Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Elvis

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

22
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Elvis võitis päeva viimati 20. juuni

Elvis sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

16 meeldimist

Kasutajast Elvis

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    E30 325 cabrio

Hiljutised profiili külastajad

342 profiili vaatamist
  1. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Madala auto rõõmud vist😂😆 Ei tea küll kuidas, aga karteris oli mõra ja tuli asendada. Siduri pump elas ka oma aja lõpuni Küsiks veel, kus saaks juhipoolset pikka kere liistu?🤔
  2. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Kerge update..sai see sumpa porr eemaldatud 😆 Enne ja nüüd 47 ZPD pole veel koos pildile joudnud 😎
  3. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Okei, siis jääb nii. Aga sisu on talve teema ilmselt hetkel naudiks suve ja üritaks niipalju kui võimalik muid asju timmida.
  4. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Mingeid erilisi muutusi pole toimund kuid pill arvel ja kõik toimib. Passi làks siis 2 vin koodi ja ümberehitus soomes. Kus ma leiaks lühikese numbri liistu ette stangele?😁
  5. Elvis

M: Sport rool/müüdud

Müüdud
  6. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Soomes neid häid asju veel liigub jah aga harva, üks 325ix sedaan valge seisab ka garaazis mille kuulutust pole ammu juba netis aga auto alles. Aga ise ei saa kahjuks seda ära osta kellegil huvi on võin täpsemalt rääkida 😁
  7. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Ütleme nii, et hind oli hea 😁
  8. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Nii arkis käidud ja akt tehtud, tuleb välja et pillil jah 2 vin koodi. Tuleb ikka hoolsamalt kontrollida asju ostes🤦‍♂️. Aga no vaimustus oli nii suur vist 😁.Ilmselt on nina osa vahetatud soomes 97 aasta paiku 😁. Lanseka peal ja sildil 320 vin ja klaasi all kerepeal 325 cabrio vin kood. Arkis siis niipalju et pildistas ülesse kõik ja taotlus soome. Kui soome pool aksepteerib seda saab pilli arvele ilusti. Rool ka neile ei meeldinud aga ütles, et pigistab silma kinni. Väga okei vend oli igastahes👍
  9. Elvis

M: Sport rool/müüdud

Pakkuda selline sport rool koos vahetükiga 60€ 56897189 Viljandi
  10. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Jah🤦‍♂️ Need tuleb kindlasti likvideerida🤘
  11. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Okei huvitav, nn kerevahetusest pole juttu olnud. Mulle räägiti et vahepeal oli 2 liitrine mootor ja nüüd algupärane 2.5 tagasi. Topelt kerenumbri kohta ma ei oska ka öelda kus need siis asuma peaks?
  12. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Jään vastuse võlgu hetkel. Vanamehe jutu järgi orginaal 325. Dokumentides oli ka 325 kuid vin-i järgi pole kontrollinud.
  13. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Kas Priit?😁🤔
  14. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Aastaks tal 86 ja tõesti soomest ostetud. Õnneks väga kaugele sõitma ei pidanud ainult 100km helsinkist. Kuulutus oli 24h üleval ainult ja jõudsin endale krabada. Nüüdseks pill eestis juba ja garaazis. Kere poolest on hea kuna auke jms pole. Kevade poole tuleb ilmselt alumine ring ära värvida. Katuse peab ka uuega asendama(ebays ala400€?). Muud asjad nagu kõik toimivad. Praeguseks olen sisu välja kakkund ja üritan seda kuidagi heaks saada.
  15. Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Tere, sai seotatud pealkirjas nimetatud masin. Auto pikalt seisnud ja vajab veits heaperemehelikku hoolt😁. Pikka juttu pole eks pildid räägivad iseenda eest. Siit ka siis küsismus, et millega soovitaks sisu puhastada? Nahal lõhed sees ja hallitab jne. Kas seda saab üldse heaks uuesti?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus