Hüppa postitusse

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    553
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

TrvP päevavõit oli viimati 17. august 2020

TrvP sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    324TD T

Hiljutised profiili külastajad

4 331 profiili vaatamist

Kasutaja TrvP saavutused

Staažikas

Staažikas (11/14)

  • Tubli reageerija Harv
  • Pühendunud
  • Postitusmasin Harv
  • Kaasalööja
  • Esimene postitus

Hiljutised märgid

168

Reputatsioon

  1. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Jäme pooltelje välimine ots ragiseb nagu vana traktor. Kuidas käitud? Kes hädast välja aitab (varuosaga)?
  2. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Tõsisem küsimus (ilmselgelt kinnisel talvisel rajal). Kui kontrasse lasta ca 160 km/h, kas aitate kässariga ka kaasa või naturaalselt?
  3. TrvP

    Kes, kus ja keda nägi

    Hall sedaan nelik ca kl 16.00 paiku Rocca Al Mare juures kruiisimas. Krt, ilus vaadata e30-t.
  4. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Keegi juba külksi ka lasknud või kõikidel rullikad garages unes?
  5. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Asukoha valiku pärast.
  6. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Tra, ikka tase.
  7. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Pole mõtet koopiaid voolida. Pane kitsam rehv 14 tollisele originaalveljele. Läheb paremini kerima ja odavam rehvi põletada. Lisaks säilivad originaalkoopad. Ma olen kuulnud, et enne põletamist tuleks veel 4 atsi rõhku rehvi panna, siis jällegi lihtsam ketsi teha.
  8. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Punane pidi racing värv olema. Tasub need võtta.
  9. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Jäi juhuslikult silma selline kuulutus (Üle jäänud e30st esistange keskmine kroom osa, ilus, sirge ja tagumine juhipoolne nurk (täiesti uus, pakendist pildijaoks välja võetud) https://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=99&t=301800
  10. TrvP

    Särkide tellimus

    Tellimus esitatud, e30.ee hea lahendus. @eix22 Aasta 2020 on igast asendist nii p*sk olnud, et ei soovi ühtegi asja/eset, mis seda meenutaks.
  11. TrvP

    Särkide tellimus

    Tootjate särgid kipuvad mõõtude poolest erinema. Kas miski mõõdutabel pakkuda ja kas võimalik ka aastaga 2021 tellida (rull läheb ca kuu pärast unne)?
  12. TrvP

    E30 pildid internetist.

    Ega krt seda veepaaki nüüd nii lihtsalt ka saa eest ära liigutada.
  13. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @eix22 Lisaks Maxi soovitustele. Garantii enam ei kehti eks? Tarkvara uuendust ei saa teha? Kas "Device Manager" alt suudad kaamera üles leida ehk kas seal nimekirjas see kaamera on olemas? @extreme327 Variant loovutada sümboolse hinnaga osta.ee-s või hinnavaatluse foorumis selline katkine tehnika. Ma alati tahtjad leidnud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus