Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Rahaboss

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

70
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

4

Rahaboss võitis päeva viimati 17. august

Rahaboss sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

44 meeldimist

Kasutajast Rahaboss

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    BMW 316 1.8 66kw '86

Hiljutised profiili külastajad

725 profiili vaatamist
  1. Rahaboss

Odavad salongiventilaatorid

Suured tänud! Minuarust oli asi ikka pukside kinnikiilumises, ühegi kiiruse peal ei töötanud. Oli kuulda et puhuri relee tegi klõpsu, kui ventika tööle panin, lahtivõttes oli käega väga raskendatud ventika keeramine, aga peale õlitust käis vabalt
  2. Rahaboss

Odavad salongiventilaatorid

Tervist! Ükspäev väga ootamatult kiilus kinni salongi vent 4'da kiiruse peal, tegin lahti, õlitasin ning hakkas uuesti väga tõhusalt pöörlema, aga kardan nüüd, kui see õlitamine need puksid päris umbe laseb ükskord, siis peaks välja valima uue ventilaatori. K: - kas keegi on "odavate" ventilaatoritega kokku puutunud? Tasub ringiga ümber minna või hoopis hea säästukas? Omale jäi silma see - https://www.autodoc.ee/topran/2731223 Ette tänades! E.
  3. Rahaboss

316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

Haah, kaldudes teemast kõrvale, siis pool aastat tagasi oli juhus kus sõbra siks ei läinud tööle, aku oli tühi, aga "õnneks" asusime tuntud remondikoja läheduses. Niisiis läksin boosterit küsima, vastasid lahkelt, tulid uhkelt ning lasid aku õhku, sest pani klemmid valepidi. Remondimees sai korraliku šoki(mitte elektri). Aga vabandasid ja andsid uue aku. Autoga ka midagi õnneks ei juhtunud.
  4. Rahaboss

Üldpildis oli idekas. Tihendi alt ma pole varem polstrit näinud, niiet seda tõesti ei oska öelda.
  5. Rahaboss

Erxx - tegelikult üritasingi just nii kirjutada, et mitte otseselt laimata. Kui mu teemast natuke ülespoole scrollida, siis seal on ka kirjas, kus väitsin seda et jätsin enda vana klaasi ja carglass selle pealt ei vastuta. Auto võttis vastu mu isa, niiet kohapeal ma kontrollida ei saanud, kuna ise mind seal polnud. Mina sain nendega sõbralikult jutule ja nad ka tunnistasid oma kõiki vigu ja lubasid polstri korda teha ja tihendi korralikult ära sättida aga kuna klaas polnud nende oma, siis ma vastutan selle eest ise. Pettumus sellepärast pigem, et nad reklaamivad ennast igalpool jõle ilusa valguse käes, aga vot näed, vanema buumeri tihendit nad paigaldada nii hästi ei osanud. 😛
  6. Rahaboss

Teema on seisnud, aga see eest olen nii mõndagi vahepeal kõpitsenud. Tagasilla tala otsutas augusti lõpupoole oma eluea lõpetada(piltidel seisis veel koos, aga kui lahti sai võetud, siis seisis üks õõtsa ots täiesti lahtiselt seal). Niiet sai vahetatud tala ning kõik sealolevad puksid. Auto käis ka carglassis, mis valmistas natuke pettumust. Aga saime kokkuleppele, et pean ise uue esiklaasi ostma, ning vahetus oleks siis tasuta. Esiklaas mõranes iseenesest neljanda päeva õhtul pärast paigaldust. Ning tihendi paigaldus ei olnud ka nende poolt väga 5. Lõppude lõpuks sai ka korralikud istmed ette, mis esijalgselt olid küll facelifti omad, aga vanade preface istmetelt sai teatud jupid ümber visatud.
  7. Rahaboss

Tagasillas kolksub

Kas auto tagurataste alla oled vaadanud? Vaata tagusilla tala üle, just õõtsakinnitus kohtasi (tala pealt), esijalgu ei osanud isegi sinna tala peale vaadata, alt vaadates nägi kõik tiptop välja. Mul hakkas ka ükshetk kolksuma. Samamoodi, käiguvahetuse ja sõidu alustamise ajal. Mul muidugi kolksus ka keerates ja aukudest läbi sõites. Ja viga võib ka äkki õõtsa/sillapuksides olla..?
  8. Rahaboss

M/V: M10B18, käigukast ja kardaan

Up
  9. Rahaboss

M: 2 paari kupee istmeid

Istmed müüdud. Lukku!
  10. Rahaboss

UP. 5€ - istmed saab facelift peatugede ja turvavöö lukustitega. Juhipoolse istme ette laskmise süsteem ei tööta.
  11. Rahaboss

M/V: M10B18, käigukast ja kardaan

Müüa M10B18 prtistung. Plokikaas on korra maha käinud ja sisu oli suhteliselt korralik(töötamas pole ise näinud). Juhtmestik ja aju olemas. Visco puruks, jagaja vaakum läbi, generaatori kronstein vajab ülevaatamist ning 3 pihustit on puudu. Mootor BRONEERITUD! 4ne korralik käigukast ja 4. käigukasti kardaan. Sidur on puudu! Asukoht Vändra, 58üks44092. Kuna hinna kohta erilist nägemust ei ole, siis selle pakub huviline!
  12. Rahaboss

Up! Tahaks lahti saada, seisavad jalus. Pakkuge vahetust või hinda!
  13. Rahaboss

O: Prefacelift tagasilla tala

Tagasilla tala olemas. Lukku!
  14. Rahaboss

O: Prefacelift tagasilla tala

Ostan prefacelifti tagasilla tala! Mida lähemale Pärnule, seda parem.
  15. Rahaboss

Sinised on müüdud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus