Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

andreas

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

162
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

9

andreas võitis päeva viimati 20. aprill 2017

andreas sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

33 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast andreas

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    E30 M54B30

Hiljutised profiili külastajad

539 profiili vaatamist
  1. andreas

Lobamokkade rubriik

M54B30 liigutab E30 kerget kere päris nobedalt tõesti. Torukollega saab vangi jäänud jõud ka vabaks lastud, kuna originaal kolle on täielik pudelikael. Kahjuks ei olnud võimalust stock väljalaskega tõmmet teha aga torukollega oli +3kw ja 18nm lisa võrreldes tehaseandmetega.
  2. andreas

Kes, kus ja keda nägi

Tallinnas Erika tänaval pruun pre-face
  3. andreas

325i '88 M-Tech2 - Raitz330

Kevade poole saab. Auto nurka ära pakitud hetkel ja ootab mootori valmimist
  4. andreas

325i '88 M-Tech2 - Raitz330

Rota D154 jaa. 17x8"
  5. andreas

316i kupee '91 - MartinM

Ses'suhtes see 9.75" natuke totter mõõt. Rehvideks läksid 225/35/17 mida odavama otsa brändid väga ei tooda (Falken kõige odavam ca 100€ tk). 225/40 17" üldse ei toodeta, 225/45 on visuaalselt jama seal peal, 235/40 juba liiga lai ning paks ja hakkab vastu tiiba käima. Kitsama paned, siis lihtsalt naljakas. Ja koopaid tuleb rullida ning pullida ka + ette oleks vaja selle velje ET pärast camberit juurde saada, sest vastasel juhul jääb 25mm flantsiga koopast välja. Mul oli tol hetkel ees 4,7 kraadi kallet, et visuaalselt kena jääks. Ühesõnaga pusimist on aga saab väga ilusaks kui viitsid jukerdada
  6. andreas

316i kupee '91 - MartinM

Kena auto! Poolpuuri ja XXR527 kombo mul juba läbitud. Mis mõõtu mõtled? Mul olid ees 17x8.25" ja taga 17x9.75" Ette läks vaja vähemalt 25mm flantsi, et velje barrell vastu coili ei käiks ning taha vähemalt 10mm, et vastu sisekoobast ei käiks
  7. andreas

Kes, kus ja keda nägi

Sikupillis tuli täna 427BAX vastu ning Pirital must cabrio
  8. andreas

M: 294x22mm kettad E30'le

Ilmselt 16". Võimalik, et ka mingid 15" mahuvad PS! Kettad müüdud
  9. andreas

Kes, kus ja keda nägi

Hommikul sõitis Vabaduse pst'l tumeroheline M Tech 2 kupee kaks korda vastu
  10. andreas

M: 294x22mm kettad E30'le

Pakkuda müügiks suured esipidurikettad mõõduga 294x22mm Algselt mõeldud R53 seeria Mini John Cooper Worksile Keskava 1,9mm suuremaks treitud, et istuks E30 rummule Tootjaks TRW Hind: 60€
  11. andreas

O: OEM karbikatted

Up
  12. andreas

O: OEM karbikatted

Sooviks osta E30 orig.karbikatteid. Pakkumised palun PS või 5343 3007 A.
  13. andreas

Kes, kus ja keda nägi

Tume kupee/sedaan sõitis 15min tagasi Kadriorus Narva mnt'l vastu. Ei jõudnud kahjuks käppa vastu visata. Keegi siinsetest?
  14. andreas

Kes, kus ja keda nägi

Just sõitis üks madal Marrakesh Brown (vms?) Touring mööda Nõmme teed Kristiines
  15. andreas

318i Convertible 1991 - karlk

Mina jätaks nii nagu praegu on

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus