Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Rahaboss

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

51
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

4

Rahaboss võitis päeva viimati 17. august

Rahaboss sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

43 meeldimist

Kasutajast Rahaboss

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    BMW 316 1.8 66kw '86

Hiljutised profiili külastajad

520 profiili vaatamist
  1. Rahaboss

316 66kw '86 Kupee - Rahaboss

Tuul kõigutab tõesti väga tugevalt autot, roolist ei tasu pigem lahti lasta Jäärajamasinaks ta pidi minema jep, aga miskipärast ja õnneks jäi katki see mõte . Ta sõitis sellega pidevalt Paide vahel, enamus ajast kruusateedpidi tööle, vahel käis ka Vändras, kaugemale ta minuteada ei sattunud Seisma jäeti ta seepärast, et karpa hakkas jaburusi tegema ja radikas läks läbi. Antenni oleks niivõinaa vaja, kuna praegune ei taha sagedusi eriti püüda. Kiiluliistudele mõtlen ka. Panin paar nädalat tagasi carglassi tihendi vahetus aja kirja - kuid nad väitsid, et on väike risk esiklaasi purunemisega. Kui esiklaas peaks terveks jääma, siis läheb koheselt ka liistude tellimus kirja
  2. Rahaboss

Väga hulgi. Praeguse seieri järgi olen sõitnud 300km ja kütust on läinud 35 liitrit😬. Aga samas suur kütusekulu oli alguses, kui mul oli kiirendusdüüs”teine düüs”pimedaks tehtud(gaas jäi peale), ehk siis mitte kõige õigem mootori töötamine, toore hais oli pidevalt üleval. Aga kui nüüd teise düüsi korda sain võtab tunduvalt vähem. Kuskil 8-10l/100km
  3. Rahaboss

Ei olegi originaal. Eelmise omaniku kätetöö😛
  4. Rahaboss

Kuna töötan autopesulas, siis sai teostatud niiöelda “detailing” kapott/tagatuled poleeritud ja terve auto peale kantud vaha
  5. Rahaboss

Sai kirjutatud H2’le ning isegi 2 korda. täpselt 1 kuu tagasi küsisin neilt, mis toimub ja kus maal saadetis on - vastati et jäi veokist miskipärast maha ja seejärel küsiti et kas tahan raha tagasi või ootan nädala. Kuna ilmselgelt mul läks seda jubinat vaja, siis vastasin, et ootan nädala. Möödus kaks-kolm nädalat küsimisest ja ei tolkugi, niiet kirjutasin neile uuesti. Siis vabandati ja lubati head soodustust järgmisel ostul. Aga tänasest pandi lõppudelõpuks teele, niiet sellega on nüüd korras!
  6. Rahaboss

Auto nüüdseks komplektne ja linnakodus. Oleks vaja sillastendis ära käia, sest miskipärast kisub natuke paremale ja ka rool vibrab käes, ilmselt velgi vaja tasakaalustada?! H2.ee lehega olen natuke ülekaela saanud, tellisin karburaatorile teise tüüsi avamis klapi, et gaas peale ei jääks, aga seda ootan nüüdseks juba täpselt 2 kuud... autol seepärast palju vähem hobuseid kapoti all. Ülevaatusel kiideti auto seisukorda kuid saadeti ARK’i, sest miskipärast on passis 4 ust kuigi tegelikult täitsa 2’he ukseline 🙄.
  7. Rahaboss

Putitamine on väga pikale läinud, kuna sai leitud töökoht ja võimalus ainult nädalavahetustel maal auto juures käia. Sellegipoolest olen saanud nii mõndagi kerepealt tehtud. Tagupõll sai “lebolt” üle lastud, et see suvi ikka sõita saaks, kunagi hiljem vajab kindlalt vahetust, sest on 90ndatel posti näinud ja seepärast ka veits banaanis. Sai esimest korda värvimist proovitud ja imekombel jäi väga sile Värv sai pealekantud õues, mis pole küll eriti tõhus koht värvimiseks, aga sai hakkama 😬. See nädalavahetus toob auto Pärnusse ja loodetavasti läbib ka ülevaatuse.
  8. Rahaboss

O: Kütuseluugi tagust kummitihendit ja kupee uksesisest iluliistu.

GTA - Võtan teada, aga äkki kellegil vedeleb korralik, siis ta ei pea vähemalt minema viskama
  9. Otsin antud tihendit ja liistu mis piltidel näha. Võiks asuda Pärnus või postiga kusagilt kaugemalt.
  10. Rahaboss

Minu paha - comfort istmed vist tähendab elektriistmeid Mingis e30 videos jäi kunagi kõrvataha see sõna “comfort seats” ju siis videos ka eksiti, seepärast saigi vast kirjutatud nii. E30 originaal tavalised R4 mustriga kupee istmed siis 😀
  11. Rahaboss

Sai vahepeal uue siduri, surveka ja kardaanilaagri põhjaalla pandud, ka uued sidurisilindrid, pedaali alt kui ka käigukasti küljest, niisiis siduriga on asi ühelpool Eelnev undamine ja vibra on nüüdseks kadunud. Proovisin restaureerida oma vanu ilukilpe - kõike ma valmis pole veel saanud, aga ühe sain endaarust suht kabeda Loodetavasti jõuab auto E30 suvepäevadeks enamvähem valmis
  12. Rahaboss

Vibra vabakäigul ja undab

Lahutas ilusti. võinoh, ükspäev võttis ülevalt, teinepäev võttis hästi alt nagu oleks tutikas, aga muidu sellisega sai isegi sõidetud umb 400km
  13. Rahaboss

Vibra vabakäigul ja undab

Sai lahtivõetud ja ilmselge viga leitud, hoorattaga polnud mingit pistmist õnneks, tükk on sidurist väljas mida ma käigukastist ei leinud, vist on tuhaks peenestatud 😁
  14. Rahaboss

Arvasin küll, et ehk saavad nädalaga valmis. Tegelikult aga kulus hoopis 3 nädalat ning siis õmbleja võttis minuga kontakti ja ütles, et tema masin ei saa neid istmeid paigata. Niiet sain oma istmekatted tagasi. Mõtlen praegu, et kui millal võiks need siis täielikult ümber lasta teha, ja missuguse riide/mustriga..? On keegi lasknud comfort istmeid üldse restaureerida? Ehk tahab ka minuga oma ideid jagada?
  15. Rahaboss

Vengerfeldt - jäin ise ka sellele mõtlema kui selle lause lõpetasin . Ei käi jah, lihtsalt see nimi on minuga umb 2010a. saati kaasas käinud

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus