Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

-vr6-

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

285
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

4

-vr6- võitis päeva viimati 19. mai

-vr6- sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

32 meeldimist

Kasutajast -vr6-

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    X5 ja e46

Hiljutised profiili külastajad

786 profiili vaatamist
  1. -vr6-

M: m20b27 plokk ja muud kola.

Up
  2. -vr6-

M: Bmw reverse rds

40 euri viige minema , sobib valatult e30nesse
  3. -vr6-

M: m20b27 plokk ja muud kola.

Kahjuks ei ole.
  4. -vr6-

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

http://www.auto24.ee/used/2923172
  5. -vr6-

Lobamokkade rubriik

See olin mina
  6. -vr6-

Ülevaatuse teema

Eixil õigus , vaatasin just mõlema auto passid üle ja seal puudusid igasugused märkmed rehvimõõtudest. Üks oli rullika ja teine e65e oma.
  7. -vr6-

Ülevaatuse teema

Vaevalt keegi avaldab koha kus nad käivad kuna , netimendid passivad ka erinevates foorumites.
  8. -vr6-

O: M20B25 või stroker

B27 plokk pakkuda. Tallinnas
  9. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Peaks olema e36e oma jah , endale proovisin ka e46e oma ,kuid see ei sobinud.
  10. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Igati nõus.
  11. -vr6-

Lobamokkade rubriik

Minul on orginaal m52b28 kopsik. Pole vaja midagi leiutada . Kuid nende eest küsitakse juba meil kulla hinda. Kuid siinkohal tulevad jälle appi Lätlased, leedukad ja Poolakad kellekäest saab veel asju inimlikuhinnaga .
  12. -vr6-

Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

ECC tänab ürituse eest, väga vinge üritus oli. Hakkasime Oorelt Tallinnasse soitma kuskil 14.00 paiku ja jõudsime kohale 21.00 :D. Valgas andis selle valge driftika mootor alla , ning mõtlesime kas võtame treila või panenme mu cabriole sleppi , mõeldud tehtud treilat otsida ei viitsinud ,ning tuli sleppi võtta . Kuskil Viljandi kandis tegin vasak pööret ja esimeselt teisele vahetades lasin korralikult mõlemad rehvid põlema ,ning kuulsin mingit õrna raksu , kuid mingit ebakõla kuskil ei tähendanud , ning soit jätkus kuni Viljandi ringini kui tegin uuesti vasakpöörde ja hakkas kostma jubedat raginat . Tõstsin auto ülesse ja hopsti minu lahtisest diffrist oli saanud kemppi . Asi selge minust enam vedajat pole ja panime driftika Madise autole sappa ja lonkasime kuidagi koju. 150kilti korralikku pinget kas, kus, millal see differ lõplikult kokku jookseb kuid õnneks pidas selle kuidagi vastu.250+ Kmi on ikka lõbus kedagi järgi lohistada.Olen nüüd avatud ka diffri pakkumistele typ168 ning ük. Võiks olla kuskil 3.xx- 3.64 vms sobivad ka e36e pealt tulnud diffrid.
  13. -vr6-

M20b25 swap

Mul e30 m20 käpad olemas.
  14. -vr6-

Varuosadeks 320i 92kw 86a prefl sedaan

Diffri hind?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus