Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

1 733
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

38

hiis võitis päeva viimati 30. mai

hiis sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

218 meeldimist

Kasutajast hiis

• Tiitel
    Iidne fänn

Profiili info

• Minu autod
    F02 730ld
    E30 325i M- technik 1
    Opel Omega 2,5 td.

Hiljutised profiili külastajad

1 821 profiili vaatamist
  1. hiis

Lobamokkade rubriik

Hm pole ju raske leida mis autole need läksid. 325i all on ja sõidan vahest normaalselt ja vahest ikka ka,kiirelt mingit ringrada ma temaga just ei sõida . Otsisin pilti kus nad karbis olid aga ei leidnud enam. Kui õieli mäletan oli tegu nende GSP võllidega .Varsti pea 2a.all olnud . Ma eisaanud ka miski pärast aeromootorsi lehte lahti ei tea kas äri on läbi juba neil. Aga alasi lehel on igasugu variante müüa isegi SKF omad mis maksavad 260 kuni 358 tk.vist oli. Ma ei viitsinud enam nende vanadega jamada . Peaks isegi olema 1 kerge loksuga kuskil ja teisi millel otsad on lahti vôetud . Mis varsti metalli ehk rändavad.https://alvadi.ee/kataloog/varuosa/14386083/10713
  2. hiis

Lobamokkade rubriik

On olemas ju B osa jämeda võllid mina ostsin ja siiani on ilusti vastu pidanud . Ostsin aeromootorsist.
  3. hiis

M: suure laagriga ketas õõts

Minu teada ennam pole seda tal.
  4. hiis

Lobamokkade rubriik

Palun 54510357 aga see peaks mul.ka allkirjas näha olema !
  5. hiis

M: Ketasõõtsad

Abs variandi omad ?
  6. hiis

E30 pildid internetist.

Tiib on küll nagu lennuki oma!
  7. hiis

E30 T-särgid!

Cap must punasega'. Särk on eelnevalt makstud teen mütsi eest nüüd eraldi. Tulen ise järgi.
  8. hiis

E30 T-särgid!

Meeste 1tk.M ja must ! Ise järgi kui Tallinnas
  9. hiis

Kuidas sobiks E30 igapäeva autoks?

Mōtlen et päris kuulukas ōppilasele vōi noorele Ennastki paneb küll mōtlema et mōnusat raha lendab lihtsalt. Vōibolla ma olen liiga palju uute ja säästlikumate autodega ära harjunud . Ta tahab ju igapäeva sōidukiks .
  10. hiis

Kuidas sobiks E30 igapäeva autoks?

Ja selliste küttuse hindade juures on päris kuulukas ikka 2,5 lasta ,korraliku rahakotti nõuab. Pole just kõige säästlikum mootor.
  11. Mul oleks ühed 15 valud aga rehvid päris kõrged seal peal . Talvel hea lasta ,1veljel väike mölk ka aga õhku peab. Ilma naelteta .70.€
  12. hiis

M:sedaani mustad uksepolstrid

Tagumised veel aga esimesed võid küll prügikasti visata nendega võib keegi ehk rallit sõita ainult .
  13. Tere Hiis! Sooviks küsida mis sa oma üle katuse käinud auto kerega tegid. Oleks vaja esi otsa tetaile ja koopa plekke kustkohast bmw mädaneb.

1. eix22

eix22

Sealt ei ole midagi sellist võtta, mis kõigil tüüpviga on.

14. No kas läheb tegemiseks ???
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus