Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

3.1.2020 kell 22:07, eix22 ütles:

Kas siin (tahvel)arvuti spetse ka on? Tagakaamera kadus lampi ära. Annab miskit teha, või odavam uus osta

Lenovol oli vahepeal mingi mure küll, et tääbi tagakaamerad läksid pekki. Siis kaob tagakaamera võimalus ära valikust ka. Aitab tagakaamera vahetus. Kui alla 2a vana, siis tehakse garantiiga ära.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Väike arvamusküsimus velgede sobivuse osas. Nimelt on jäänud sõelale ühed veljed: ette 16x8 ET25 ja taha 16x9 ET20. Eesmised peaks minu uuringute alusel sobima kenasti, aga kas 9 laiad ET20 veljed sedaanile taha fitiks okeilt, arvestades, et tuleb ka coil ja auto saab mingil määral madaldatud? 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Vähe jama kval. Pilt aga ehk saab aru. Nimelt täna hakkasin töökaaslasega juhmestikku lahkama. Väidetavalt kui kunagi doonor juhtmestiku ostsin,pidi kõik samade kere ja tehnikaga olema nagu minu oma. Aga leidsime peamise erinevuse siit. Paremal pool on siis doonor ehk uus juhtmesik aga vasakut kätt mu vana. Vanal on seal kütusetasemeandur, vist diffri pistik jne. Aga uuel juhtmestikul see puudu. On kellegil vastust sellele valgele pistikule, kus oleksid ka tasemeandur jne küljes. Või käib sinna midagi muud?

minu juhtmestikku oli korralikult räsitud ja teistvärvi juhtmed seal. Muidu lõikaks tüki küljest ja joodaks uuele, aga kuna teistvärvi juhtmed,siis ei hakka.

C11B82E8-F8AE-49A6-8581-F03DFE578D09.jpeg.dbf23c07c92473c6626caee0aae37dc3.jpeg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus