Hüppa postitusse

Rahaboss

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    97
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Rahaboss päevavõit oli viimati 9. detsember 2021

Rahaboss sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    BMW 316 1.8 66kw '86

Hiljutised profiili külastajad

2 406 profiili vaatamist

Kasutaja Rahaboss saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Pühendunud
  • Tubli reageerija Harv
  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja

Hiljutised märgid

85

Reputatsioon

  1. Rahaboss

    Kes, kus ja keda nägi

    444OTT`i märgatud Vändra alevikus, sai ka käppa visatud. Ajasin just enda pilli esimest korda sellel suvel pöördesse ja kohe selline kokkusattumus ja ka värvikuued(184) meil samad. tundus väga sile olevat
  2. Rahaboss

    E30 pildid internetist.

    minuarust isegi parem esiots, kui originaalil 😀
  3. Pistikud olemas. Kui kellelgi veel tarvis, siis teadke et ka E34 ja E32 omad istuvad ilusti.
  4. Ostan facelift tulede pistikuid ja aknavänta
  5. Rahaboss

    Kes, kus ja keda nägi

    Siis ise pime olnud nägin sind mäkist kah möödumas, Sa vist mind ka
  6. Rahaboss

    Kes, kus ja keda nägi

    Pärnus rulla, mida pole varem näinud. Olin kohustatud pildistama
  7. Suured tänud! Minuarust oli asi ikka pukside kinnikiilumises, ühegi kiiruse peal ei töötanud. Oli kuulda et puhuri relee tegi klõpsu, kui ventika tööle panin, lahtivõttes oli käega väga raskendatud ventika keeramine, aga peale õlitust käis vabalt
  8. Tervist! Ükspäev väga ootamatult kiilus kinni salongi vent 4'da kiiruse peal, tegin lahti, õlitasin ning hakkas uuesti väga tõhusalt pöörlema, aga kardan nüüd, kui see õlitamine need puksid päris umbe laseb ükskord, siis peaks välja valima uue ventilaatori. K: - kas keegi on "odavate" ventilaatoritega kokku puutunud? Tasub ringiga ümber minna või hoopis hea säästukas? Omale jäi silma see - https://www.autodoc.ee/topran/2731223 Ette tänades! E.
  9. Rahaboss

    Tagasillas kolksub

    Kas auto tagurataste alla oled vaadanud? Vaata tagusilla tala üle, just õõtsakinnitus kohtasi (tala pealt), esijalgu ei osanud isegi sinna tala peale vaadata, alt vaadates nägi kõik tiptop välja. Mul hakkas ka ükshetk kolksuma. Samamoodi, käiguvahetuse ja sõidu alustamise ajal. Mul muidugi kolksus ka keerates ja aukudest läbi sõites. Ja viga võib ka äkki õõtsa/sillapuksides olla..?
  10. Müüa M10B18 prtistung. Plokikaas on korra maha käinud ja sisu oli suhteliselt korralik(töötamas pole ise näinud). Juhtmestik ja aju olemas. Visco puruks, jagaja vaakum läbi, generaatori kronstein vajab ülevaatamist ning 3 pihustit on puudu. Mootor BRONEERITUD! 4ne korralik käigukast ja 4. käigukasti kardaan. Sidur on puudu! Asukoht Vändra, 58üks44092. Kuna hinna kohta erilist nägemust ei ole, siis selle pakub huviline!
  11. GTA - Võtan teada, aga äkki kellegil vedeleb korralik, siis ta ei pea vähemalt minema viskama
  12. Otsin antud tihendit ja liistu mis piltidel näha. Võiks asuda Pärnus või postiga kusagilt kaugemalt.
  13. Rahaboss

    Vibra vabakäigul ja undab

    Lahutas ilusti. võinoh, ükspäev võttis ülevalt, teinepäev võttis hästi alt nagu oleks tutikas, aga muidu sellisega sai isegi sõidetud umb 400km
  14. Rahaboss

    Vibra vabakäigul ja undab

    Sai lahtivõetud ja ilmselge viga leitud, hoorattaga polnud mingit pistmist õnneks, tükk on sidurist väljas mida ma käigukastist ei leinud, vist on tuhaks peenestatud 😁
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus