Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

SOL

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

233
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

7

SOL võitis päeva viimati 18. veebruar

SOL sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

41 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast SOL

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    E30 Touring

Hiljutised profiili külastajad

798 profiili vaatamist
  1. SOL

O: tankimistoru touring

Haruldaseks saanud vist? Mingit alternatiivi kellegil pakkuda? Tahaks rajale minna aga tean, et kõva painamise peale tahab kütet välja suruda torust.
  2. SOL

O: tankimistoru touring

Tere Korraliku tankimistoru otsin, klapp peab sees olema. Võiks olla ka kork kaasas
  3. SOL

O: Varuosi

325e või 324TD kapotitihendit Touringu tagumisi sisemisi lävepaku liiste Touringu tagaistme istmepõhjade raami kinnituskruve 4tk
  4. SOL

Vesi jookseb tuppa

Ilmselt ilmselt, eelmises vastuses öeldud kust vesi tuppa tuli. Need nurgad mõnel ikka eriti käest läinud. Mul lõi sinna ainult mõra sisse kuna vedrustus oli nii jäik, tegin uued plekid ja tugevdused alla. Toast mulle sellist pilti vastu ei vaadanud
  5. SOL

O: esitiiva tihendid

Esitiibadel kaivad kapoti all olevatel servadel tihendid, sooviks neid saada. Tallinn voi lähiümbrus
  6. SOL

Vesi jookseb tuppa

See nurk on mul juba üles ehitatud. Vesi jooksis tuppa kapotitrossi augu kaudu, seal peal olev lutt oli taitsa puudulik. Küll aga miks vesi sinna nurka üldse pääseb? Äkki saab selle kuidagi ara suunata sealt.
  7. SOL

Vesi jookseb tuppa

Tere Vihmaga tombab pohjavaiba rängalt märjaks juhi poolt. Hetkel vaip väljas ja leidsin hetke, et vaadata kust tuleb. Vesi jookseb vasakult ülevalt nurgast, helimati tagant. Kust alustada?
  8. SOL

Lobamokkade rubriik

Mis mõõdus on facelift touringul varuratas? Toll ja laius/kõrgus Kas originaalmõõduga on rehv vastu pagassipolstrit või on seal ruumi vahel? Kui on, kas keegi teab kui palju?
  9. SOL

O:Diffrit

Tere, Vaja ühele autole diffrit alla. Typ168-Typ188. Tagakaas ei pea olema küljes, flantsid peavad. Ülekanne alla 4 kindlasti.
  10. SOL

O:E30 soojaklapp

Leitud, sain musta korpusega isegi.
  11. SOL

Head muusikat autosse :)

Shahmen tegi rullikaga videoo
  12. SOL

ikka otsin
  13. SOL

Tere, Mul oleks ühel masinal soojaklappi uut vaja, ehk kellegil vedeleb. Ilma kliimata variant. Tallinn või selle lähiümbrus, hädapärast kaugemalt post. PM
  14. SOL

M: Typ 188 differ ja jàmedad teljed

Tagakaane ja õli võid omale jätta, teeme hinna vähe reaalsemaks
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus