugilaagritest ja lõpetades kässari trossidega tuleb uus. Ex kui kere tegema hakkan teen teema ka v postitan teise teema alt nagu ikka 😊
 13. Mure järgmine .motoks siis pildil olev isend 2.5 liitrine mis peaks olema strokkeriks tehtud ei jää käima läheb käima käib hetke siis hakkab puterdama ja sureb ära . Nagu ei saaks kätte. Sai siis täna pandud kankuga.ja eraldi pumbaga pena taha aga ikka sama pull millest peaks alustama?oskab selle moto nr i järgi keegi ka miskit selle mootori kohta öelda?
 14. Alusta sellest,et kiika paisupaaki ja vaata jahutusvedeliku tase üle,kui seda vähe siis.hakka salongi radikast pihta ilmselt se lekib.
 15. A ah mul pole seda anduritki küljes aga tänud vihje eest sebin anduri ja vaatan mis siis juhtuma hakkab☺ aga juhtaju? Mul pole ju ühtki aju 🤔 aga kuidas siis manu pumbaga isenditel need töötavad ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy