Hüppa postitusse

mkmk

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    50
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis mkmk postitas

  1. mkmk

    Kes, kus ja keda nägi

    Minu vana pill, müüsin Pärnusse jah.
  2. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    diffrile 200 euri alla lükatud ja ikka ulub, täitsa haige ikka. järgmisena hammakaid siis vahetama, ehk jääb vait.
  3. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi tartus oskaks või teab kedagi kes mul diffri ilusti saaks kokku laduda, uued laagrid ja tihendid olemas, võiks pmi saata. Endal pole tööriistu lihtsalt selleks.
  4. mkmk

    BMW e30 roolilatt

    Trenni teha rohkem.
  5. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    ega kellegil tartus ülevaatuspunktis mingit sõpra pole ees? oleks hädasti vaja.
  6. mkmk

    Diffri loks

    Õpetus kuidas kokku panna, bemmi originaal. Endal tuleb ka kohe see töö ette. http://www.upload.ee/files/4607131/Differ.pdf.html
  7. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    Mu rull sai täna siis 30ne aastaseks Palju õnne talle.
  8. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    kiire küsimus teile, kas e36 2.0 diffri sisu sobib typ 188 e30 diffrisse? Nimelt võtaksin sealt ülekande ja paneks enda lsdle, saaks pikema ülekande.
  9. kust pärit, vanos või non vanos?
  10. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    tsillisin streetviews ringi kusjuures see a8 mis seal taga seisab pandi suvel põlema, rull oli veel suht lähedal aga õnneks midagi ei juhtunud...
  11. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    mul on selline küsimus, et kas diffri laagrid on kõigil samasugused või on LSD-l ja tavalisel vahe ka? Kust võiksin üldse selle laagri leida?
  12. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    mis see m50b25 juurde annab kui 3.5 õhulugeja ja pihustid panna, tasub ära?
  13. mkmk

    325ix jõudu pole

    nuka ja vända anduri soovitaks üle vaadata.
  14. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil on kogemusi mõistliku hinnaga amortide ja vedrudega, kust saaks tellida? Coilid jääksid ilmselt hinna tõttu mängust välja. Peaasi, et linnas oleks talutav sõita ning külglibisemisel süsteem väga lödi ei oleks.
  15. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    Vaata fb-s sellist lehekülge nagu rent a garage, see asub tartus kuid keegi uuris kas Tallinnas on sarnast kohta ja pidi olema.
  16. hooratas kahemassiline, seisukord normaalne ja sama sidurikorvi kohta ja sachsi survelaager ka olemas, mis tahaks õlitamist. kõik kokku 40 Tartu 5kuus892727
  17. mkmk

    Lobamokkade rubriik

    momo rooli ei taha keegi korraliku mtech 1 vastu vahetada?
  18. mkmk

    Kes, kus ja keda nägi

    Ei tea kas siin foorumis see kutt eksisteerib kellega neljapäeva õhtul sai raadil joonestatud, 1.6 musta värvi sedaan. Igatahes oli tore!
  19. mkmk

    O: e30 differ

    Pakkuge mulle diffreid, peaks olema lahtine. Asukoht tartu
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus