Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Ats

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  119
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  4

Ats võitis päeva viimati 10. november 2017

Ats sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

29 meeldimist

Kasutajast Ats

 • Tiitel
  Usin rullija

Hiljutised profiili külastajad

720 profiili vaatamist
 1. Ats

  ARK

  Kas kaalumisest pääseks kui sooviksin jätta alles ainult 2 kohta?
 2. Ats

  M: pre fl stanged

  Stanged 40 tk. - Samuti lisandus pre fl põll kui keegi soovib
 3. Müügiks sedaani, touringu mustad esimesed El akna uksepolstrid. Samuti saadaval pre fl kupeest pärit sinised uksepolstrid (pildil kõrvalistuja oma puudu kuid see ka olemas) ja põhjamatt, aknalaud ning tagumise istme alumine osa. Hinnaks 10.- tk või tee oma pakkumine. Asuvad põlvamaal räpinas, saab ka tartu toimetada Kontakt: pm, ats-tamm@hotmail.com või viis6994772.
 4. Ats

  Lobamokkade rubriik

  Olen näinud mitmeid, kus koonukas ja õhulugeja on m30 õhufiltri kasti sisse peidetud. Leidub seda e32 või e34 pealt.
 5. Ats

  M: pre fl stanged

  Müüa pre fl kroom esistange ja põll Tagastange müüdud! Pealmine kroom osa hea, alt veidi tuhmunud ja roostetäpid. Hind 40 stange, 20.- põll koos lisaga. Asuvad põlvamaal räpinas, saab ka tartu toimetada või saata. Kontakt: pm, ats-tamm@hotmail.com või viis6994772.
 6. Otsin e30 typ 188 diffrile tagakaant. Kontakt: 56994772, ats-tamm@hotmail.com või pm
 7. Ats

  Lamda skeem

  Esimese otsa m20b20 mootorid ei kasutanud lambda andurit. Kui sul on jagaja sisselaske all, siis peaks tegemist olema vanema tüübi mootoriga ja lambda puudub.
 8. Ats

  m40 to m20

  Kui mootori juhtmestik on ümara pistikuga, siis ühendad selle kere küljes olevaga kokku ja kõik. Kui aga mootoril kandiline pistik, siis üks võimalusi on see otsast lõigata ja ümaraga asendada. Juhtmete tähendusi ja pinide asukohti leiab siit: http://www.e30zone.net/e30zonewiki/index.php/C101
 9. Ennem kui asju treima hakkad, tuleks kõigepealt proovida külge. Ise võtsin kunagi esimese otsa m20b20 hooratta, siduri, starteri jne ning ei pidanud mitte midagi muutma. Kastiks oli m40 getrag, kuid kasti nuut peaks kõigil sama olema ?
 10. Ats

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Kiirelt ära tehtud, tundub et vahepeal on ka mulda veetud
 11. Müüa 15 tolli valjuveljed, mis sain autoga kaasa. Sirgsust, laiust ja et-d kahjuks ei tea, kuid istuvad ilusti originaal e30 alla. Esineb iluvigu ja hetkel ka rehvid peal, kuid ostja soovil saab need ka eemaldada. Rehvidel 1-2mm mustrit ehk läbi. Hind 100 eurot. Asuvad põlvamaal räpinas, kuid saan tuua ka tartu või saata kuhu iganes. kontakt: PS, viis6994772 või ats-tamm@hotmail.com
 12. Ats

  M43 mootori paigaldus E30-le

  M43 on erineva pikkustega sisselase, mida juhib DISA klapp, klapi peab ise kuhugi vist alles jätma ühendatuna, et aju safe mode ei läheks. M40 sisselase istub üks ühele peale, kuid kuna reguleeritav sisselase kaob ära, peaks olema ka väike jõukadu.
 13. Ats

  Lobamokkade rubriik

  Kas suurim pole mitte 325e oma m20b27-ga ? Sinna 20% otsa siis peaks kuni 3,2l lubatud olema.
 14. Ats

  M43 mootori paigaldus E30-le

  Et saada m40 tiksust lahti m43 juppidega, tuleb otsida m43 nukkvõll ja rullikutega nookurid. Nukkvõlli otsast tuleb ära treida ketiratta kinnitus kuni sobiks m40 rihmaratta otsa. Mõõt oli vist 37mm, kuhu sobis ka simmer. Nuka sisse lasin teha m14 keerme, et saaks rihmaratta ka tugevalt kinni tõmmata, kuna pole enam stopperit nagu m40 mis ei lase rattal pöörelda. Samuti tuleb valida sobiv polt, ise võtsin kuuskant otsaga, millelt treisin veidi eestostast maha, kuna jagaja rootor pidi ka ära mahtuma. M43 nukal tuli ka veidi maha võtta esimese paku juurest, kuna m40 on seal pind pikem. Samuti nuka tagumine ots kinni keevitada ja augud puurida õlituseks nagu m40 omal on. Nookurite seibe pidi samuti väheke käiaga töötlema, muu sobis. Kokkupannes tuleb jälgida m40 rihmavahetuse eeskirju ja peaks käima suurepäraselt. Varem käis suure tiksu ja pöördeid polnud, siis pärast nuka swapi on väga käre mootor.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus