Hüppa postitusse

FRand

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    96
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis FRand postitas

  1. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Heips, kuna fb mingit normaalset vastust vms ei tulnud, äkki on siin suurem lootus. nimelt kas siin leidub isikut, kes teab rulle peast läbi ja lõhki ning on nõus tulema mulle keila kanti garaazi ja näpuga näitama, kus peaks kere juhtmestik jooksma? Muidugi vaeva tasun ka ära.
  2. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Kas mõnel siinsel ekspertil on veidi aega, et välja tuua, mis on rulli sillatalade ja õõtsade levinumad kohad, mis ära roostetavad, ära painduvad, katki lähevad, jne. Eriti hea oleks kui saaks mingit pildi materjali ka nende kohta. Oleks lõputöö kirjutamisel äärmiselt abiks. Heameelega suhtleks privas, et siin mitte üleliigset teksti mitte toota🙂
  3. FRand

    Kes, kus ja keda nägi

    Ja ma polegi ainuke napakas, kes rulliga talvel ringi laseb😄
  4. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Keegi teab,kuhu need kaks kaitsmekarbizt tulevat juhet lähevad? ning milline võiks olla nendest neljast kimbust 325 toura kütusepumba juhtmed? Jämeduse järgi nagu arvaks et need kõige alumised. Samas kui keegi nii oskab öelda siis võib juba teiste juhtmete otstarbe ka ära märkida
  5. Kuna pole kuskil hoiustada ja ei raatsi kõvasti üle keskmises seisukorras kupeega talvel sõita, siis läheb müüki. Autol siis tulepesurid(tule kojamehi pole), originaal klaas koos tehase kleebisega koos kojameeste puhastamiseks mõeldud süvenditega,toru kolle,taga pagassis isegi vin plaat.üv ja kindlustus peal. Autoga saab kaasa valuveljed suvekatega.Auto vägagi komplektne, eks vb midagi ikka puudu,nt vasak udutule kate. B billarist taha suhteliselt ideaalne. Ukstel, esitiibadel ja esipõllel leidub pidmist roostet, aga pole läbiv. Kapotil lakk koorub. Juhi istmel riie katki. Kere igatpidi tugev, keegi ainult esimeste istujate jalgealust veidi lappitud (näeb ka pildilt). Tüüpiline m40 tiks mootoris. Teine lõpupütt pandud mis väriseb pikki kere. hind 3500€
  6. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Keegi teab põhjuseid,miks see”Additional water pump” kärssama hakkab. Sõitsin ringi ja hakkasin tundma plastiku kärssamise haisu. Tegin kapoti lahti ja vaatasin, see tossas. Veits nagu mullitas midagi välja ka. Mingi asi lõi kaitse 10 välja, ise arvan see sama lõigi. Kellegil seda kuskil vedeleb? Ning kui ma selle tagant ühendan, mis tagajärjed on?
  7. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Mingite vanade devori kaartide peal, mis mul tööl oli, ei leidnud seda. Aga kõige parem vast jah otse nende juurde minna.
  8. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oskab kommenteerida seda, et mnt-is on auto tootmisaastaks 91, aga kui ükskõik kuhu bmw vin decoderisse vin-i sisse lükkan, ütlevad 89? ning oskab keegi Bronzit-beige (139)värvile mingit värvikoodi anda, millega värvida tellida. Hetkel vaatasin tööjuures värvilipikuid, aga selle nimega vastavat värvi ei leidnud.
  9. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Postitustel võiks kustutamis valik ka olla. Nt sain müüdud midagi või vastuse oma küsimusele. Tahaks ära kustutada, aga ei saa. Hetkel kirjutasin selle teksti selle asemele😄
  10. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Kas type 168 poolteljed sobivad ka type 188le?
  11. FRand

    V/M e46 2.3Ci

    Agaaaa nüüd🤣 hetkel küll visoon pooleli, aga võrreldes eelmise korraga, korralikult romonditud ja ehitatud
  12. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Paar küsimust: Kas kõikidel rullidel esimeste käändmike võll, kuhu kinnitub siis rumm on samade mõõtmetega? Ehk ei ole vahet, kas r4 ja R6 masina oma. Erinevus tuleb vist aint amordi juures välja. ning ega kellegil mingit roostes/kõverat vms kapotti pole ära anda, tahaks veidi eksperimenteerida.😄mida ligemal keilale seda parem
  13. FRand

    M: konks,amordid,jne

    Tagaklaas
  14. FRand

    M: konks,amordid,jne

    Pakkuda veel: Jämedatele püstakutele MAYLE amordid. Amordid tutikad, pole 1km sõitnudki. Olid auto all, et saaks ühes töökoja otsast teise veeretada.
  15. FRand

    M: istmed

    Pakkuda 1.8is kupee peale esimesed istmed. suht halvas seisukorras, tsiine all pole, mehanism ühel töötab nii ja naa vedrudega istmealune,üks auk sees ning üks vahuga seljatagune, pealt katki asuvad keilas tumehall seljatugi müüdud
  16. Tahaks vahetada või müüa E46 e30 kupee vastu, saan ka vajadusel peale maksta. Mingit näituse pilli ei otsi, aga sellist, mis liiguks omal jõul. autost rohkem infot ja pilte: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3368832&rhash=a75d
  17. FRand

    M: konks,amordid,jne

    @74viishttps://1drv.ms/f/s!ApSVvUM2HQfmsUJWIXFxhU558srV
  18. Kärukonks 2x roolilatt
  19. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Palju 2.7e mootor maksta võiks. Seisukord teadmata. Mulle lihtsalt pakuti üht autot, millel paar asja peal, mida mul vaja ja see mootor peal. Saan selle järgi talle hinnapakkumise teha ja muu mandi maha ärida
  20. FRand

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna käis üks väga sile kupee mul tööl sillastendi tegemas(Keila Viru auto)
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus