Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

593
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

13

TrvP võitis päeva viimati 3. september 2018

TrvP sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

131 meeldimist

Kasutajast TrvP

• Tiitel
    Wannabee Martin

Profiili info

• Minu autod
    324TD T

Hiljutised profiili külastajad

1 531 profiili vaatamist
  1. TrvP

M: Uued mustad neerud, H: 25.00 €

Tuli jälle meelde, et mõned alles.
  2. Tere Kristallid ennustavad kevadet tulemas. Seega, mõistlik aeg rullile mõned varuosad valmis seada. Otsin rullile järgmiseid varuosasid: Roolikardaani "konti", mis on airbagi ja roolivõimuga variandi oma (steering knuckle/ joint); OEM alarmsüsteem ja/või alarmsüsteemi võti; Tagaluugile embleemi "324" ja "td"; Elektrooniline kütusepump m21b24 mootorile; E30, E34, E32 nivoovedrustuse kõrguse regulaator (kood: 37121138407 või 37121133405). Palun pakkumised PS-i. Tänud! T.
  3. TrvP

Lobamokkade rubriik

See ju puhta Tiidu enda käekiri.
  4. TrvP

M: Uued mustad neerud, H: 25.00 €

3 tk alles.
  5. TrvP

Lobamokkade rubriik

Ok, ok @Leks on igati eeskujulik liikleja. Eelmine post minupoolt leveldamine.
  6. TrvP

Lobamokkade rubriik

Niipalju kui ma @Leks linna peal näinud, siis alati tal külg ees ja rehv suitseb.
  7. TrvP

Lobamokkade rubriik

Õnnestus roostevaba kere leida?
  8. TrvP

Lobamokkade rubriik

Purgil ju peal kirjas "professional result" ju tulemus proffidele omane.
  9. 3 tk alles. Rohkem juurde ei telli.
  10. TrvP

Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

@m20b20 Ma esitasin Leksile väljakutse, et kas suudab karterikaitsmeta Oorele karterit lõhkumata jõuda. Challenge accepted ja @Leks tegi kohe ära ka. Jõudis kenasti terve karteriga kohale.
  11. TrvP

Enne Uku keskust pöörake siis enne Alexela tanklat paremale puude alleega tänavale. Politsei ka kenasti siin passimas. Reaalselt.
  12. TrvP

Mis kl te vilj parklas?
  13. TrvP

@buumer Ma liigun ka Viljandist. Võtame Tallinna omadele siit sappa nt bussijaama parklast nagu iga aasta? Saame jooksvalt @LauraK jt käest uurida, kui nad töristamise Raplas lõpetanud ja siiapoole liiguvad.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus