Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

MartinM

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

135
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

MartinM võitis päeva viimati 19. september 2017

Kasutajal MartinM oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

13 meeldimist

Kasutajast MartinM

• Tiitel
    Usin rullija

Profiili info

• Minu autod
    E30 316 coupe '90

Hiljutised profiili külastajad

486 profiili vaatamist
  1. Nupust käivitus, 2x el aknad, juhi oma hetkel ei tööta, el katuseluuk, nahksisu, heli sees, aku korralik, karbid läbi, üv kindlustus puudu. Asukohaks Riisipere, hind 350 või vahetan mingite 16x9 randiga velgede ja rehvide vastu
  2. MartinM

Kes, kus ja keda nägi

See olin mina😀 marukena rulla sull ikka
  3. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Ega kellegil ei vedele üle seda plastikut, uus laadija vähe viisakam
  4. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Aa ja mainin seda et, see miks mulle lõigatud vedrud ja katkised amordid "enamvähem okei" olid oli sellepärast et mu 2010a fiestal olid jomi coilid ja nendega oli veel hullem sõita
  5. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Mul nende autodega ikka üldse ei vea, vaatasin tõstuki all üle mis probleemid esisillas on, sarniirid läbi, amordid omadega õhtal, amordi tugilaagrid läbi, stabika puksid läbi. Peale seda tegin veel viimase tiiru ja viisin garaazi tagasi. Garaazist tulin tagasi enda teise autoga milleks on e36. Sellel tuli teepeal tagasilda ilge kolks sisse hea viis väkke naasmiseks, e30 mille esisild on peetis ning e36 mille tagasild on peetis
  6. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Tänan, täitsa mina olin see jep, sai isegi käppa visatud😀 sul ka täitsa kena rullikas
  7. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Just meenus et kunagi oli tööautol sama asi, ning selle põhjustas katkine sarniir, vaatan üle kui võimaluse saan
  8. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

aga rattasse otse pauku nagu ei saanud ning eile päeval sõites ei olnud midagi
  9. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Mhm
  10. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Sai esimesed tiirud tehtud ning hetkel just sõitu lõpetades hakkas rool vasakule pöörates ennast kinni pooma. Latt õhtal? Väike fototõestus ka et sõitmas sai käidud 😀😀
  11. MartinM

316i kupee '91 - MartinM

Kui nüüd täiesti aus olla siis hakkab vaikselt juba häbi, et mitte midagi pole tehtud ning kõik seisab vanaviisi. Eile võtsin ennast lõpuks nii palju kokku et eemaldasin käigukangi luku, kuna vaipa oli niiskus kogunenud ja jäätunud siis natuke porolooni jäi põranda külge kinni, seega tulevikus ka vaibavahetus vaja ette võtta. Kas mulle ainult tundub või on sellel sinisel autol sillad veidike laiemad kui originaalis? Selline tunne on küll jäänud. Endale olen plaani seadnud sellise et järgmine kord kui väljaloale lastakse teen ülevaatuse ära, ning siis kruvin külge uue salongiradika, teen uue piduritorustiku ja äkki lõpuks hakkan ka sildadega tegelema. Lisaks sai ka just täna kasutajalt andreas ostetud m54b30 aju, niiet mootori siht on vist olemas
  12. MartinM

Lobamokkade rubriik

Parema meelega maksaks ma lubade eest ja käiks tööl, aga noh peab ju läbi tegema selle tsirkuse.
  13. MartinM

Lobamokkade rubriik

Just nii
  14. MartinM

Lobamokkade rubriik

Ce, aga sai selgeks juba. Arki kala, tulevad õiged load ilma 102 märgiseta
  15. MartinM

Lobamokkade rubriik

Tegin siis täna E kategooria load ära, natuke aega hiljem helistati et lubadele tuleb 102 märge juurde, kuigi b kat on 3a juba olnud ning 21 ka täis. Helistasin siis otse klienditeenindusse, seal ka midagi asjadest ei jagatud peale selle et makske raha ja saate õiged load ning soovitati email saata. Kas kellegilt on veel niimodi lambist riik raha sisse kasseerinud?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus