Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

FRand

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

10
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

2

FRand võitis päeva viimati 19. aprill

FRand sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

9 meeldimist

Kasutajast FRand

• Tiitel
    Algaja

Profiili info

• Minu autod
    1985 E30 320i kupee

Hiljutised profiili külastajad

147 profiili vaatamist
  1. FRand

Lobamokkade rubriik

ongi plaan see asi sinna avaldusse kirjutada. vaatasin aeromotorsi lehe pealt, et andis seda mootori ka , ju siis ei ole. mis siis kõige suurem litraasilt ja kw poolest on? selle peale ei tulnudki, aga noh, kui ma saangi selle loa kätte, siis hiljem hakkab neid pidureid vaatama. hetkel panin lihtsalt esimese idee paika
  2. FRand

Lobamokkade rubriik

Kes siinsetest on ametlikult rullile paigaldanud m60b30 mootori? saab ehk mulle nõu anda, kas siis siia või mulle otse kirjutades. Kuna ise plaanin samuti selle peale panna ning tahaks lihtsalt ennem sise inffi, mida mitte sinna ümberehitusse kirjutada jne Mul endal 2.0 pre kupee Mustand, mis ma kokku olen kirjutanud: https://1drv.ms/w/s!ApSVvUM2HQfmql5gmOYHfkgp0nUO?e=QaeQaS
  3. FRand

O: kerejupid

Kellegil kupee kere või halvemal juhul sedaani kere on, mida ma saaks lõikuda.Oleks vaja lõikuda juhi jalgealust ning kupee kerel ukse ja koopa vahelist ala. Võiks asuda Tallinna/ keila kandis.
  4. FRand

M/V trummelõõtsad

Pakkuda siis trummelõõtsad, olemas ka rummud. Pidurimehhanismist alles osad jupid. Puksid ja rattalaarid peaks välja vahetama. Paku hind või midagi vahetuseks
  5. FRand

O:E30 kupee kere

Tervist, Sooviks siis osta dokkidega kupee kere. Mootorit ja kasti ei ole vaja, sillad võivad all olla, aga pole hullu, kui ei ole. Eks see ole palju küsitud, kuna neid enam väga lihtsalt leida ei ole, aga äkki kellegil seisab doonorina nurgas ja kasutust enam ei leia. Näituse seisukorras kere vaja pole, võib vajada karpide vahetust jne, aga peamine, et tolmuks ei pudene. Lugupidamisega, Fiorello
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus