Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

soonikx

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

531
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

19

soonikx võitis päeva viimati 25. märts 2017

soonikx sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

154 meeldimist

Kasutajast soonikx

• Tiitel
    Jutupaunik

Profiili info

• Minu autod
    E30 FL Kupee M50B28 Turbo 313kw
    E30 PRE FL kupee M50B28 Turbo drifti auto 420kw

Hiljutised profiili külastajad

846 profiili vaatamist
  1. Müüa siis E30 M3 tagatiiva kõrgendus. Alltoodud pildil olev must osa. Klaaskiust. Uus. Musta värvi. Hind: 25.- Asukoht Tallinn. Kontakt PS või 555 260 seitse neli
  2. soonikx

Müüdud

müüdud
  3. Müüa liivapritsitud ja pulbervärvitud M50 non vanos klapikambri kaan. Asub Tõrvas. Liigub ka postiga. Hind: 25.-
  4. soonikx

müüdud

Müüa väike pidurivõimendi mis sobib, et paigaldada M50 mootor E30nele. Liivapritsitud ning mustaks värvitud. Hind: 25.- Asub Tõrvas. Liigub postiga.
  5. soonikx

Lobamokkade rubriik

Keegi rulli tavaari tahab mingi sümboolse summa eest? Lõuna Eestis Tõrvas. Vedeleb igasugu asju: ukseliiste, koopa plastikuid, musta lae päiksesirmid, rummusid, kässari süsteemi osasid, kindalaegast ilma lukuta, FL tuli ja mõlema tule tagused, numbripaneel must jne.
  6. soonikx

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

39 00.- on hind
  7. soonikx

Lobamokkade rubriik

Kirjutatakse juba dokumentidesse ka. Mul peres juba kahel autol tehnilise passi all märkuste lahtris lubatud rehvimõõdud kirjas.
  8. soonikx

320 1984 coupe

Hind?
  9. soonikx

320i kupee (M50B28 turbo) driftikas - soonikx

Võib teema lukku panna. Läks ka see auto Soome. Hakkab sealseid võistlusi sõitma.
  10. soonikx

320 '89 - ylts

Ma otsisin 5w oranzi värvi pirnid kohe ja viskasin kuplid minema. 3-4 kuuga ei märganud, et kusagilt midagi sulanud oleks.
  11. soonikx

Lobamokkade rubriik

Keevitada igal juhul. Korralikku kere sa ei leia. Leiad lihtsalt kere mis kestab veel mõne aasta. Oskab keegi soovitada mõistliku hinnaga keevitajat? Mul vaja üks Ford transiti kastika kabiin ja raami natuke keevitada. Pole vaja näituse asja vaid lihtsalt tugeva plekiga töölooma. Ei ole endal lihtsalt aega teha.
  12. soonikx

325i kupee - Toivoku

Tellisin ka kunagi selle TA pasa ebayst. Kahe käe vahel painasid seda mis suunas tahtis Tegin ka ise:
  13. soonikx

Kes, kus ja keda nägi

Eelmine nädal Viimsis sattus kabrio silma

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus