Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

SOL

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

238
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

8

Kõik, mis SOL postitas

1. SOL

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Auto oli ülevärvitud juba varasemalt kui minu kätte jõudis. Võtsin selle auto ära oma tuttavalt, kes selle õnnetuse eest 1600 maksis. Vahepeal vaevalt tal neid keretöid tehti, see oleks kõva pool aastat/aasta tööd, et seda varasemalt kokkukeeratud käkki ära parandada. Siin on lihtsalt huiariga tegu, kes votab kasu sellearvelt, et e30 on hinnas ja igat s***a üritatakse hingehinna eest maha müüa
  2. SOL

Koopad pleki ja plekikruvidega parandatud. Mõlemad esimesed kannunurgad läbi, parandatud pleki ja silikooniga. Tagumised vedrukandruid mädad, makro sees ja bituumen peale kantud. Tulealused plekid väga prostalt uued pandud ja niiedasi. Kere alla igasuguse arvestuse, seal lihtsalt uus kivikaitse alla lastud, et hea välja näeks. Kruvikaga surkima minna siis saab parajalt naerda.
  3. SOL

Oli mul doonorautoks
  4. SOL

http://www.auto24.ee/used/3189761 Antud auto eest palun mitte küsitud hinda maksta 🤣
  5. SOL

M:Kapoti sisemine kate

Pilt illustratiivne kuid minu oma on ka ilusti terve ja tüüblid kaasa. 30eurot, Tallinn, Mustamäe 56827271
  6. SOL

O: tankimistoru touring

Haruldaseks saanud vist? Mingit alternatiivi kellegil pakkuda? Tahaks rajale minna aga tean, et kõva painamise peale tahab kütet välja suruda torust.
  7. SOL

O: tankimistoru touring

Tere Korraliku tankimistoru otsin, klapp peab sees olema. Võiks olla ka kork kaasas
  8. SOL

O: Varuosi

325e või 324TD kapotitihendit Touringu tagumisi sisemisi lävepaku liiste Touringu tagaistme istmepõhjade raami kinnituskruve 4tk
  9. SOL

Vesi jookseb tuppa

Ilmselt ilmselt, eelmises vastuses öeldud kust vesi tuppa tuli. Need nurgad mõnel ikka eriti käest läinud. Mul lõi sinna ainult mõra sisse kuna vedrustus oli nii jäik, tegin uued plekid ja tugevdused alla. Toast mulle sellist pilti vastu ei vaadanud
  10. SOL

O: esitiiva tihendid

Esitiibadel kaivad kapoti all olevatel servadel tihendid, sooviks neid saada. Tallinn voi lähiümbrus
  11. SOL

Vesi jookseb tuppa

See nurk on mul juba üles ehitatud. Vesi jooksis tuppa kapotitrossi augu kaudu, seal peal olev lutt oli taitsa puudulik. Küll aga miks vesi sinna nurka üldse pääseb? Äkki saab selle kuidagi ara suunata sealt.
  12. SOL

Vesi jookseb tuppa

Tere Vihmaga tombab pohjavaiba rängalt märjaks juhi poolt. Hetkel vaip väljas ja leidsin hetke, et vaadata kust tuleb. Vesi jookseb vasakult ülevalt nurgast, helimati tagant. Kust alustada?
  13. SOL

Lobamokkade rubriik

Mis mõõdus on facelift touringul varuratas? Toll ja laius/kõrgus Kas originaalmõõduga on rehv vastu pagassipolstrit või on seal ruumi vahel? Kui on, kas keegi teab kui palju?
  14. SOL

O:Diffrit

Tere, Vaja ühele autole diffrit alla. Typ168-Typ188. Tagakaas ei pea olema küljes, flantsid peavad. Ülekanne alla 4 kindlasti.
  15. SOL

O:E30 soojaklapp

Leitud, sain musta korpusega isegi.
  16. SOL

Head muusikat autosse :)

Shahmen tegi rullikaga videoo
  17. SOL

ikka otsin
  18. SOL

Tere, Mul oleks ühel masinal soojaklappi uut vaja, ehk kellegil vedeleb. Ilma kliimata variant. Tallinn või selle lähiümbrus, hädapärast kaugemalt post. PM
  19. SOL

M: Typ 188 differ ja jàmedad teljed

Tagakaane ja õli võid omale jätta, teeme hinna vähe reaalsemaks
  20. SOL

Kes, kus ja keda nägi

Kellegi rulla venelaste fb grupis pildile jäänud Tartus 😀
  21. SOL

Lobamokkade rubriik

Leks täna hommikul vilistas oma cabrioga rehvi Nõmmel?
  22. SOL

O:Esitiiva liistud

Ikka ilma liistudeta sõidan
  23. SOL

O:Esitiiva liistud

Tere, Otsin esitiiva liiste, korralike ja eriti vinge kui koos tiiva sisse käivate tüüblitega. Tallinn / Lähiümbrus PM
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus