Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

-vr6-

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

372
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

11

Kõik, mis -vr6- postitas

1. -vr6-

O: m20 kütuselati

On pakkuda. Tallinnas olemas , võin ka saata . Paku ise hind.
  2. -vr6-

Kes, kus ja keda nägi

Nähtud Tondi krauta parklas.
  3. -vr6-

Aku + kaabel pagassi kit.

Müüdud
  4. Otsin siin FL tagatuld , ei pea olema ideaalses korras mida odavam seda parem.
  5. https://www.autoscout24.com/offers/bmw-335-335-mattig-umbau-gasoline-yellow-b024d98a-df37-4f14-9637-665c8b4a32f1?cldtidx=2
  6. -vr6-

M: m20 kola.

Up
  7. -vr6-

M: E30 jubinaid (TÄIENDATUD)

120 tahab saada
  8. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Ise käisime stock pilliga millel sai kaar sisse visatud , ei mäleta küll et oleks küsinud ja nõudnud midagi.
  9. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Jep . Nii on endiselt
  10. -vr6-

Kelladebloki akud

Neil kohapeal kõik olemas . Võta akud kaasa ja teevad uue akupaki sulle või siis joodad ise kodus. Ma ise ei viitsinud koormusega jännata ja lasin seal ära teha.
  11. -vr6-

Kelladebloki akud

Tallinnas Tondi ülesõidu juures on akukeskus seal teevad, ise lasin seal uue paki teha ja maksis 22euri vist mõni aasta tagasi
  12. -vr6-

Kes, kus ja keda nägi

Olin tõesti mina
  13. -vr6-

M54B30 170kw E30-le

E36 ja E46 mootori käpad on samad , mõlemad sobivad.
  14. -vr6-

M: 325i varuosad

Tere ega diffrit ei leidu?
  15. -vr6-

O:324td diffrit, mtech 2 ringi

Mis on diffri hind ja seisukord?
  16. -vr6-

Elektriaknad

Akende lukustus nupp pole kogematta allajäänud? Mul toimivad aknad samuti kui üks ustest lahti teha.
  17. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Aga mis vahe neil kahel on? Ainult hinnavahe?
  18. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Eix ostaks heameelega aga , uurisin mis ma uurisin ma bmwfansis , aga õigeid koode ma ei leidnud. Kui viitsimist on ehk paned mulle õiged koodid. Suured tänud ette ära.
  19. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Hei ega kellelgi juhuslikult sellist pistikut koos juhtmejupiga ei leidu?
  20. Olen sealt omal käel mitmeid kordi tellinud ja tarnega probleeme pole olnud . Viimati Tellisin 23.07 ja täna hommikul andis kuller mulle paki üle.
  21. Olemas terve komplekt , va akupealne Kate. Selle saab h2hest. Hind 120e või vahetus obc1 komplekti vastu
  22. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Mul põlesid ka alguses , kuna releed ei olnud .pead relee panema ja asi korras . Mul tekkis peale mootori swappi see kala.
  23. -vr6-

Kes, kus ja keda nägi

Airit sai pühapäeval nähtud
  24. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Selge suured tänud Eix ,siis on kõik nii nagu peab.
  25. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Hei oskab keegi öelda kas istmesoojenduse lülitil peaks pirnid samamoodi hõõguma nagu EL akendel kui Ulsed on lahti või tuled põlevad ?
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus