Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Kas keegi on puutunud viimasel ajal kokku sõiduki numbrimärgi hoiustamisega. Teema selline, et üks masin sai ära lammutatud ja sooviks selle ära rauda viia, kuid seal küljes oleva numbrimärgi sooviks alles jätta ja kohe ühele ostetud sõidukile külge saada. Kuidas sellisel juhul kõige parem käituda oleks. Kas rauda viies kantakse sõiduk koos numbrimärkidega maha või saab need sealt tagasi ja hoiule ise jätta? Millised need riigilõivud oleks kui nüüd sellelt vanalt autolt tahaks numbrimärgid n.ö. kätte saada ja uuele sõidukile jätta (uue auto omanikuvahetuse plaaniks samal ajal teha kui selle numbrimärgi vahetuse).

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Numbrite eest ei maksa midagi, need juba kinni makstud ju. Kunagi uurisin, praktiseerinud pole, aga auto vanametalli, numbrid jätada omakätte ja vanarauast võtad tõendi, et auto sinna viisid. Kuna vanametalli kokkuostud kannavad nüüd ise autod maha, siis mnt- le selleks seda tõendit vaja. Numbrid pead kohe mnt-sse hoiule viima või ära regama uue auto nimele.

Mnt-s saab hoiul olla max aasta,kui õigesti mäletan.

Numbrite regamine teisele autole peaks 20€ maksma

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma võin sulle vesilõikusega flantsid lõigata. Materjalina saan pakkuda musta, roostevaba, alumiiniumit. Mõõtudega pole häda, saan oma auto pealt mõõta.

Samuti pakun keevitust, saab nii poolautomaadi kui ka TIG-iga lasta, sh ka alumiiniumit. ;) Oma auto peal seda siiski kokku ei keevita, kuna masin juba garaazi aetud ja töökotta ma sellega enam ei liigu.

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui ma enda tänava raketi värvimisest kätte saan kunagi siis üritan tollel olevat strutte tegema hakata. Päris asjalik versioon on.

 

Mingid flantsid on mul kodus riiulis isegi olemas. Teen nv-l pildi. Saab noid juurde teha kui huvi.

Muudetud , muutis soonikx
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No saarema mehed siis olid igatahes juba b osa ostnud ,millisest kaubandus võrgust nad need said ma ei mäleta ennam.

Vaata siin teema lõppus on ka pildid ,küsi kus kohast ostsid aga b osad on igatahes muidu oleksid need musta värvusega plekkid kui a osa.

 

Muudetud , muutis hiis
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus