Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

tns1

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

112
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

13

tns1 võitis päeva viimati 26. september 2017

tns1 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

94 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast tns1

• Tiitel
    Usin rullija

Profiili info

• Minu autod
    e30, e32, e38, e92, Dodge Mirada, MB C124

Hiljutised profiili külastajad

284 profiili vaatamist
  1. tns1

Kes, kus ja keda nägi

Mina jah. Meeles oli valesti siis
  2. tns1

Kes, kus ja keda nägi

Täna Kadaka pst tuli keegi vastu ja viskas käppa, pärast vabakal sai tumeda pre-fl kupeega millel m-tech2 koos kulgetud. edit: krt kell juba 00:00 läbi, niiet tegelt toimus see kõik eile
  3. tns1

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

http://www.auto24.ee/used/2713185 See mu sõbra auto. Omanud seda aastaid juba. Tehnika tegi sinna kunagi aastaid tagasi Viimsist ALDriftteamist A. Lätt, läks suht kõik ka tol hetkel uus külge. Üldiselt väga ehe vanakooli e30. Talve ta minuteada pole aastaid näinud. Võin juba "luisata" aga minuteada seal ka LSD all ja igasugu muid huvitavaid pudinaid küljes. Minu arvates on see hind peaaegu, et röövimine hetkel Paneb endalgi käed sügelema
  4. tns1

318i 1987 - krsyayo/tns1

Ōōtsapuksid on täitsa tavalised, ees on lihtsalt BC coiloverid ja camberplate. Velgede ET suht raju ja 5x120 adaptrid kaasa ei aidanud, niiet ees ka e30 kohta omajagu kallet.
  5. tns1

318i 1987 - krsyayo/tns1

Viisin auto sōbra kätte, tegi kōik talvehoiustuseks vajaliku ära ja viis veel talvekorterisse ka originaalistmed läksid sisse ja sisu sai keemilise ning väljast korralik pesu ja vaha. kevadeni! Avalik kiidulaul Viimsi kummiproffist Kristjan Kaarele ka, tänud!
  6. tns1

318i touring ‘92 H3nri

1500ga juba müügis. Autoteemade rekord vist, 27h ehitamist
  7. tns1

325i kupee - Toivoku

Õlijahuti ei ole tal seal ees põlle all? See sodi? Ja kui kaanes õlitus puudulik, siis ma teda ausaltöeldes käiata ei julgeks pikalt. Nukk on vahetatav ja ka leitav, aga M20B25 korras plokikaas on ikka kuradi defka juba, ilma õlituseta kahtlen, et ainult jahu suudab teda jahutada, pigem on 5-6 silindri juures suht kiirelt vead nähtaval.
  8. tns1

316i kupee '91 - MartinM

Novot, reeturlus maksis kätte tegelt, loodan, et saad asjad valutult korda. Ilus auto on!
  9. tns1

316i kupee '91 - MartinM

Jah, tuleb natuke jalgu trampida ilmselt, aga rullikate hinnad õnneks juba piisavalt kõrgel, et 2200 pole üldse ebareaalne saada neilt. Sõitsin vahetult peale pauku mööda ka, tundus jep tol hetkel nagu streetrace gone bad, korralik sadu oli ka. Ma enda rootsi rauda sain ikka korralikult iga gaasivajutusega roolida Ilus auto, rullikat õnneks on lihtne enamvähem taastada ka, tolle "Datsuniga" on ilmselt natuke kehvemad lood...
  10. tns1

M: esimesed Bilstein B8 45mm

Kasutatud aga korralikud. Asukoht Tallinn Hind 75€ Kontakt 5292686
  11. tns1

318i 1987 - krsyayo/tns1

Kuna midagi tarka kirjutada väga pole, peale selle, et tehnilised probleemid kõik lahendatud ja nüüd on natuke aega lausa sõidetud, siis panen lihtsalt 2 pilti. Toonklaasi võtsin ka eest ära, oli teist natuke liiga palju Ikka oleks pronksikarva klaase vaja
  12. tns1

318i 1987 - krsyayo/tns1

täitsa tore on sõita
  13. tns1

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Minu veljed ringiga järgmise e30 alla jõudnud Vahepeal olid korra ühe e36 all.
  14. tns1

318i 1987 - krsyayo/tns1

Värvitud sai esimesed tiivad, üks tagumine tiib ja iluvõre all olev väike liist. Ette läksid uued rehvid ja sai ka sillastend tehtud. Genekapuksid ka uued, nüüd peaks veel aega leidma, et ulmeline õlileke ülesse leida. Ei tahaks uskuda, et vända tagumine simmer (soovmõtlemine tegelt Kes seda automaati ikka viitsib maha võtta) ja siis ehk saaks korra jälle teisele parkimiskohale sõita autoga Talveks ka nokitsemast Tegelt jäävad kodarad ka näha, kuna teen face-mountina, sai lihtsalt mõõtmiste vahepeal pilt tehtud. Ehk saan OZ-i lippidega hakkama...
  15. tns1

318i 1987 - krsyayo/tns1

Ei tahtnud tiibasid rohkem rikkuda, lisaks on läbi saanud hetkel ÜV ja kuna sai šarniirid ja coilid korraga tehtud, siis vajab ka hädasti sillastendi. Tundus lihtsam plaadile tõmmata ja muretult kohale viia, kui sõitma hakata.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus