Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel


Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga alates 12.10.2011 kõikidest kohtadest

 1. 15 punkti
  Suured tänud paarile foorumikasutajale, kes kõiki mu velgi ühes portaalis müügis nägid ja helistasid. Tore, et siinsed tüübid viitsisid muret tunda ja teatada. Respekt. Oli ikka kasu küll teema tegemisest, kuigi olin suht lootusetu. Seega andke aga varavastastest tegudest teada, hoiame kokku!
 2. 14 punkti
  E30 kogukonna kokkutulek "Oore 2016" on ametlikult läbi ning sooviksin siinkohal öelda mõned tänusõnad. Esmalt, suurim tänu läheb taas @m20b20 (Kert), kes võttis ürituse korraldamise endi õlule ning tegi sellest kõigile meeldejääva ürituse. Ära ei tasuks unustada ka meie "õhtujuhte", kes tegelesid valimiste läbiviimisega @TrvP (Tarvo aka Wannabe Martin ) ning @LauraK (Laura) ning @Margo (Margo). Et kõik pääseksid kenasti laagriplatsile, tänaksin @-Kaido- (Kaido) ja tema sõpra ning Aivot. Tänud ka @siimp (Siim), @Airi L (Airi), @eliise22 (Eliise), @Vazza (Egert), samuti PixelPrint kleepsude ja lisaauhinna eest ning muidugi meie laagriplatsi eest RMK. Ning muidugi suur suur suur aitäh kõikidele, kes kohale tulid ja ühe ilusa suveõhtu mõnusalt sisustasid! Kert luges esimestel minutitel kokku 51 autot, mis kahjuks kõik laagriplatsile ei jäänud. Masinaid oli vahekogunemistel rohkemgi, kuid kõik meiega tripiks Oorele ei liitunud. Nüüd on aeg oma jäädvustusi foorumi albumites jagada ning ideid juba uueks, 2017. aasta, kogunemiseks välja käia.
 3. 13 punkti
  Tervitus Mõtlesin teha väikest teavitust "teenustest", mida võin huvilistele pakkuda. Vahest võib tekkida aega oma rullide ja töö kõrvalt kellegi teise rulliga tegeleda. * Keretööd - Keevitustööd 15€/h. - Liivaprits (keretööde tegemisel kasutamiseks, eraldi pritsimise teenust ei paku hetkel) - Originaali lähedase aine ja välimusega keremastiks, liited, triibud jne (Olemas spets tööriistad ja ained selleks, mida tava värvipoest ei saa) * Rehvitööd uute pinkidega * Õlivahetus õli imuriga. * Originaal lisavarustuse paigaldus võimalikult lähedale tehases tehtud variandile: - elektriaknad (2x , 4x , juhtmestiku ümberehitus/ kohendamine jne) - el .luuk - originaal kesklukk - esitulepesurisüsteem koos esiklaasiintensiivpesuga - konditsioneer - airbag - kärukonks - püsikiirushoidja - jne jne... Kõik asjad on tööle saadud! Mehaanilise poole pealt võin abi anda: * Lukuringi remont, kõik ühe võtme peale tegemine jne * touringu tagakojamehemootori remont * originaal esitulede kõrguse korda tegemine/täitmine * Roolilati remont/tihendite vahetus (kui latt võimaldab veel) * ATM <-> MANUAAL * Klaaside vahetus õige tööriista abil * uste paika reguleerimine * Kerejuhtmestiku remont * jne jne... Istmed: * Recarode remont, raamide tugevdamine jne (ka täiesti korras riidega istmed vajavad nõrga ehituse tõttu alati remonti ja keevitamist, sellele viitavad laiali vajunud küljepadjad) * sportistmete raamide remont, keevitamine (enamus juhiistmeid on katkiste raamidega, kõverad jne) * Katete ringi viskamine nii, nagu originaalis on/peab olema * Istmete kokku komplekteerimine erinevatest istmetest Ühesõnaga istmete täielik ülekäimine, remont, poroloonide vahetus, katete vahetus, ümber tõstmine jne. Ise õmblustöid ei tee, originaaltükkidega remondin. Aga võimalik saada ka õmblustööd ja muid lahendusi. Omal olemas väike istmete kogu erinevate katte variantidega. Kõik läheb tagasi kas originaalklambritega või uute samaväärsetega, olemas selleks ka spets tööriist. Autode kokkupanek täiesti paljaks kistud "body skeleton`ist" . Ei vaja juppide, tüüblite/kruvide jne märgistamist Olemas palju erinevaid spets tööriistu/abivahendeid erinevate tööde tegemiseks Samuti võin soovijatele laenutada; * veokolmnurka, kokkukäidav variant, tugevdatud versioon. * "grilli" (suht suur ja robakas variant, varsti teen kaasaegsema) (hetkel välja antud) * külje peale kallutamise rauad (hetkel välja antud) Asukoht Valgamaal Tõrva lähedal. Tasu kokkuleppel (Keskeltläbi 10€ tund, mis on väga odav hind, arvestades üldisi autoremondi hindasid.) 55570186
 4. 13 punkti
  Sel aastal tegin omale ka katusele selfie sticki
 5. 13 punkti
  Mitu meeldimist see postitus saab, kui ma mainin 2015 särke? Huvilisi?
 6. 11 punkti
  Hotell oli superluks.. autod kõik siiani ühegi viperduseta sõitnud Ilm on super ja seltskond hea.. mis veel rohkem tahta
 7. 11 punkti
  1. Otsi koht kus teha. Kanal, pukid või tõstuk on väga abiks selle töö puhul. 2. Osta poest 6-pakk õlut, kui sõber on abis, siis osta kaks 6-pakki õlut. Kui õlut ei joo, ei tasu nii keerulist tööd ettevõtta. Kui sõpra ei ole siis ka suht keeruline. 3. Osta kohalikust varuosa poest survelaager. 4. Võta õlled, surve laager, sõber ja e30 ning suundu vahetus paika. 5. Tõsta Õlled, survelaager ja sõber hästi kätte saadavasse kohta ja paiguta e30 tööks sobivalt. 6. Roni auto alla ja eemalda summuti (leegika ühendusest taha lõppu välja) 7. Eemalda summuti kuumakaitse plekk 8. Ava kardaani poldid ja kardaani puki poldid. 9. Eemalda kardaan 10. Ava siduritöösilindri poldid ja tõmba töösilinder välja. 11. Hõika sõbrale, et ta aku klemmi maha võtaks ja sulle õlut ulataks. Nüüd eemalda starter. 12. Rüüpa õlut ja ava järge mööda käigukasti polte. 2 viimast polti jäta sisse nii, et neid hiljem lihtne eemaldada on. 13. Eeemalda käigu hoovastik ja ava tagurpidi käigu lüliti 14. Võta lonks õlut ja ava käigukasti puksid ja risttala 15. Pane õlle pudel käest ja kutsu sõber appi kasti otsast rebima, võttes viimased 2 polti välja 16.Nüüd on kast käes ja loodetavasti olete sõbraga mõlemad terved.. selle peale lonks õlut. 17. Selgub, et peale surve laagri on ka sidur täiesti läbi ja väntvõlli simmer lekib. 18. Kuna kell on juba 22.15 on varuosa poed juba ammu kinna ja õlut ka juurde ei saa.. 19. Jooge viimased õlled lõpuni, kutsuge takso järgi ja jätkake homme kaine peaga. 20. Et vältida punkti 17 ja 18 tuleb enneta probleemi punktides 2 ja 3 Survelaagri asemel osta kohe siduri komplekt, keermeliim, brakecleaner ja väntvõlli simmer ning et õlu täpselt kell 22.15 ei lõppeks osta 2 kuuspaki asemel 4 21. Eelda sidur ja hooratas. 22. Puhasta hoorratta tagune pind ja eemalda vana simmerling 23. Määri uue simmerlingi mokale määret ja paigalda ettevaatlikult 24. Puhasta hooratas ja väntvõlli sees olevad keermed, määri väntvõlli sees olev laager(vahetama sa seda ikka ei hakka) 25. Paigalda hooratas ja pane poltidele keermeliimi 26. Pinguta poldid õige momendiga ja õiges järjekorras 27. Kontrolli, kas uus sidur sobib. Sobib, pane määret siduri nuudile ja liiguta kasti nuudi peal edasi tagasi. 28. Paigalda sidur, et silm tervam oleks võta õlut. Pinguta õiges järjekorras ja jälgi, et siduri ketas oleks tsentris. 29. Võtke sõbrad mõlemad sõõm õlut ja tõstke kast otsa. 30. Kasti poldid kinni ja kõik mudru külge tagasi. 31. Kui järksu on jooge õlled lõpuni ja minge kodu magama. (ülejäänud õlled võivad ka järgmiseks korraks jääda)
 8. 10 punkti
  Saame kokku 09-10 Juuli, Valgamaal Oore puhke alal nii nagu varem. Loodan et kõigile sobib asukoht. Oli kaalumisel paar kohta veel ja kahjuks jäid nad Oorele alla, siis loodan, et kõik on päri. . Koha kohta saab lugeda ka http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/haanja-karula-puhkeala/1442 Koht asub ligikaudu 20 km Valgast Võru poole sõita. Kruusateed 4km ja madaldatud autod pääsevad kohale ilusti. 2013 oli meid 20 autot 2015 oli meid 32 autot Kohapeal on majad kus on puust voodid 12 inimesele, välikäimlad ja suitsusaun. Telkimis ala on kõvasti ja ujumisrand kohe lähedal. Oleks soovitatav muretseda kaasa grillimistarvikud, kuna kohapeal olev rest ei ole kõige mugavam selle jaoks, ning rahvast on palju(loodame ) Söök ja jook võetakse endale ise kaasa, koht ei maksa meile midagi. Äärmisel juhul lisandub puude eest mõni euro, kuid siiani oleme ilma hakkama saanud (Tänud Kaido(2013/2015) ja Hondamtx(2012) ) Lisainfot hakkan lisama siia postitusse! Lihtsad reeglid: 1. Vindisena rooli ei ronita!!! 2. Hoiame ümbritsevat loodust ja ei künna seda ala üles. 3. Prügi läheb selleks ettenähtud kasti-kotti. Puud toob taas -kaido- Kui kellelgil on pakkuta suuremat välitelki juhuks kui vihma sajab, siis võib PS`is teada anda. Tallinna kogunemine: 9:30-10:00 Kogunemine Järve Selveri parklas Pärnu maantee 238, 11624 Tallinn. Organiseerib Airi L 5657 19 30 Marsruut kulgeb Tallinn-Rapla-Türi-Särevere-Võhma-Viljandi-Karksi-Tõrva-Valga Tartu kogunemine: 11:45-12:15 Kogunemine Lõunakeskuse Bauhof parklas Ringtee 69, 50105, Tartu. Organiseerib Vazza (Egert) 5695 0807 Marsruut Tartu-Rõngu-Valga Pärnu kogunemine: 11:20-11:50 Kogunemine Kaubamajaka parklas Papiniidu 8, 80010, Pärnu Organiseerib Eliise22 5697 97 65 Ajakava Laupäev 09.07.2016 13:30-14:00 Koguneme Valga Bauhofi parklasse, Viljandi 80A, Valga. 14:00-14:30 Teeme peatuse Valga Selveri, Rimi või Maxima ees, kuidas rahvas soovib. 14:30-15:15 Sõidame Oore puhkealale edasi pakitakse asju lahti, grill jne. Pühapäev 10.07.2016 Check out piirangut ei ole E30 Communityl on kokkulepe Riigimetsa Majandamise Keskusega kasutada seda telkimisala 09-10 Juuli 2016.
 9. 10 punkti
  Mina, Grimes, kurikristjan, RaidoM, GTA ja Leks kohe ületame Läti-Leedu piiri.
 10. 10 punkti
 11. 9 punkti
 12. 9 punkti
  Naistevaheline jutt täna köögis: mehed istuvad autofoorumis ja räägivad a la sellist juttu, et mul mootor ei tööta, mis viga? Rihm ei vea edasi ja küünlad on õlised. Ilmselt on genekas pekkis. Või siis kardaan logiseb.
 13. 9 punkti
 14. 9 punkti
  Ma ei saa küll siin kellegi eest rääkida, aga miks me peaks üldse mingiks nn ettevõtteks arenema? Ma saan siin lõuna piirkonnas väga paljude rulliomanikega hästi läbi ning vahest on omavaheliste väikeste kokkutulekute korraldamiseks kulunud ainult 10-15 minutit. Mulle isiklikult piisakski ainult kui leitakse mingi viisakas koht kuhu autod mahuvad ning selline rahvale sobivam kuupäev. Mul mingit ümarlauda või toitlustamist küll vaja pole, olen elupõline maakas ning oskan süüa ja inimestega suhelda niisama ka vabas looduses. Meelitada välismaalasi- miks üldse seda tarvis on, rullikad on ikka samasugused. Ega me mingi tsikligäng pole, et üritame maailma vallutada. Elu on näidanud et ega väljamaalastega nagunii mingit pikka arutelu ei teki, ikka istud rohkem oma rahvaga. Taandareng on ka areng muide.
 15. 8 punkti
  Tere. Ja saigi 2016 suvine kokkutulek peetud. Kohe vabandan nende ees kellele ei jätkunud ürituse kleepsu, kuna ma ei osanud arvatagi, et selline kogus autosid kokku tuleb ja veel, et Bauhofi parklas see kogunemine niivõrd kaua aega võttis kuna Tallinna kolonn hilines tehnilistel põhjustel. Kuna ei oleks uneski osanud näha, et tuleb 51 autot, siis läks veidi keeruliseks meid sinna platsile mahutada, aga hakkama saime. Ise olen väga rahul kuna üritus sujus väga hästi ja loodan et kõigil oli tore. Kohe Eriti tahan ma tänada Trvp`d(wannabee Martin) valimise läbiviimise ja muidu abiks olemise eest, LauraK`d valimiste läbiviimise eest, SiimP`d et aitas nõu ja jõuga, sõber Aivot (ei ole kasutajat), -kaido- ja tema sõppra puude ja teepuhastamise eest, Margot, Mikkot, Asutust PixelPrint (kleepsude valmistamise ja auhindade eest), RMK`d telkimisala kasutamise eest, AiriL grupi juhtimise eest, Vazza grupi juhtimise eest, eliise22 gurpi juhtimise eest ja otseloomulikult kõiki kes tulid ja aitasid kaasa selle ürituse toimuma saamisele!! Ei oska muud öelda kui kõik oli Super ja näeme juba 2017 suvel ning lööme tänavuse rekordi üle!!! Kert
 16. 8 punkti
  Veidike meeldetuletust Niiet pühkige autodelt tolm, tehke ülevaatused ja rulluge kohale
 17. 8 punkti
 18. 8 punkti
  Käisin E30 klubi esindamas
 19. 8 punkti
 20. 8 punkti
  Naine küll karjus kõvasti, aga tõin ikka koju
 21. 7 punkti
  A big thank you to the organizers for setting everything up, and to everyone else for being so welcoming to us. And of course to Karl for the ride. I was the long haired guy who didn't speak any Estonian :). BTW, a few people asked me about my car. I won't put up a project topic here as I already have couple, elsewhere. Here's one in case someone's interested: http://www.r3vlimited.com/board/showthread.php?t=226614
 22. 7 punkti
  Mõnus tripp, auto ka ära ei lagunenud. Korraldajatele kiitus Mõned pildid ka, nagu lubatud sai: http://www.snap.ee/user/DaisiS/album/oore_2015/foto/_MG_4581.oid-4915547?cat=319
 23. 7 punkti
  Tere! Pakuksin teile müügiks vähe isemoodi BMW E30't. Kuna lumi on maha sadanud ja jõulud varsti ukse taga, tundub praegu paslik sellise ideega lagedale tulla. Esmalt näitan pilti: Tehniline info: Väljalaskeaasta:2013 Läbisõit: Odomeetri puudumise tõttu teadmata Kere: 100% piparkook ja glasuur, karbid-nurgad-põlled tugevad ja läbiva roosteta. Lisad: tagatiib, valuveljed Vigadest/nõrkadest kohtadest: Hetkel ei käivitu ja omab pigem dekoratiivset eesmärki. Avariisse sattudes läheb tõenäoliselt mahakandmisele. Headest külgedest: Ei mingeid ostu-müügi lepinguid ega ümberregistreerimist. Müüa kehtiva ülevaatusega. Ühesõnaga - söödav pill. Üldisemalt: Huvi korral on foorumlastele võimalik sarnaseid E30'neid vorpida, seda ka erinevates värvitoonides/stiilides. Jõulud on ukse taga ja aastavahetus annab ka vaikselt märku. Taoline vigur oleks ju tore kink mõnele lähedasele lapsele või täiskasvanulegi Hind: Sõltuvalt lisavarustusest, ent jätaks selle 20 euro kanti ühe eksemplari eest. Asukoht: Tallinn Tegemist pole naljateemaga ning täpsemad küsimused/soovid võib mulle julgelt postkasti kirjutada! Ilusat detsembrit! Henrik
 24. 7 punkti
  Põhimõttelised on praegu õige hetk käes, et igaüks loeb seda 2014 teema uuesti läbi - ja teeb väikselt oma järeldused. Minu arvamused ja ettepanekud on ikka veel jõus, miks ma pean neid ka eriti muutma? Lisaks tahan mainida, et EKBK ei ole veel plaanid teinud - võibolla leiame sealt kaaskorraldamist või ühist keel? Või pöördume Lätlaste poolt? Läti E30 kogudus on päris korralik välja arendatud, miks mitte nendega kuskil Põhja-Lätis või Lõuna-Eestis midagi koos korraldada?
 25. 7 punkti
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus