Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

590
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

13

TrvP võitis päeva viimati 3. september

TrvP sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

127 meeldimist

Kasutajast TrvP

• Tiitel
    Wannabee Martin

Profiili info

• Minu autod
    324TD T

Hiljutised profiili külastajad

1 434 profiili vaatamist
  1. TrvP

316 '84 - Margo

Vabandust, kui varasemalt juba teemas küsitud... Aga kas selle rullikaga hakkab saama ketsi ka kerima lasta? Progress aus. Keep up the good work!
  2. TrvP

M: Uued mustad neerud, H: 25.00 €

3 tk alles.
  3. TrvP

Lobamokkade rubriik

Ok, ok @Leks on igati eeskujulik liikleja. Eelmine post minupoolt leveldamine.
  4. TrvP

Lobamokkade rubriik

Niipalju kui ma @Leks linna peal näinud, siis alati tal külg ees ja rehv suitseb.
  5. TrvP

Lobamokkade rubriik

Õnnestus roostevaba kere leida?
  6. TrvP

Lobamokkade rubriik

Purgil ju peal kirjas "professional result" ju tulemus proffidele omane.
  7. TrvP

316i '87 - Ats

Said selle viimase lõpu sealt Viljandi maanteelt pärast Oorel käiku kenasti sõidetud või pidid vahepeal laskma jahtuda ka? Suuremat el. ventikat ri mahu ette?
  8. 3 tk alles. Rohkem juurde ei telli.
  9. TrvP

Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

@m20b20 Ma esitasin Leksile väljakutse, et kas suudab karterikaitsmeta Oorele karterit lõhkumata jõuda. Challenge accepted ja @Leks tegi kohe ära ka. Jõudis kenasti terve karteriga kohale.
  10. TrvP

Enne Uku keskust pöörake siis enne Alexela tanklat paremale puude alleega tänavale. Politsei ka kenasti siin passimas. Reaalselt.
  11. TrvP

Mis kl te vilj parklas?
  12. TrvP

@buumer Ma liigun ka Viljandist. Võtame Tallinna omadele siit sappa nt bussijaama parklast nagu iga aasta? Saame jooksvalt @LauraK jt käest uurida, kui nad töristamise Raplas lõpetanud ja siiapoole liiguvad.
  13. Tere Tarvis lõtkuvaba roolikardaani konti (swivel joint). Realoem kood: 32311156348 Pakkumised PS! Tänud! T.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus