Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

taytz

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

165
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

10 meeldimist

Kasutajast taytz

• Tiitel
    Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. taytz

O: E30 pre kupee shadowline liiste

Oleks huvitatud E30 prefl musta värvi liistudest mis on akende ümber ja ka ukse-porika peal olevaid musta värvi liiste . Pakkumised ps koos telefoni numbriga .
  2. taytz

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Kuulutus oli olnud 1h üleval ja helistasin eile vähemalt 10x aga keegi ei vasta telefonile , saatsin sms samuti, kuid ei miskit .
  3. Cabrio ajast jäid järgi sellised pm tutikad mustad tuled . Hind 50.- Kellel huvi helistab, kuna satun siia harva . 58589665
  4. taytz

320i kupee (M50B28 turbo) driftikas - soonikx

Püsib ikka koos . Tegu minu vana mootoriga . Surveaste oli tõesti 13.6, alla 98 bensu sõita ei kannatanud . Sees on tõepoolest 88mm vänt ja 2,8 kolvid. Kui mina mootori ostsin, siis juba suitses, aga panin korraliku õli sisse ja ei kiskund teda lahti . Pähe sai minu käes ikka korralikult ja koguaeg . Mina müüsin ta samas seisus ära, aga mis uus omanik tegi ( kellelt sina selle mootori soetasid ) ei oska kommenteerida . Tean vaid nii palju, et rändas E30 peale . 3 käiguga küpsetas ikka korralikult 17" rulle . https://www.youtube.com/watch?v=wG1BCN0lHFc
  5. taytz

318I (M50B25) '89 - Kohupiim

Tundub sama värv olevat mis mu cabriol oli.
  6. taytz

Mis sa teada tahad ? Auto kuulub mu ühele tuttavale . Tuuningut ? Auto kuulus 7a tagasi kiirendushundile Lauri Soots ja tema käes nägi see täpselt samasugune välja, ainult tagatuled olid orig.
  7. taytz

Tuttava auto. Kutt ise soomest ostis 15k eest selle , on pedantlikult korda ka teinud muidugi .
  8. taytz

320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

Iseasi muidugi kaua sellisena koos seisab
  9. taytz

320i cabrio s62 '89 - buumer323

See sisu mingi pasa nahaga kaetud jah . Mul hakkas juhi iste juba Janni käest tuues julmalt lagunema, natuke midagi pükste küljes oli, siis juba tegi naha katki . Rõõm jälgida, et autot aina täiustad, läks siiski raske südamega müügiks, aga õnneks õigele kutile ! (Muidu poleks müünudki, aga olin su eelneva auto teemaga kursis)
  10. taytz

M: 316i FL kupee m20b25

Saaks ehk kiirelt värskeid pilte nii seest kui väljast ?
  11. taytz

320i sedaan '86 - MaxofSix

Mul jääb ehk kohe-kohe uueväärne Audi AAN korv üle
  12. taytz

316i (m50b28 Turbo) '90 - Razer

Sul paistab gopro küljes olevat, lisa video ka
  13. taytz

M: Starteck tagatuli

Hetkel vist mitte, müüsin 2tk ära . Aga kirjuta kasutajale lynx, ta ehk mõtleb miskit välja
  14. taytz

320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

Ärge ostke seda autot, mulle meeldib hommikuti ärgata kui toas aken lahti ja rehvihõng tuppa vaibub
  15. taytz

Selle raha eest paistab autot olevat http://www.auto24.ee/used/1726610

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus