Jump to content
E30 COMMUNITY

FRand

Foorumikasutaja
  • Content Count

78
  • Last visited

• Days Won

6

FRand last won the day on January 27

FRand had the most liked content!

Community Reputation

33 meeldimist

About FRand

• Rank
    Bemarivend

Profile Info

• Minu autod
    1985 E30 320i kupee
    1999 E46 323Ci

Recent Profile Visitors

577 profile views
  1. Pakkuda ka esi-tagaklaas
  2. Pakkuda veel: Jämedatele püstakutele MAYLE amordid ja tavalised vedrud. Amordid tutikad, pole 1km sõitnudki. Olid auto all, et saaks ühes töökoja otsast teise veeretada.
  3. FRand

M: istmed

Pakkuda 1.8is kupee peale esimesed istmed. suht halvas seisukorras, tsiine all pole, mehanism ühel töötab nii ja naa vedrudega istmealune,üks auk sees ning üks vahuga seljatagune, pealt katki asuvad keilas tumehall seljatugi müüdud
  4. Tahaks vahetada või müüa E46 e30 kupee vastu, saan ka vajadusel peale maksta. Mingit näituse pilli ei otsi, aga sellist, mis liiguks omal jõul. autost rohkem infot ja pilte: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3368832&rhash=a75d
  5. @74viishttps://1drv.ms/f/s!ApSVvUM2HQfmsUJWIXFxhU558srV
  6. Hunnik igasuguses seisus asju pakkuda: armatuur 2x kupee esiistet puhurikomplekt Kärukonks 2x roolilatt müüdud: istmed, esimesed püstakud, halvemas seisukorras armatuur, uksed, esimesed uksed. 5k näidikuplokk, ukse külgmised polstrid,Porilapakad,koopaplaatikud Asuvad keilas
  7. Palju 2.7e mootor maksta võiks. Seisukord teadmata. Mulle lihtsalt pakuti üht autot, millel paar asja peal, mida mul vaja ja see mootor peal. Saan selle järgi talle hinnapakkumise teha ja muu mandi maha ärida
  8. Täna käis üks väga sile kupee mul tööl sillastendi tegemas(Keila Viru auto)
  9. Keegi oma e30 kupeed minu pilli vastu +💶 ei taha vahetada?😄
  10. olen kursis jah, et e30 olemas need. Nende saamisega on just keerulisemad lood, mõtlesin, et äkki mingi alternatiiv neile.
  11. Keegi on uurinud, kas ise kupeele kuidagi pop out tagumisi küljeklaase saab teha, nt mingi e46/36 klaasidest? ning Kas keegi on omal viinud kaitsmekarbi salongi, juhul kui on siis võib nt mulle pikemalt selle privva kirjutada, kuidas, kuhu, jne.
  12. Oleks vaja: esimest stangetala koos kinnitustega( stange amorid, klambrid, et stange kinni tõmmata jne) tagumist stangetala koos bamperi ja kinnitustega. Esimesi tiibu, punasega märgitud ala peab enamvähem korras olema. Korras ehk siis sirged, ilma rämeda pahtlita, võib esineda pindmist roostet. Muud kohad võivad roostes ja mädand olla, nvn lõikan widebody jaoks maha. ja tagumist luugi spoileri
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy