Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

mis moodi tal see ülekanne siis ratastele läheb?

 

Ma arvan, et Audi käigukasti läbi, või kui tõesti ei ulata siis saab kasutada ka sellist lahendust nagu sportautodel ( ka näiteks e30 eakaaslasel Porsche 944), et käigukast ja differ on kokku ehitatud, ning mootor üldse eraldi. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mispärast see mootor siis kokku jooksis? See läks ju ometi uute osadega kokku v.a kolvid. Lasin teha selle mootori. Ennem remonti oli see vanaraud mille lolli peaga ostsin Tabasalust, omaniku väitel korras mootori pähe. Karter oli lapitud silikooni, pleki ja kipsikruvidega ja ulme nõgikihi all.

Ei tea miks kokku läks,päris suur tiks oli tal juba ju ostes sees,ning suitses ka päris korralikult.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

krt politsei pidas mind täna kinni taga tulede pärast ja siis tundsid pensiini lõhna ja avastasid et mu auto paak lekib ja ei lubanud sellega edasi sõda et pean puksiiri tellima aga mina tark pea tulin sellega slepis ära   :D oleks sõites tulnud ja uuest politseile hammaste vahele jäänud oleksin trahvi saanud kuni 1200 euri. 

Muudetud , muutis harcore
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See on muidugi hea plaan, et ootame tee ääres puksiiri ja lekitame kütust, kui oleks võinud kiirelt koju sõita lasta, et saaks vea likvideerida vms.

leitsin täna vea üles pensiini pump oli kogu kuppatusega lahti  ja sealt see bensiin ka lekkis järsult minna andes ja ka pidurdades  tegu siis e36-ga 

Muudetud , muutis harcore
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Väike küsimus, nimelt eile käis vihm üle ja avasin hiljem pagasniku ning mõlemas nurgas oli kate märg. Nimelt siis ülemistest nurkadest oli tilkunud. Luugi tihend on uus ja korralik sealt vaatasin ei saa nagu tulla. Mõtlesin äkki jookseb kuskilt tagaklaasi alt tihendi vahelt sisse ja mööda kere seestpoolt tuleb ja tilksab pagasniku. Kuigi klaasitihendil ka nagu midagi ei märkanud. On kellegil ehk olnud nii ja oskab nõu anda? M0g4kl.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tilkumise kohta ei oska midagi arvata, ju ta tihendi alt või pealt siis ikka pressib läbi kuskilt. Pane äkki mingi kuivatus paberi taoline asi sinna tihendi vahele sissepoole ja kasta väljast. Äkki siis saad jaole, kus kohas see leke täpsemalt. Aga mis mulle meeldib on kena pagass ja pagassi luuk. Kas see kate luugil on tehase oma või ise aretatud ja tööriista kast on E34 oma või pandi selliseid suuri ka E30-nele?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui klaasi pole nööriga kakutud, kere sealt korras, siis tagaklaasi juurest sisse tuleku vöid täielikult välistada. Kas tihend on tutikas vöi korralik vana?

Täpselt sinu märgitud kohtades on kere liitekohad, kui autol tagaots taevale lähemal kui esimene, siis koguneb vesi sinna nurka ja tihendi alt jookseb sisse nagu kolin.

Ühel minu koostatud autol oli samamoodi, silmaga koha näha. Aitab tutikas tihend vöi silikon. Kuna see tihend pole ette nähtud ära vötmiseks ja tagasi panekuks niisama.

Suur kast on e30 olemas, aga mitte selline ja sellise kattega.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus