Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Tere,

 

Kellegil on mõtteid miks M20 plokikaas praguneb, just tagant poolt ? Mootor üle ei kuumene. Peale pragunemist mahlad segamini nagu ikka.

 

Kas saab olla jahutussüsteemiga mingi jama kuskil kindlas kohas, et temp andur aru ei saa või mis ?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See 4. ja 5. silindri vahelt pragunemine on pigem sünniviga. Üritas ju bemm hiljem oma torx kaanepoltidega mingit paremat tulemust saada, aga polnud vist väga kasu. Metric Mechanicsi kaanetihendil on näiteks 4. ja 5. silindri vahelised jahutusvedeliku avad suuremad tehtud, ju seal ikka jahutusprobleem ka.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Müüsid selle rulli maha? Või hetkel veel müügis? Igatahes loodame, et saab taas väärt omaniku. 

 

Mul rull 1 aasta olnud ja valmis saamise osas väga väga pikk maa veel minna... Üks on kindel, igav ei hakka ja iga kilomeeter on sõidurõõm. Sellist asja ei ole kordagi olnud, et "ahh, ei viitsi sõitta".  :BMW:

Muudetud , muutis TrvP
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sass, ära jama... Mul naine viimasel ajal tihti küsib, et "kunas siis sul auto valmis saab".... Ma siis selle peale öelnud, et noh, tagasild korras, rihmavahetus + sellega juurdekuuluva vahetus sai tehtud... Pumbal tihendid vahetatud ja paika aetud, sain äsja turbo ka vahetatud... Varsti hakkab valmis saama (vaja pool tehnikast üle käia + keretööd - seda ma muidugi ei maini)  :D

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mitte kütuse koguse näidik, vaid kütusekulu oma.

Spido sai lahti võetud ja kruvid üle vaadatud, pragusid ka ei leidnud kuskilt.

Kas äkki tühi SI plaadi patarei võib selle viga olla ?

Kuigi googlest otsides leidsin infot , et kellel oli patarei tühi , siis tahho ka ei töötanud, mul aga töötab.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul on ka sama häda, kuid lahendust pole leidnud. Spido suur trükiplaat on vahepeal vahetunud, kadus terve hulk muid anomaaliaid kuid see jäi. SI-ploki patareid kontrollitud ja töökorras. Võibolla aitab ainult tahhomeetri enda vahetus?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus