Jump to content
E30 COMMUNITY

maasoo3

Foorumikasutaja
  • Content Count

14
  • Last visited

• Days Won

1

maasoo3 last won the day on October 3 2012

maasoo3 had the most liked content!

Community Reputation

1 meeldimist

About maasoo3

• Rank
    Algaja

Profile Info

• Minu autod
    318is

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nii hakkaja ma pole, lootsin kuskilt lihtsamalt leida.. đŸ˜¶
  2. Keegi oskab soovitada, kust karteri kaitset m42le leida vÔiks?
  3. maasoo3

O: is summuti

Tere. Sooviks osta IS vĂ€ljalaske osa, mis jÀÀb peale katalĂŒsaatorit kuni lĂ”puni vĂ€lja. MĂ€rt
  4. Tere. Ostan ĂŒksiku originaal 15'' kĂ€rje. VĂ”ib olla ilma kapslita. Velg peab olema sirge. vĂ€rvkatte seisukord pole vĂ€ga oluline, ilmselt lĂ€heb vĂ€rvi. Asukohaks vĂ”iks olla harjumaa vĂ”i raplamaa. TĂ€nades, MĂ€rt
  5. Oskab keegi öelda, kas sellise mustriga tehti kÀetoega istet ka?
  6. Vesilihv JA poleerimine. Lihvides lÀhebki tuhmiks, siis poleeritakse taas lÀikima.
  7. http://auto.motors24.ee/vehicles/417637-BMW-316-1990.aspx
  8. Keegi selle kohta lÀhemalt oskab rÀÀkida?
  9. Toly pandud iste on e21 pealt tulnud iste, tegemist on Recaroga. Konkreetne iste nĂŒĂŒd minu oma ja seal sihuke silt peal kust selle info vĂ€lja lugesin kui istet autosse panin.
  10. Pilt on ilus, aga vÔrdle parempoolset autot ja paremalt kolmandat autot nÀiteks, tundub nagu parempoolses oleks palju palju rohkem ruumi Kuidagi laiaks litsutud
  11. Suur aitÀhh. Sellest oli palju kasu 8)
  12. Mida see INSPECTION tuli/kiri seal tĂ€hendab ĂŒldse? Hakkas endal ka see pĂ”lema :roll:
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy