Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Midaasja

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

311
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

16

Midaasja võitis päeva viimati 19. juuli

Midaasja sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

142 meeldimist

Kasutajast Midaasja

• Tiitel
    Elukutseline rullija

Profiili info

• Minu autod
    E30, 316i, 1990

Hiljutised profiili külastajad

490 profiili vaatamist
  1. Midaasja

Kes, kus ja keda nägi

E21 on Alu's, Rapla taga, ostsin sealt just endale Volvo 740 - 340 €, oma jala peal tuli koju. Kuigi arvelt maas, ülevaatus 2 aastat tagasi ja kindlustuseta, nu Adavere juures toimus selline väike vahejuhtum - Aga üldiselt oma hinna kohta võrreldes bmw-ga paistab kere kõva ja katsun temast midagi valmis nügida. Türi tänaval vaatasin üht 940't, aga liiga palju tegemist ja kallis kuigi heade lisadega.
  2. Midaasja

Kes, kus ja keda nägi

Sain ühel platsil pildile 3 masinat korraga - sedaani, kupee ja touring. Juba ajahambast puretud, ühel 14 tolli BBS all. Lammaris vedelev E21, stanged tundusid täitsa vaadatavad
  3. Midaasja

320i kupee '83 "Baltikumi parim" - Mihkel

Kes ja kus siis värvis või tegid ise? Olen näinud selliseid ka mis õuepeal värvitud ja tunduvalt paremini kui mõnel kambrimehel välja kukkunud.
  4. Midaasja

Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

Pakuks 51-53. Sõltuvalt kas lugeda Oorel või Valgas.
  5. Midaasja

Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

Kuna mul ikkagi on E30 siis sai ka kohal käidud, peab tunnistama et õnnestus väikses Valga linnas äragi eksida, eelmine aasta sai kolonnis muretult välja sõidetud, aga sel aastal tekkis teistega pikem vahe ja viimase otsa masinad ei teadnud kuhu minema peaks - a mul gps ju, mis muidugi otsingus sõnale Oore mingit aktsepteeritavat vastet ei leidnud ja seni sai treileril oleva E30 taga sõites tiiruga läbi linna kenasti selveri juurde tagasi jõuda. Uuele tiirule startides tirisin elutargalt telefoni välja ja googlemaps sai oore asukohast ilmselgelt aru, edasi tuli aint kiruda et igasse autosse pole telefoni hoidikut ostnud aga saab ka ilma. Mingis asulas sai seisev kolonn kinnigi püütud. Edasi õnnestus sõita minu jaoks selle kokkutuleku lemmiku taga - üsnagi originaal (madaldus eks ole), automaat ja puha ning värvitoon tiba tumedam kui Eixi omal mis iseendast sama masin muidu. Panin seda masinat juba eelmine aasta tähele ja vahepeal leitud ilusad istmed . Kolonni lõpus on isegi suts huvitavam sõita - saab teha statistikat kui mitme kilomeetri tagant keskmiselt mõni E30 tee äärde jääb Vabandan kui keegi end puudutatuna tunneb ja nõudmisel võin selle väikse klipi maha korjata, kui see mul üldse õnnestub siia otse üles panna. " frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
  6. Midaasja

320i kupee '83 "Baltikumi parim" - Mihkel

Ohtlikult lagedaks on see kere juba kistud.....aga juuli keskpaigaks saad kokku?
  7. Midaasja

316 '90 sedaan - Midaasja

Eixi garaaži all kallatud õli kestab kauem........ nii et pole siin kobiseda midagi Tegelikult Castrol kiitleb et võib 2 aastat ka sõita, aga kas see mootori ressursi arvelt käib ja Magnatec vist selle klausli alla ei käi, pigem Edge ja kangemad margid. Küllap enne talve saab see väike liigutus tehtud. Pigem peab õrnade leketega tegema, nuka semmer, kasti tagumine ots ja parem pooltelje semmer, aga nii väiksed lekked et näis millal tegeleb. Vasakust püstakust ees kostab vahel käginat ja polegi pihta saanud mis seda põhjustab. Head jaani kõigile!
  8. Midaasja

Tagumik on kahtlaselt madal, tea kas peaks uued vedrud panema......
  9. Midaasja

Sõita on saanud väga vähe, minu arust on isegi moderaatori oma käega valatud õligi veel mootoris - mille peab siiski kahjuks varsti välja vahetama.....iseendast võiks selle kõigest 2000km sõitnud õli ka oksjonile lükata Sai maal vähekese kuuri all vedelevate ratastega müratud....eks BBS-d näevad vist kõige vingemad ikkagi välja.
  10. Midaasja

316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

Plastkilbid on ägedad, peab ka vist kuskilt riiuli tagant välja otsima, aga pole samuti enam eriti kobedad.
  11. Midaasja

O: FL sedaani juhi turvavööd

Tunduvalt parem variant leitud, peseme ära ja panen külge.
  12. Midaasja

O: FL sedaani juhi turvavööd

ikka võib pakkuda
  13. Midaasja

320i '87 - longero

Jutt jumala õige, roostevärk läheb sinu masinaga kokku, aga IS on hoopis kuskilt teisest teemast. Vanadus on lõbus - sirvid erinevaid teemasid ja paned ühe tekstina viimasesse teemasse üles 🙂 Kunagi sihtisin just 320-t vōi 325 (juba keerulisem), R6 oleks maanteel ikka vaiksem ja mõnusam sõita.
  14. Midaasja

320i '87 - longero

Rooste poolest täiesti normaalne E30, kas see IS mootor tegi masinast raketi? Palju 90km/h peal pöördeid on? Sõltub see rohkem vist küll ülekandest.
  15. Midaasja

OKSJON: R4 sportistmed - MÜÜDUD

Müüdud, sai vahepeal märgitud osta kohe hind - 700€ ja see pakuti ära ka, võibolla on tõesti Eixil õigus et saanuks ka rohkem, aga olen rahul sellega, kui need istmed siit foorumist 2015 juulis ostsin kuulutas müüja minu arust üsna pikalt, hind oli ligi 3x odavam ja müüja mainis tehingul et ta ei uskunud et keegi selle hinnaga võtabki ära, nii et mõne asja hind on tõesti selgelt üles läinud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus