Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

-vr6-

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

328
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

5

-vr6- võitis päeva viimati 26. juuni

-vr6- sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

43 meeldimist

Kasutajast -vr6-

• Tiitel
    Elukutseline rullija

Profiili info

• Minu autod
    E91LCI mtech 330i , e46, e30 Cabrio

Hiljutised profiili külastajad

1 171 profiili vaatamist
  1. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Mul põlesid ka alguses , kuna releed ei olnud .pead relee panema ja asi korras . Mul tekkis peale mootori swappi see kala.
  2. -vr6-

Kes, kus ja keda nägi

Airit sai pühapäeval nähtud
  3. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Selge suured tänud Eix ,siis on kõik nii nagu peab.
  4. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Hei oskab keegi öelda kas istmesoojenduse lülitil peaks pirnid samamoodi hõõguma nagu EL akendel kui Ulsed on lahti või tuled põlevad ?
  5. -vr6-

Lobamokkade rubriik

@Reino mul sõidab pagasiis niisama kaasa ahkualune kate , võin laenata kui Tallinnas oled .
  6. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Kas keegi on cabriol aku pagassi viinud? Kas sobib tavaline + kaabel ka sedaani pealt või mitte? Vibration damper tuleb sealt kuidagi välja rookida? Kas tuleb teisele poole tõsta või pole seda üldse vaja?
  7. -vr6-

Tankimine

Aga milles või olla põhjus kui silmini täis tankides lekib?
  8. -vr6-

Kes, kus ja keda nägi

Sai punasele touringule käppavisatud mustame teel.
  9. Ise kasutan ka oma cabriot suveperioodil igapäeva autona , väga hea dünaamikaga auto igapäevaseks kasutamiseks. Kütusekulu ilmselt pole määrav enam sellise autopuhul.
  10. -vr6-

Temp seieri jama

Mul tegi FL spidoplokk igasugu tsirkust küll ei toiminud taho, service põles kord vilkus ,kuid peale akude vahetust toimib kõik korralikult.
  11. -vr6-

Temp seieri jama

Vaheta spidoploki akud ära ja Peaks korras olema.
  12. -vr6-

ARK

Kui mootorit swapitud pole , siis kaaluma ei pea.
  13. -vr6-

ARK

Aga peabki auto eraldi telgede kaupa ju ära kaaluma , ehk siis esi ja tagasilla eraldi .
  14. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Ei pea olema ju Eestis arvel olnud aastast 97. Uus määrus hakkab kehtima autodele, mis on Eestis arvele võetud enne 1997. aastat või välismaises registris arvel olnud vähemalt 30 aastat.
  15. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Ega praegugi keegi m5x swapiga kattette ei pane . Kaalud auto ära ja korras.
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus