Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel


Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga alates 15.07.2019 kõikidest kohtadest

 1. 7 punkti
 2. 5 punkti
  http://life.hooliganhamlet.com/2019/07/labiklaasi-bmw-e30-eesti-kogunemine-2019/
 3. 4 punkti
  Lisaks siia, et ei ole typ 188 pooltelge. E30-l on kahte varianti telgi nagu ka diffreid 168 ja 188 ja mõlemat varianti pandi tehasest mõlemale diffri variandile.
 4. 4 punkti
  Minu kiitused ka korraldajatele ja tänud mõnusale rahvale. Rõõm oli taas jälle kohale rullida ja näha uusi ja vanu tuttavaid, tunnid lendasid. Minek läks küll kiireks, ehk teinekord saab lebomalt olla. Uus rekord ilmselt oleks tulnud, kui poleks nii palju teisi üritusi samal ajal. Ma usun et niimõnigi rulliomanik oli valiku ees.
 5. 4 punkti
  Minu arvates parim Mägiaivar Tänud korraldajatele!
 6. 3 punkti
  Ürituse kokkuvõte ka kõigile vaatamiseks.
 7. 3 punkti
  Igatepidi pedereeritud, aga pildil ju ikkagi üsna heas originaalseisus näppimata auto. "Selle hinna eest kõige hullem polegi" tundub kuidagi rämeda solvanguna 2019 aastal
 8. 3 punkti
  Üritus oli super! Suured tänud korraldajatele! Julgeks väita, et järgmine aasta lööme selle 63 rulli rekordi üle. Mis arvate?
 9. 2 punkti
  Toivo- kas sind on ka järgmine aasta näha?
 10. 2 punkti
  Vahva oli kasutajanimede ja autopiltide taga ka inimesi kohata! Aitäh korraldajatele ja osalejatele!
 11. 1 punkt
  Aitan müüjat piltidega PS! kui keegi Lõuna poolelt midagi ostab siis äkki saab mulle esipõlle ära osta, maksan transpordi kinni.
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Selle hinna eest kõige hullem polegi.
 14. 1 punkt
  Pakun, et mingi 75-150 euri paari eest olenevalt sellest, kui hädasti kellegil neid vaja on. Eks see "suured poolteljed" erutab paljusid, sest saab ju pikemalt ketsi teha. Mitte ketsitajad ostavad 50 euriga peened poolteljed ja kruiisivad edasi.
 15. 1 punkt
  Nõudlus nende järgi on suur, sest need 30a vanad tükid lastakse pilbasteks igasuguste põletamiste, kemppi difrite jms lõhkumisega. Liiga suured lõtkud ja katkised kaitsekummid ainult kiirendavad protsessi. Reaalselt pole enamusel nendest netis otsijatest ja ostjatest tegelt vahet, kas jäme või peenike pooltelg - nagunii kavatseb ta selle ära lõhkuda, mis omakorda suurendab veelkord nõudlust. GSP saab küll juba 50eur/tk kätte, samas kui SKF omad hakkavad 100 eurist, mis tundub väga mõistlik hind uue asja eest. Originaali pakutakse ka 450eur eest, mis võib aga vabalt ka seesama 100eurine SKF olla BMW karpi pakituna. See, et tootja A-osad vastu ei pea, näitab pigem autofirma koonerdamise poliitikat, kui et kõik uued asjad ongi sitemad.
 16. 1 punkt
  no ma tean 3 rulli mis ilmselt järgmine aasta osalevad
 17. 1 punkt
  Kes soovisid ise järgi tulla Laagrisse. Võivad seda teha! Andke aga märku,millal tulla soovite Postitamisega hakkan ka jooksvalt tegelema Kes ei ole veel andmeid edastanud, palun tehke seda. Tänan
 18. 1 punkt
  @jan17 kui karbikatted ise koodidega tellid, saad umbes ~350 euroga. Mul nad sinna kanti jäid pool aastat tagasi, praegu enam ei tea. Shnitsudele on vaja kogu seda kinnitus mudru ehk jääb ka sarnasesse hinnaklaasi.
 19. 1 punkt
  Vääna Posti romulas oli neid rohelisi touringuid kaks tükki mingi hetk. Üks neist oli minu oma mille uus omanik politsei eest põllule ajas ja pärast sinna viidi. Kas just see sama ,ei saa hetkel öelda aga kohapeal reaalselt neid enam ei ole. Need pildid seal kolm neli aastat vanad kindlasti.
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus