Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

MargusRaska

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  213
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  6

MargusRaska võitis päeva viimati 17. jaanuar

MargusRaska sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

30 meeldimist

Kasutajast MargusRaska

 • Tiitel
  Vana kala

Profiili info

 • Minu autod
  E39 528i,E38 750iL.E36 318i

Hiljutised profiili külastajad

679 profiili vaatamist
 1. MargusRaska

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Kunagi kui ise selle teemaga tegelesin siis algul panin kati alla. Käisin enne ARKi vormistama minemist TÜ punktist läbi,et teha selline paber,et kõik tehniliselt korrektne ja seal ülevaataja ütles,et kui enne passis ilma katita,siis nahh.... sul seda sinna vaja panna on.Ja nii see passi ka läks,et ilma katita.
 2. MargusRaska

  Lobamokkade rubriik

  https://www.mdecoder.com
 3. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Ja paljud kiidavad Cobra tooteid,aga kui seda kliendile pakud ning selle hinna ütled,siis arva ära😀 Minu arust täiesti ülepakutud mant ja veel eriti kui arvestada selle hinda ja kulu. Keskmiselt kulunud auto peale tavalist kivikat juba 7L ja lisaks veel mastiksit sinna otsa sama palju. Motipi ja dinitroli hinnad suht ok,aga Cobral juba ca 30€ L. Mina võin sinna kulla ja teemantid ka alla lasta,kui klient nõus maksma ja sellest abi oleks😁
 4. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Siit tekib ka kohe küsimus,et miks kasutada siis happekrunti kui metall juba roostest haljas? Kas haljad ja keevitatud kohad oleks mõistlik kohe epoga üle teha? Töö isegi juba päris kallis ja kui veel liita sinna otsa igasugu "säilitusaineid" siis nuttu kui palju. Kui ma ise seda ära ei tee,siis paljud ei tee seda üldse ja ongi esimese talvega pm.p***e ja mina suur M
 5. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Eks ta ole. Kui kasutada umbe häid ja kvaliteetseid viimistlus vahendeid, siis vast kestab kauem ka. Aga millised need täpsemalt on,seda on terve internett ning erinevad foorumid täis,aga mis on see kõige õigem ja vingem? Neid arvamusi ja variante on sama palju kui maamunapeal inimesi.
 6. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Kindalaeka panin tõesti ehitusnurkadega külge,sest alles peale viimistlust avastasin,et ära kaotatud akukoht on ka ühtlasi kindalaeka kinnituskoht. Vigadest õpime ja viimased asjad mis minu grillilt on tulnud,ei vaja enam kindlast sellist pahtlikihti ka ilma spottimata. Ja kindlasti on enamus siin virisejatest ise kahe vasaku käega,või mis veel hullem,pöidlatega ,mis kasvavad peopesast välja😀 Häid pühi! Ärge roojake teiste asjadesse! Eriti veel kui olen asjaosalitega pm. rahu juba teinud.
 7. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Normaalne...et milline soperdis nende taadu on Sorry....ei mõelnud kõige hullemat
 8. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Omale teed, siis paljudes kohtades pigistada just silma kinni,et mind see ei häiri jne. Teistele üritad ikka paremini teha
 9. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Molu pole ju eriline sõimusõna😀 Ära võta hinge. On siis lihtsalt vaja teiste üritustele vett peale tõmmata? Kõik areneb iga päevaga,sama ka siin. Üks mis kindel,et neid tagumisi tiiva rem. komplekte ei tohi ülevalt poolt valtsi külge sobitada,sest valtsi madalam,kui tehase omal ja kumerus ka puudub. Vitsad olen saanud nendega ja rohkem nii ei tee. Enda omal pidi spetsialist need välja spottima ja suurema pahtelduse ära tegema. Sellepärast sellest pilte polegi. Nüüd selgus,et tehti tõepoolest "suur pahteldus" ja spottimist ei ole üldse näha. Loomulikult olen/olin viimistluse osas täielik võhikule ja kasutasin selleks materjale mis keegi soovitas. Juba ammu ma ühtegi Katuse äravoolu karpi sisse ei jäta ja paljud kaitsevahendeid kvaliteetsed. Kasutan würthi ja cobrat. Teema võib nüüd vist kustutada,sest vaevalt,et seļline reklaam mulle rohkem leiba lauale toob. Edu teile!
 10. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Oi oi....äge reklaam. Võin vist pillid kotti panna. See mu esimene aastatetagune töö ja omale tehtud. Pole selle üle kuigi uhke,aga see nüüd siia teemasse tõsta??? Peab ikka suur M olema.
 11. MargusRaska

  Lobamokkade rubriik

  See on tõepoolest viimane kiht.
 12. MargusRaska

  O E30 sedaani uksed ja tagaluugi.Pre Fl 85a. nov.

  jup
 13. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  Järgmine vaba aeg- kevad,2019
 14. Pakkuge korralikke sedaani uksi ja tagaluuki.85 November. Pakkumised Ps,margusraska@gmail.com või FB messengeri--Margus Raska. Hind ja pilt ei teeks paha.
 15. MargusRaska

  Autokerede keevitusteenus Jõgeval.

  E23
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus