Jump to content
E30 COMMUNITY

siimp

Foorumikasutaja
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

siimp last won the day on April 21

siimp had the most liked content!

Community Reputation

159 meeldimist

About siimp

 • Rank
  Elukutseline rullija

Profile Info

 • Minu autod
  -

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panen siia ka mõned pildid lisaks enda teemale. Sai käidud ja tulemusega väga rahul. Soovitan ka teistele. Pleekinud kohad tegi ikka palju värskemaks. Pigipesu, savitamine, läigestamine, vaha.
 2. Minul on igaks aastaajaks erinev e30, mida kasutan igapäevaselt (vahel küll läheb mõnega nihkesse) ja majapidamises ka oluliselt uuemad masinad kõikide lisadega olemas aga ütlen ausalt, sellist emotsiooni nagu e30-ga, teiste autodega mina ei saa. Igapäevaseks väga hea ja kindlasti kordades odavam pidada kui uuemaid masinaid. Probleemidest ka enamustest lennult jagu saanud, seevastu uuematega istud lihtsalt nukralt teeääres ja vaatad vilkuvaid veateateid. Viimased 5 aastat selliselt lasknud ja kui nad seda kütte solkimist väga hullult ei jätka, siis varun masinaid juurde, et ka tulevastel põlvedel oleks rõõmu.
 3. siimp

  müüdud lukku

  müüdud lukku
 4. Sooviks osta e30 kindalaeka luku, kuna suutsin enda oma katki teha. Ideaalis otsin ilma lukuta varianti aga ajutiselt ajaks ka lukuga variant asja ära. Võib ka uut osa pakkuda kui keegi kusagilt tellib. Keegi võib muidugi aidata andmetega ka, leidsin et ilma lukuta versioon peaks olema tootekoodiga 51161848873. Nimetuseks annab aga midagi muud. Oskab keegi kinnitada või õige tootekoodi öelda?
 5. Tere

   

  Ostsin kunagi püstakud teie käest ja lubasite aidata kui on nõu vaja ja oleks vaja teada palju eest lähevad umbes pre 4x aknatõstukid ja oleks vaja teada palju maksavad ATS  veljed?

  Ei leia foorumist ka neid velgi 4x100 14 tolli 6 laiad

  Oleks tore kui saaks abi :D

   

  Parimat Rauno

  20170109_144646.jpg

  20170109_144702.jpg

 6. M42B18 mootoriga tõepoolest tegemist. E30 kere peal oli tegemist 100kw mootoriga, E36 kere peal kasutati juba 103kw sama mootorit (erinev on sisselase ja samuti on juhtimine peenemaks muutunud, mõned sensorid juures jne - laias laastus ikkagi sama). Kasutada saad mõlemat mootorit aga kui E36 pealt pärit mootorit kasutada, siis vajad E30 M40/M42 kaheosalist karterit, mootorikäppasid ja õlivõtturit, samuti tuleb natukene õlivarda toru paremini panna. Asjatundja silm ütleb muidugi juba kaugelt ära kui E36 mootori paned aga kui see oluline pole, siis muu sobib. Originaalmootorit liigub üldiselt vähe ja üldiselt midagi head ei ole. Tähtis on see, et saaksid täies komplektsuses mootori kui E36 pealt võtad (s.t. juhtmestik, aju jne - käigukasti saad kasutada ka M40 oma). Ette tasub vaadata ainult sellega, et 1995 hakati E36 kerel EWS2 kasutama ja sellise mootori paigaldamisel on absoluutselt kõike kaasa vaja (süütelukupõhi, aju jne - mis vähegi EWS-iga seotud), sellise mootori paigaldamine võib päris keeruliseks osutuda. BMW Klubi foorumis oli üks selline mootor pakkuda täiskomplektsuses - http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=56&t=258162
 7. Kui Aravetel teha, siis oleksin ka kohal ja võtaksin võistluskardi ka kaasa, saaks mõned mehed seda ka proovida (KZ2, kuus käiku, 125cc ja ca. 42hp ja 2.5sek/0-100). Seal hetkel tõesti parimad kardid pakkuda, nende hobikatega ei ole nagu mõtet nühkida. Samuti on seal saunavariant olemas.
 8. Saada sõnumiga emaili aadress vms siis saadaks sinna koos fotodega
 9. tundus, et privaatsõnum ei läinud läbi aga Tartus on põhimõtteliselt kõiki asju peale stangelisade pakkuda. 57 415 625.
 10. siimp

  O: bensiinipaaki

  Tartus 55l paak pakkuda. Number profiilis.
 11. Pakkuda vahetuseks kardinaga aknalaud/mütsiriiul, millele on keegi tarkmees ovaaliaugud lõiganud. Aknalaud on ise hallikat värvi, kardin igati korralik. Vastu sooviks kas tumedamat või hallikat värvi aknalauda koos tavaliste kõlaritega või ilma aukudeta (äärmisel juhul tehasekõlaritega) kardinaga aknalauda + minupoolne kompensiatsioon. Siniseid ja heledaid aknalaudu mitte pakkuda, neid jagub ka endal. Asub Tartus aga liigun transport vast pole küsimus kui kellelgi midagi pakkuda. FOTO1 FOTO2
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy