Jump to content
E30 COMMUNITY

Otacon

Foorumikasutaja
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About Otacon

 • Rank
  Bemarivend

Profile Info

 • Minu autod
  E30 325i

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. Mis hinda ootad terve komplekti eest?
 2. Tere taas. Vaja veel järgmiseid detaile: 1. Spidoplokki R6 oma, pre FL (ei ole 100% kindel, et viga plokis aga tahhomeeter ei tööta) 2. Põhjakaitset mootorile(metallist soovitavalt) 3. Ore fl esimese stange kinnituste peale käivad plastikust katteid. Väikesed polte peitvad jublakad!
 3. Otacon

  Müüdud lukku!

  Tere rullijad Panen ühe käreda südamega rulli enne kevadet üles. Vahetuseks huvitaks ennekõige mõni suurema mootoriga Cabrio BMW.Pildid ja täpsem info kuulutuses. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2185739&rhash=087d Hind 2500€ Müüdud Raul
 4. Tere. Kumb pre tagatuli terve on? Otsin kõrvalistuja poolset.
 5. Ei hakka uut teemat tegema aga uurin samuti, mis võiks maksta riidest rulli sportistmete parandamine. Mõlemal istmel tuleks keskkohad välja vahetada. Umbkaudne hind ja soovituslikud kohad, kes tegelevad antud teemaga. Suured tänud ette.
 6. Suured tänud kiirete vastuste eest,jagan lähiajal infot, kas asjade vahetamine aitas!
 7. Tere foorumlased, Küsin nõu kuidas ühele probleemile läheneda. Viimasel ajal on tekkinud vahepeal selline probleem, et mootor sureb vahepeal sõidu ajal välja ning ka käiguga süüde sees uuesti käima ei lähe. Armatuuris tuled jäävad põlema, seega voolukadu ei ole. Käima läheb uuesti kui keerata süüde välja ja starterit anda. Käivitusintervall on umbes 3-4 sek. Jagaja kaas koos rootoriga vahetatud u aasta tagasi, eelmine oli ära põlenud. Küünlad korralikud. On ehk keegi kokku puutunud sellise probleemi ja oskab nõu anda,mis otsast viga otsima hakata! Suured tänud ette.
 8. Tere, Kuidas kinnituma on mõeldud kere külge?
 9. Mõned detailid jätkuvalt puudu! Eriti tähtsateks loen: 1. 325 E30 pütti 2. Spidoplokki R6 oma, pre FL 3. Suunatule pistik Lisaks vaja pre fl esimese stange kinnituste peale käivad plastikust katteid. Väikesed polte peitvad jublakad!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy