Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

MargusRaska

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

289
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

9

MargusRaska võitis päeva viimati 14. märts

MargusRaska sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

71 meeldimist

Kasutajast MargusRaska

Profiili info

• Minu autod
    E39 528i,E38 750iL.E36 318i

Hiljutised profiili külastajad

862 profiili vaatamist
  1. Sellest tuleb kiire,väga kiire, tänavasõidu Rull.
  2. Ei ole raudkarp. Enne oli seal mingi pigimati taoline materjal. Nüüd sai suht sama asi,ainult fooliumkattega.
  3. Vaatasin katuseluugi tunneli ka üle ja seest nagu uus. Sisemise karbi juhtmekanali kattele leidsin ka alternatiivi.
  4. Kokkupanek võtab ikka kolm korda rohkem aega kui lahti võtmine. Juhtmestik ka otsast lõpuni üle käidud. Ja nüüd on minu poolt valmis.Keda huvitab palju võib kogu möllu peale aega kulub,siis 293h.
  5. Homme peaks selle Rulliga ühele poole saama.
  6. Äkki keegi vajab. Seisukord on teadmata.Väljanägemine on pandav. Paku hind ja saad omale. 0265 001
  7. 4 kihti läks muundurit. Siis epo ja hape mida võib kasutada ka täitevkrundina.
  8. Ma ei taha sellest väga rääkida.😁 Tegelikult on kulu päris suur. Mitte ainult elekter.
  9. Hakkab vaikselt sinnamaani jõudma,et saab osa asju külge tagasi kruvida. Enne muidugi veel kõik õõnsused täis lodistada 😁
  10. Hermeetikud veetud ja kivi ka küljes.
  • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus