Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

RaidoM

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

651
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

27

RaidoM võitis päeva viimati 1. veebruar

RaidoM sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

199 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast RaidoM

• Tiitel
    Jutupaunik

Profiili info

• Minu autod
    320i

Hiljutised profiili külastajad

895 profiili vaatamist
  1. RaidoM

E30 T-särgid!

Vast jõudsin veel. Valge meeste M suuruses särk. Makstud.
  2. RaidoM

Lobamokkade rubriik

Vasak on porr. Pane orikas.
  3. RaidoM

Coiloverid

@Sohwer no selge, targem jälle 😎
  4. RaidoM

Coiloverid

@Toivoku BC coilil peaks taga vedru siiski eraldi olema.
  5. RaidoM

Klaasipesusüsteem

Miks pritsib? Ei tea. Endal juhtus sama ja hakkas sealt aukudest läbi ajama. Võtsin Automaailmast uue kolmiku ja korras. Paar euri maksis.
  6. 2. Vaata üle ukse sisse minev pistik. Tihtipeale klemmid oksüdeerunud ja ei saa ühendust. Endal oli juhe hoopis katki hōõrunud ja ka ei funkanud. Klemmid olid samuti kōik rohelised. 3. Tross voib jah kuskil kinni olla. Makk välja vōtta ja näeb vast ära, kas midagi takistab.
  7. @Tanel_P @ punane kupee
  8. Arvestades Eesti muutuvat ilma siis 3km vihmas rattaga pole kōige lōbusam. Aga see selleks. E30 sobib igapaeva autoks küll. Kui talv välja arvata. Endal 7a peamise autona olnud ja ei kurda. Vahel on küll mōne uuema masinaga tore sōita küll ja konditsioneeri nautida aga E30ga on lihtsalt âge sōita. Kui hinnad nii räiged poleks siis hangiks mōne odavama pilli ka talvel kimamiseks.
  9. RaidoM

O: E30 hobiautoks

@Tanel_P Päris originaal ei ole..aga üsna libe pill sellegipoolest.
  10. RaidoM

O: E30 hobiautoks

See oleks ilusti järgmisele kokkutulekule sobinud. Jäid silma ainult veidrad aknatõstukinupud ja veidras kohas olev helisuunamise rullik. Puitimitatsioon ka maitse asi.
  11. RaidoM

O: Peegliklaase

https://aeromotors.ee/kataloog/bmw/3-e30/318-i/kere/peegel?of=m290;t27;s10666
  12. RaidoM

Lobamokkade rubriik

Mina kuulsin küll kriuksu ja nägin musta jutti Leksi Kaunase lamellrehvi alt tekkimas
  13. Upitan teemat. Mõni huviline on tekkinud. Mõni võiks veel tekkida ja saaks mõned komplektid tellida.
  14. RaidoM

Mis ülekanne

Mul sama rehvimõõt aga G260 kast ja samad pöörded samal kiirusel. Getragil on viimane käik 0.81 ülekandega. ZF-l vist 1:1-le? Differ mul 3.15
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus