Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

FRand

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

70
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

6

FRand võitis päeva viimati 27. jaanuar

FRand sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

31 meeldimist

Kasutajast FRand

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    1985 E30 320i kupee
    1999 E46 323Ci

Hiljutised profiili külastajad

520 profiili vaatamist
  1. FRand

M: 320 pre sedaan varuosadeks

ning vägas heas korras spoiler, kuskilt rooste ei punnita, kõik kinntused terved
  2. FRand

M: 320 pre sedaan varuosadeks

@74viishttps://1drv.ms/f/s!ApSVvUM2HQfmsUJWIXFxhU558srV
  3. Hunnik igasuguses seisus asju pakkuda: armatuur 2x kupee esiistet Käigukangi nuppe erinevaid- halvas seisus Katuse luuk mehaaniline, töötab ilusti prillid 2x puhurikomplekt Kärukonks 2x roolilatt Ilukilbid müüdud: istmed, esimesed püstakud, halvemas seisukorras armatuur, uksed broneritud: esimesed uksed, porilapakad Asuvad keilas
  4. FRand

Lobamokkade rubriik

Palju 2.7e mootor maksta võiks. Seisukord teadmata. Mulle lihtsalt pakuti üht autot, millel paar asja peal, mida mul vaja ja see mootor peal. Saan selle järgi talle hinnapakkumise teha ja muu mandi maha ärida
  5. FRand

Kes, kus ja keda nägi

Täna käis üks väga sile kupee mul tööl sillastendi tegemas(Keila Viru auto)
  6. FRand

Lobamokkade rubriik

Keegi oma e30 kupeed minu pilli vastu +💶 ei taha vahetada?😄
  7. FRand

Lobamokkade rubriik

olen kursis jah, et e30 olemas need. Nende saamisega on just keerulisemad lood, mõtlesin, et äkki mingi alternatiiv neile.
  8. FRand

Lobamokkade rubriik

Keegi on uurinud, kas ise kupeele kuidagi pop out tagumisi küljeklaase saab teha, nt mingi e46/36 klaasidest? ning Kas keegi on omal viinud kaitsmekarbi salongi, juhul kui on siis võib nt mulle pikemalt selle privva kirjutada, kuidas, kuhu, jne.
  9. Oleks vaja: esimest stangetala koos kinnitustega( stange amorid, klambrid, et stange kinni tõmmata jne) tagumist stangetala koos bamperi ja kinnitustega. Esimesi tiibu, punasega märgitud ala peab enamvähem korras olema. Korras ehk siis sirged, ilma rämeda pahtlita, võib esineda pindmist roostet. Muud kohad võivad roostes ja mädand olla, nvn lõikan widebody jaoks maha. ja tagumist luugi spoileri
  10. FRand

Lobamokkade rubriik

Ma ei ole 100% kindel kas on rulli oma, aga äkki keegi tahab? Kood 11528964 hinda ei oska määrata, pakkuge ise.
  11. FRand

Lobamokkade rubriik

hetkel olen hinnaks mõelnud 225
  12. FRand

Lobamokkade rubriik

Kellegil bullerjani garaazi vaja pole? Mul on pakkuda :ligikaudsed mõõdud: laius: 580mm, pikkus: 950mm, kõrgus: 850mm.Asub keilas.
  13. FRand

Lobamokkade rubriik

ma ise asun keilas, aga võin ise ka tulla kuhugi, kuhugi kaugemale aint nädalavahetusel
  14. FRand

Lobamokkade rubriik

mul 85.06.10 Kui see on originaal juhtmestik, siis seda kõvasti ratsitud jah, aga sealt hargnemiskohast on keegi kõik juhtmed küll jätkanud või midagi teinud. Mureks on see, et kas keegi viitsiks või võin ka maksta, et vaataks koos juhtmestiku üle. Märgiks pistikud ära, mis pistik, mille oma on ja vaataks, mis on valesti või puudu juhtestikul.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus