Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

1 704
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

36

hiis võitis päeva viimati 17. oktoober

hiis sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

202 meeldimist

Kasutajast hiis

• Tiitel
    Iidne fänn

Profiili info

• Minu autod
    F02 730ld
    E30 325i M- technik 1
    Opel Omega 2,5 td.

Hiljutised profiili külastajad

1 314 profiili vaatamist
  1. hiis

316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

Ma nagu ei sa üldse aru miks see tihend sealt eest võeti. Klaas tuleb ju tihendist välja ja seda ei pea sealt üldse ära võtma ning klaas paigale sama tihendi siise . Kiil eemaldatakse ainult . Või sa soovisid mingit tihendia allust puhastust 😉. Vaadati et vana auto las õppipoiss teeb! Tõenäoliselt ei käigi keegi vist selliste tihendist akendega autodega seal .
  2. hiis

M:sedaani mustad uksepolstrid

Tagumised veel aga esimesed võid küll prügikasti visata nendega võib keegi ehk rallit sõita ainult .
  3. hiis

325i M-technik 1 '86 - Hiis

Ok. Hea teada .Neid musti on jah lihtsam hooldada .☺☺☺😉
  4. hiis

Mul olid need kui ostsin küljes aga need müüsin esimesena maha . Naha osa katki ja riie nii must et inimese moodi asja sellest riidest nagunii ei sa .Istmete ääred lähevad ka nahaks nagunii istumise hoian niikaua riide kui see kestab siis läheb nahaks kõik .Mida ma iseennesest väga teha ei taha ,suvel seal higistada pole just hea 😉😉😤.
  5. hiis

Panen siis ka vist asja seisma juba ! Kuigi eks ta seisisgi ennamuse ajast aga kindlustus saab läbi ja ei haka kuukajaks ka tegema seda ennam. Sõitsin siis miski 1200km. Bensubagi anduri tihend sai veel eelmisel nädalavahetusel vahetatud ja see meeletu leeke peatatud seal . Vana oli lappik ja paagi nagad ka liiga püsti et seda filtriosa ei tõmmanud pisavalt vastu . Nüüd kuiv ja kõrini täis 😀. Linnas sai ikka päris mittu kurvi täis leotatud bensuga. Tagaluugi kesklukku võtme osa sai ka oma kohale lõppuks ja kogu see krempel ükskord toimima . Esikappot oleks vaja uuesti värvida, selle peab kuidagi Tartu veel saama . Autoga koos ei viitsi seda talveks sina viia. Muidu toimib ilusti.
  6. hiis

316i Touring '93 - raix

Normalne ! hea et kokku ei jooksnud !
  7. hiis

320i’90 - Kimberlyader

Nende velgedeg juba praegu päris palju väljas tagumised rattad . Kas tegu on 4x100 velgedega .
  8. hiis

325iA Cabrio '90 - rreims

Eestis ka neid liigub ikka isegi ostsin 1,5a. tagasi. Siiani veel kiilepakendis .😉
  9. hiis

Mootor vahetatud ja loodan et neid .iga kuu vahetama ei pea .😉
  10. hiis

324TD Touring '91 - ellu796

Porimattid lasid teha kellelgi ?☺☺☺☺😀
  11. hiis

316i Touring '93 - raix

Kuradi pohuistid elavad seal ikka 😞😡. Autose salvestava kaamera panema .
  12. hiis

No nii palavad ilmad teevad oma töö, juhipoolne el aknamootor lõppetas siis koostöö lepingu täna . Polnud teist aega täna laiali kiskuda jäi küll kehvasti just alumise asendise eks kuu aja pärast peab vaatama mis teda vaevab siis .
  13. hiis

325i '88 M-Tech2 - Raitz330

Kellelgi veel 2,5 mootoriga selline nr we . Pagan 😈
  14. hiis

325i '88 M-Tech2 - Raitz330

Oi kurja siis ma polegi ennam ainuke 325 nr.omanik🤔

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus