Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

543
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

9

TrvP võitis päeva viimati 4. mai 2017

Kasutajal TrvP oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

115 meeldimist

Kasutajast TrvP

• Tiitel
    Wannabee Martin

Profiili info

• Minu autod
    324TD T

Hiljutised profiili külastajad

752 profiili vaatamist
  1. 316i Touring '93 - raix

Adolfil ka täna sünniaastapäev. Vat, kui palju tähtpäevi tähistada... Kuidas rull vastu peab?
  2. Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

Ma ei mõista teid, kuidas krt saate vinguda selle üle, et hinnad "liiga" odavad? Sellise asja üle peaks ainult hea meel olema. Kõlvatu konkurentsi jm sellega seonduva üle teostab järelevalvet vastav riiklik institutsioon. See hea loogika, et mõned pakuvad kõrge hinnaga ja siis justkui teised peaks ka seepärast kõrge hinnaga müüma? Et võiks olla siis nagu hinnad olla kokkulepitud ehk kartellikokkulepe? Kapitalism- uju või upu. Sai jälle varuosasid tellitud 2 sõidukile. Hinnad parimad ja tarne kiire. Olen kliendina varuosi sealt tellinud, muudmoodi seotud ei ole. Aga seni, kuni teised ei suuda hindadega samale tasemele tulla, siis tuleb antu poe teenust kasutada.
  3. K:esimeste amortide vahetus

Mhm. Siin üks kodanik paneb minimaalselt õli, et vältida kondentsi teket. Samad amordid. Eks peab kusagilt põhjalikuma kasutusjuhendi üles otsima:
  4. 316i Touring '93 - raix

Vinge ettevõtmine! Kas kusagil sheerid tripi kohta veel avalikult infot? Kuidas teil sõiduaeg proportsioonis chillimise ja muu tripi nautimisega? Annate ainult minna või päevas mingi km paika pandud? Käitub soojas kliimas eeskujulikult? Pilte, pilte ja edu!
  5. M: Uued mustad neerud, H: 25.00 €

6. K:esimeste amortide vahetus

@eix22 Ma ostsin Bilstein 21-030505 esiamordid. Nendel amortidel alumine osa tundub täiesti kinnine: Aga näiteks neil amortidel alumine osa kuidagi teisiti:
  7. K:esimeste amortide vahetus

Plaanis teostada esiamortide vahetus. Ostsin ette Bilstein B4-d (gaasiamordid). Loen e30 Bentley manuali (lk 405) ja seal kirjas, et kui panna õliamordi asemel gaasiamort, siis ei tohi esipüstakusse 25 ml õli lisada (õli aitab amorti jahutada). Kuidas tagada, et siis see amort püstakusse kinni ei jääks (korrossioon jne)? Mis on teie seisukoht? Kogemus? @Kohupiim Üks manual näitab võtmena sellist tüüpi padrunit:
  8. Lobamokkade rubriik

@Priitv01 Ka sai kunagi sealt tellitud. Kõik sujus.
  9. Lobamokkade rubriik

Kui siin juba helisüsteemi küsimused tõusetusid, siis lisaks ka ühe. Nimelt e30 HiFi süsteemi eesmine kõlar (kood: 65131386546) ragiseb veidi. Kas kellegi asenduseks töökorras müüa või oskate soovitada pealinnas mõnda spetsialisti, kes saaks selle üle vaadata?
  10. M: IS esilisa (ABS plastik, replika), H: 57 €

Kevad käes. Väike hinnasula. Uus hind: 57.00 €.
  11. Ostan "324" embleemi.

12. Lobamokkade rubriik

@krislinB siia postitatud artikliga seonduvalt paar mõtet. Esmapilgul võib tunduda, et tegemist on ühe veidi emotsionaalselt ebastabiilse noormehe appikarje end kuidagigi internetiavarustes nähtavaks teha ja end kehtestada. Selle noore inimese hinge võib olla jätnud haava mõni elusündmus, kus on näiteks temale kui inimesele on minimaalselt tähelepanu suunatud ja selle tähelepanu on pälvinud mõni muu objekt (nt auto). Artikli sisu ei talu absoluutselt mitte ühtegi kriitikat. Aga põhjuseks võib muidugi olla ka pigem noormehe armuvalu ja reageering antud artiklile samas portaalis: https://auto.geenius.ee/uudis/paula-johanna-adamson-kuidas-ma-armusin-neljarattalisse-rauahunnikusse/ @krislinB Küsitlusele vastatud. Edu!
  13. 316i Touring '92 - Garl Oss

Kuidas rull edeneb?
  14. 316i Touring '93 - raix

Mul taga Nankang NS2 225/45/16 ja 2 suve kenasti kestnud. Muidugi ma nö ketsi ei lase. Müüja ütles ka, et segu pehmem. Mul ka kokkujooks jne korras. Ei ole "lääpa" aetud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus