Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

eliise22

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

75
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

16

eliise22 võitis päeva viimati 22. jaanuar

eliise22 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

139 meeldimist

1 jälgija

Kasutajast eliise22

Hiljutised profiili külastajad

1 323 profiili vaatamist
  1. eliise22

318 (m20b25 stroker) '90 - eliise22

Vahepeal pole eriti midagi muud juhtunud kui kallanud ja tallanud. Muidugi ka palju hetki jäädvustanud, millest osad sheerin ka siia.
  2. eliise22

Kes, kus ja keda nägi

@rreimsSina seal patrullisidki meid
  3. eliise22

Eilse sai bemmi sisse pandud E46 sportistmed. Istuvad nagu valatult. Nüüd vaja veel tagumine iste ära nahata. Võite soovitada kedagi, kes tahaks tagumise istme ka sarnaseks teha nagu esimesed
  4. eliise22

Garageelu on täies jõus, sest nüüdseks on trummelpidurid vahetatud ketaspidurite vastu. Kõik uued piduritorud ja voolikud, kettad, klotsid, puksid, kütuse torustik, rattalaagrid, ning pidurisuppordid sai taastatud. Külge sai tagasillale ka keevitatud tugevndused, kuna tulevikuplaanid on ilusad. Samuti sai natuke tehtud ka keretööd, kuna tagumisel tiivakaarel esines väike roostekahjustus. Juhtmestik on üle käidud ning eelnevad vead likvideeritud. Hetkel on veel vaja LSD diffril vahetada laagrid ja tihendid (igaks juhuks). Nüüd tuleb töödega jätkata.
  5. eliise22

Nonii..Nüüdseks olen seal maal autoga, et tagumise tiivakaare tükk vahetatud, uus juhtmestik kohe-kohe küljes ning siis veel sisu tagasi panna. Peale seda läheb auto värvimisse
  6. eliise22

Lobamokkade rubriik

Kas keegi siit chippimisega tegeleb või oskab kedagi soovitada?
  7. eliise22

@GTAMootorivahetus läheb passi kuskil mõne kuu pärast. Ennem vaja pisut tegutseda. Viin korraks värvimisse, sest üks tiivakaar vajas tegemist ja nüüd vaja veel üle värvida. Neljaukseline millegipärast tõesti hakanud sattuma minu kätte. Ju siis minulik, muud midagi:) @extreme327 @oo7Blokk on m20b25 ja kaas on 885- lõpuga. Väntvõll on m5730d pealt, nukad 2,3 ja kolvid on ka moditud. Töömaht peaks olema 2,9. Päris kõike ei mäleta, mis eelmine omanik rääkis.. Kuid võin öelda, et liigub erksamalt kui 141kw 😊
  8. Hei Ühel õhtul tööl olles sirvisin autoportaalides ja juhuslikult oli müüki tulnud üks kena masin, millest olin kohe huvitatud. Ainukeseks miinuseks oli see, et hetk kui sain kontakti omanikuga, oli auto juba broneeritud. Õnneks omanik võttis mõne hetke pärast ühendust ning ütles, et auto on taas saadaval. See hetk sai hakatud rohkem auto kohta uurima ning olin kindel, et see saab minu omaks. Kuna auto asus Lätis, Liepajas, siis oli vaja otsima hakata transporti, kuna autol puudu üv, sest see juba tudus garages. Minu õnneks oli eelmise omaniku sõber nii lahke, et aitas auto transportida Eesti. Sealt see armastus esimesest silmapilgust algaski! Autost lähemalt ka: Mootoriks tal m20b25 stroker Veermikus on madalvedrustus koos Bilsteini amortidega. Differ on suure korpusega 3,45 lsd. Hetkel veel trummelpidurid aga need vahetuvad ketaspidurite vastu. Salongis on mustad nahkpolstrid, M-tech1 rool, juhiistmeks on sportiste, tagaiste käetoe ja peatugedega. Kere on keevitatud ning üle värvitud 2-aastat tagasi. Velgedeks on Borbet T 16x9. Kõigist tegevustest annan jooksvalt teada
  9. eliise22

316 sedaan ´91 (M50B25) - eliise22

Venna omaga pilti ka
  10. Tere Kuna olen omanud/kasutanud mitmeid bemme, siis tekkis tahtmine taas üks vahva projekt käsile võtta. Tegemist siis BMW E30'ga, 91a sedaaniga, värvuseks mattmust. Autol on all Japan Racingu veljed. Vedrustuse kohapealt on coilid alla pandud. Mootor on juba eelnevalt vahetatud 2.5 vastu, mis siis ka ilusti passis kirjas ja õnneks ka ilma katita. Vaja oleks : FL udutuled Sportsisu Uus värv Korralik armatuur Korralik heli sisse Pagassile lip M-tech2 stanged
  11. eliise22

Kes, kus ja keda nägi

Leidsin midagi ilusat
  12. eliise22

Suvine kokkutulek Oore 2017

Pärnust ka mitu autot tulemas.
  13. eliise22

Bemuu

14. eliise22

Suvine kokkutulek Oore 2017

Mina tulen ka
  15. eliise22

E30 & E36 istmed

Hei Soovin osta E36 esimesi nahkistmeid ja E30 sedaani tagumist nahkistet. Mõlemad peavad olema mustad. Eliise

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus