Jump to content
E30 COMMUNITY

metsakutsu

Foorumikasutaja
  • Content Count

31
  • Last visited

• Days Won

9

metsakutsu last won the day on February 8

metsakutsu had the most liked content!

Community Reputation

75 meeldimist

About metsakutsu

• Rank
    Mininokk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Otsustasin autot siiski mitte maha müüa. Sõit läheb edasi.
  2. Ei ole sügavamat mõtet. Teisest lausest ei saanud aru.
  3. MÜÜA: BMW 316 1.8IS 103kW sedaan, 1991, manuaal, hind 5000€ Tahtsin selle raske otsuse jätta aastasse 2019. Ilmselt üks raskemaid otsuseid sellel aastal.. või paaril viimasel aastal. Aga on aeg uuteks seiklusteks. Olen seda autot ehitanud 4 aastat - uus mootor (M42), uus interjöör ja kõik mis nende vahepeale jääb. Nii originaali lähedasena kui võimalik. Isegi raadio on originaal, mul mingi isiklik error selle bluetooth-29-aastat-vanas-autos värgiga. Nende 4 aasta jooksul olen kohtunud kõige ägedamate auto inimeste ja mehaanikutega, kes kõik seda BMWd hoole ja armastusega ehitanud on. Olen kõigile megatänulik, kes mind aidanud ja nõustanud on. Te teate ise, kes te olete. Mul on ainult üks põhjus, miks ma seda autot müün – ma ei ela enam linnas ja mul on vaja autot, millega saan sõita aastaringselt. Mul lihtsalt ei ole südant E30ga Eestis talvel ringi sõita. Masin liigub hästi, muidugi on 30-aastasel autot hoolt vaja ja on mitu asja, mis tulevikus tegemist vajavad, aga sõitsin temaga terve eelmise suve igapäevaselt ringi ja talle väga meeldib ringi sõita. Ülevaatus hetkel kehtib ja sealt läbisaamisega pole mingeid probleeme. Kõik küsimused, täpsustused palun postkasti ja loodetavasti kõik saavad aru, et hinda alla lasta ei saa.
  4. metsakutsu

O: e30 kupee,sedaan

Panen varsti oma masina müüki, aga natuke kõrgema hinnaga (5000€). Kui huvitab, siis võin pikemalt rääkida.
  5. Kirjutan igaksjuhuks siia ka, äkki kellelgi on üle mõni tore velg 9x16 ja 4x100?
  6. Hellõu! Otsin Tallinnas ruumi, kus oma biimerit hoida. Olen tubli ja vähenõudlik üürnik. Kirjutage postkasti, kui on midagi pakkuda. Aitäh!
  7. Aitäh Kert ja Airi ja kõik, kes kaasa elasid. Must sedaan olemas. Tuli masin ikka piiri tagant organiseerida. Loodetavasti järgmise aasta kevadeks siis valmis.
  8. Kas auto on veel müügis?
  9. Oo aitäh! Seal kuidagi kahe silma vahele jäänud. Ilmselt uduste piltide tõttu.
  10. Keegi sellest masinast teab midagi?
  11. Tervist! Oleme juba kohtunud ja sai proovisõitugi tehtud. Kõige korralikum auto hetkel, millega kokku olen puutunud. Ainsad mured, et ei suutnud endale peas maha müüa diislit ja punast värvi.
  12. Palun aidake välja! Kaua aega unistanud E30st ja nüüd kus raha olemas, pole ühtegi sobivat müügis. Viimasel nädalal mitmeid müügis masinaid vaatamas käinud ja elukaaslast leidnud ei ole. Äkki kellelgi siin on plaan täpselt selline masin müüki panna? Kriteerium 1: Ma ise ehitaja ei ole, nii-et kõige olulisem on see, et masin oleks nö valmis sõitmiseks ja suuremaid töid (keevitamised, mootorite vahetamised, ülevärvimised, suuremad remondi tööd ja juppide vahetamised jms) ei vaja; Kriteerium 2: Minu jaoks pole oluline auto mootor/võimsus ja muu jõudlusega seonduv, kuna ma sõidan nagu keskmine vanaema. Vahetatud mootoritega, chipitud ja näpitud käigukastid jms ei paku huvi. Talvel autoga hullama minna ei taha ja piirkiirusi ületada plaanis ei ole; Kriteerium 3: 2000 € eest sellist saada ei looda, aga samas minult kogu sisse pandud raha tagasi oodata ei ole ka mõistlik; Kokkuvõttes: Korralik ja valmis, alates 1.6, originaali lähedane, sedaan (vaatan üle ka kupee pakkumised), bensiin, musta/valget/halli värvi (punased, sinised, rohelised vaatan ka üle). (pilt on illustreeriv)
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy