Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

MartinM

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

154
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

MartinM võitis päeva viimati 19. september 2017

MartinM sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

20 meeldimist

Kasutajast MartinM

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    E30 316 coupe '90

Hiljutised profiili külastajad

1 002 profiili vaatamist
  1. Müüa sailun 195/40 r16 7.5mm mustrit ja nexeni 205/40 5.3mm mustrit 100€ Tallinn 5344neli150
  2. MartinM

Lobamokkade rubriik

Endal oli ka sama mure et käigukang käis mööda salongi ringi.Nr 2 vahetasin välja, detaili nr 11 tegin ise 30x30x3 nelikant torust, (torust sai kahellt poolt materjali eemaldatud natuke et ta jääks nagu kahvli moodi. Fb grupis see inimene kes seda soovitas oli endale kardaanimuhvi jaoks ka augu sisse teinud. Ma hetkel seda ei teinud(kliirens on heal juhul 1mm aga vastu ei käi. Kuna töötan laserlõikusel siis mingi hetk rooman auto alla et vaadata ka muhvi jaoks lõigatava augu asukoht välja ning siis lõikan selle jupi välja. Praegu on põlve otsas tehtud asi :D) originaal shifteri asemele läks shortshifter ja nr 7 detaili hetkel tellima ei hakanud vaid panin veidike riidest teipi vahele. Nüüd on käigukang väga tihe ja käigu vahetus konkreetne.
  3. MartinM

Lobamokkade rubriik

Täpselt nii nagu @Tanel_P seletas. Elasin seal samas 22 aastat 😀
  4. Selle auto mootor läks ühe teise 30 vahele, ostsin praeguse omaniku käest kes selle swapi tegi m50 püksid rullale ja siis tuli jutuks 😀
  5. MartinM

Ostan pistikud KIIRE!

Enda jaoks huvipärast küsin et kas zf kastiga vana kasti tagurpidi käigu lülitit ei saa kasutada?
  6. MartinM

m: mtech1 rool

yes, 385
  7. MartinM

m: mtech1 rool

Paku hind Tallinn
  8. MartinM

Lobamokkade rubriik

Mis prillid need on? Üleval tule kohal on mingi imelik auk 😀
  9. MartinM

4x100 -> 5x120

Kiire küsimus, kui selle swapi peale mõelda ning kasutada e30/36 tava õõtsasi siis pidavat caster paigast minema. https://srs-concept.com/product/e30-bolt-on-5-lug-swap-caster-corrector/ leidsin sellise toreda jubina, on keegi seda lahendust proovinud? Ning lisaks veel küsimus e36 compacti ja e30 tagaamortide kohta, on need samad? Et kui coilid tellida siis kas e36 compacti coilid sobivad?
  10. Nupust käivitus, 2x el aknad, juhi oma hetkel ei tööta, el katuseluuk, nahksisu, heli sees, aku korralik, karbid läbi, üv kindlustus puudu. Asukohaks Riisipere, hind 350 või vahetan mingite 16x9 randiga velgede ja rehvide vastu
  11. MartinM

Kes, kus ja keda nägi

See olin mina😀 marukena rulla sull ikka
  12. MartinM

Lobamokkade rubriik

Parema meelega maksaks ma lubade eest ja käiks tööl, aga noh peab ju läbi tegema selle tsirkuse.
  13. MartinM

Lobamokkade rubriik

Ce, aga sai selgeks juba. Arki kala, tulevad õiged load ilma 102 märgiseta
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus