Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Paar fun facti: osa videot on ülesse võetud Vanavanemate päeva üritusel Maanteemuuseumis, kus oli väga korralik Ladaklubi väljapanek ja kõige kiirem Žiguli videos põletab bemmi mootoriga :D Vengerfeldt ehk kommenteerib.

Muudetud , muutis GTA
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

16 tundi tagasi, GTA ütles:

Paar fun facti: osa videot on ülesse võetud Vanavanemate päeva üritusel Maanteemuuseumis, kus oli väga korralik Ladaklubi väljapanek ja kõige kiirem Žiguli videos põletab bemmi mootoriga :D Vengerfeldt ehk kommenteerib.

Nii on, ise filmisin kogu selle video ja mu enda eks projekt on siis videos olev 2102 millel M40B18 aiste vahel. Sõitis 1.4 BAR'iga ning rattast 163kw.. Laulga pole soovitud kedagi solvata ega maha teha.. 

Kapotialune oli sigullil selline.. 

IMG_0059.JPG

asd2.png

Muudetud , muutis Vengerfeldt
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Väike küsimus.. 

Plaanin oma rullale uut esiklaasi osta..

 

Kas on olemas klaase ka musta/halli päikese toonribaga vms.. või on ainult roheka tooniga saadaval ?

 

Kui kuskil neid saadaval oleks, siis kust ja millist klaasi soovitate ? :) 

Muudetud , muutis grimes
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ilma ribata, sinise ja rohelisega saab kindlasti. Bronze tooniga esiklaasi võimalik ka osta, aga umbes poole kallim kui teised. Autospetsialist Kadaka teel näiteks üks variant, kus peaks mõistlikud hinnad olema.

Ai nalja ka natuke. Kui asjalikuks saavad igasugused tähtsad ametnikud veel minna? Tõesti - peatage maakera, ma lähen nüüd maha :D 
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/oluline-asi-mida-alates-sellest-aastast-tuleb-uut-autot-ostes-jalgida?id=73432329

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Krt ma täna vist mingite uudiste lainel. Tavaliselt ma massimeediat ei tarbi, aga huumor mulle meeldib.
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/vaheteada-pohjus-miks-ei-ole-hea-mote-telefoni-soiduautos-laadida?id=73415553

Ei ole küll elektriku või elektroonika haridusega, aga no mina oma ajuga mõtlen, et see on küll üsna absurdne mõtlemine sellise autondusega seotud isiku poolt. Telefon tarbib mul laadides vähem voolu kui ma 4x50W maki tavapärasest paar pügalat kõvemaks keeraksin. Või kui ma sõidan rohkem pimedas või valges, ristmikel või otse (suunatuli ka ju vähemalt 2x21W). Igasugused ZingZang rehvid kulutavad ka oluliselt rohkem kütust kui mingi telefoni laadimine. Laed sa kodus stepslis oma telefoni või kütad 100kw radikaga maja, elektrijaama korstnad huugavad ikka sama hulga CO2 välja. Vaesed autotootjad peavad tõesti arve võltsima hakkama, kuna normi järgi ei tohigi summutist peale veeauru midagi väljuda. Autod toodavad mingi kuuendiku või viiendiku maksimaalselt maailma CO2-st.
Või hoopis asi teistpidi, et kuna kõik nii koomale tõmmatud, et kütusekulu väike oleks, siis ei kannatagi tegelikult autos enam telefoni laadida, kuna koormab süsteemi üle ja autotootjad teevad igasuguse elektritarbimise autos maha :D 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Keskkonna säästmisest rääkides - kui hakataks mingist võimsusest või suurusest sõiduautosid (eriti suuri ja maastureid) maksustama, oleksin 2 käe ja jalaga poolt. Äkki äratab eputistes, riigijuhtides endis ja muidu rikkurites veidi praktilist meelt.

 

Selle asemel aga tegeletakse mingite märgistega.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Riho rääkis ka just ükspäev, et ta on suutnud kunagi kahel käigukastil 2. käigu sisse jätta. Kui kast lahti võtta ja kokku panna, siis toimib, katki iseenesest midagi ei lähe. Et siis mingi hoovastiku või lülituse anomaalia?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus