Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel


Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga alates 26.05.2018 kõikidest kohtadest

 1. 16 punkti
 2. 15 punkti
  Sain siis filmi ilmutusest kätte, mis plõksis aparaadis FL ajastust. Arvutisse skännida ei viitsinud, tegin teloga. Parim effect siiski oma silmaga. Sai esimese ilmutuse puhul ka albulmgi soetatud. 📷
 3. 13 punkti
  Sellel aastal kohtume juba seitsmendat korda Oorel ja seda 13.-14.07.2019. Et meil on mõned plaanid veel varuks, siis täpsem info kogunemise kohta tuleb lähiajal. Ürituse üldine foon jääb endiselt samaks ja toimub kõik nagu see on toimunud igal aastal. Hetkel on kokkulepe Sangaste Mõisaga, et teeme seal kogunemise ja saame käia ka uudistamas lossi ning ehk ka on ringtall selleks hetkeks avatud. Ürituse toimumiskoha kohta saab lugeda aadressilt https://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/haanja-karula-puhkeala/1442 Koht asub ligikaudu 20 km Valgast Võru poole sõita. Kruusateed on 4 km ja madaldatud autod pääsevad ilusasti kohale 😉 2013 oli meid 20 autot 2015 oli meid 32 autot 2016 oli meid 51 autot 2017 oli meid 63 autot 2018 oli meid 56 autot 2019 lööme eelnevad aastad üle? 😀 Kohapeal on majad, milles on puust voodid 12 inimesele, välikäimlad ja suitsusaun. Telkimisala on rohkesti ja ujumisrand kohe lähedal. Oleks soovitatav endale kaasa võtta grillimistarvikud, sest kohapeal olev rest ei ole kõige mugavam selle jaoks ning rahvast on palju. Söök ja jook võetakse endale ise kaasa. Hetkel käivad läbirääkimised ka Cateringi osas! Lisainfot hakkan lisama siia postitusse! Lihtsad reeglid: 1. Vindisena rooli ei ronita!!! 2. Hoiame ümbritsevat loodust ja ei künna seda ala üles. 3. Prügi läheb selleks ettenähtud kasti-kotti. 4. Keset ööd ei hakka keegi tühikäigul gaasi tallama ja laseb unistel end välja puhata. Puud toob taas -kaido- 😌 AJAKAVA Laupäev 13.07.2019 Info lähiajal. Pühapäev 14.07.2019 Check out piirangut ei ole 😜 E30 Communityl on kokkulepe Riigimetsa Majandamise Keskusega kasutada seda telkimisala 13.-14. juuli 2019 Kogunemised: Info lähiajal. *ajakava ja muid muudatusi teeme siia teemasse. Püsige lainel!
 4. 12 punkti
  3km töölesõiduks oleks kõige mõistlikum jalgratas või mopeed osta üldse. Jalgsi ca pool tundi, rattaga 10-15 min, mopeediga 5 min. Kordades odavam ja probleemivabam. Aeg-ajalt 15km linna minna kannatab ka suvalise kehtiva TÜ-ga odava autoga sõita, mis kindlasti ka kõik remonditegemise ja garaazis istumise vajadused rahuldab, selle jaoks e30 küll osta ei ole vaja, palju odavamalt saab läbi. Pikematel matkadel hakkad suviti puudust tundma kõigest, mis tänapäeval elementaarne, nagu (eriti palava ilmaga) kliimaseade ja püsikiirusehoidja, topsihoidjad; ühel hetkel avastad, et auto võiks seest vaiksem olla jne. Liisitud masinaga naaber niikuinii su uunikumilembusest lugu ei pea ja ka enamik naisterahvaid ei mõista, miks sa omale normaalset autot ei osta.
 5. 12 punkti
  Kuna mul ikkagi on E30 siis sai ka kohal käidud, peab tunnistama et õnnestus väikses Valga linnas äragi eksida, eelmine aasta sai kolonnis muretult välja sõidetud, aga sel aastal tekkis teistega pikem vahe ja viimase otsa masinad ei teadnud kuhu minema peaks - a mul gps ju, mis muidugi otsingus sõnale Oore mingit aktsepteeritavat vastet ei leidnud ja seni sai treileril oleva E30 taga sõites tiiruga läbi linna kenasti selveri juurde tagasi jõuda. Uuele tiirule startides tirisin elutargalt telefoni välja ja googlemaps sai oore asukohast ilmselgelt aru, edasi tuli aint kiruda et igasse autosse pole telefoni hoidikut ostnud aga saab ka ilma. Mingis asulas sai seisev kolonn kinnigi püütud. Edasi õnnestus sõita minu jaoks selle kokkutuleku lemmiku taga - üsnagi originaal (madaldus eks ole), automaat ja puha ning värvitoon tiba tumedam kui Eixi omal mis iseendast sama masin muidu. Panin seda masinat juba eelmine aasta tähele ja vahepeal leitud ilusad istmed . Kolonni lõpus on isegi suts huvitavam sõita - saab teha statistikat kui mitme kilomeetri tagant keskmiselt mõni E30 tee äärde jääb Vabandan kui keegi end puudutatuna tunneb ja nõudmisel võin selle väikse klipi maha korjata, kui see mul üldse õnnestub siia otse üles panna. " frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
 6. 10 punkti
  HeiHei Kuna viimastest särkidest on aega möödas rohkem, kui küll. Siis otsustasime Oore ajaks T-särgid siiski teha Pampampaaaa Siiiin need on! Valikus on Must ja Valge. Meestele, naistele ja ka lastele. (100% puuvill - Lõikelt klassikaline T-särk) Särgid saab kätte Valgast (Oore nädalavahetusel) Muul juhul saab kätte peale Ooret (alates 16. Juuli) Tallinnast/ Laagrist või pakiautomaati (Smartpost 2.59 ja Omniva 2.99) Musta särgi hind: 12 eurot Valge särgi hind 10 eurot SUURUSED: Meeste : EU XS S M L XL XXL XXXL Rinnaüm. 48 cm ; 51 cm ; 53,50 cm ; 56 cm ; 58 cm ; 61 cm ; 66 cm (mõõt korrutada 2ga. Nt 56+56=112cm) PIkkus 68 cm ; 70 cm ; 72 cm ; 74 cm ; 76 cm ; 78 cm ; 82 cm Naiste: EU S M L XL XXL Rinnaüm. 42 cm : 44 cm ; 46 cm ; 48 cm , 50 cm (mõõt korrutada 2ga. Nt 50+50=100cm) Pikkus 60 cm , 62 cm ; 64 cm ; 66 cm ; 68 cm Lastele: EU 3-4a 5-6a 7-8a 9-11a 12-14a Rinnaüm. 32 cm , 35,5 cm ; 38 cm , 41 cm ; 43,5 cm Pikkus 44 cm ; 49 cm ; 52,5 cm ; 58 cm ; 61 cm Palun Soovid alla kommentaaridesse või postkasti. Värv ja suurus + kuidas soovite kätte saada. Ülekanne palun teha : Laura Satsi EE442200221022688917 Selgitusse märkida E30 ja kasutajanimi Tänan TEEMA LÄHEB LUKKU 10.JUUNI JA MAKSTA SAAB KUNI 15 JUUNI!
 7. 10 punkti
  Ah, kuna Kert tegi viisaka jutu juba ära, siis ma kergitaks nati telgitaguseid 🤓😈 Niisiiis...seltsimehed inimesed, Lubagem presenteerida harukordset võimalust saada osa ainulaadsest aktiviteedist milleks on E30 Süvepäevad Oorel. Oleme jõudnud olukorda, kus seisame silmitsi juba seitsmenda rullnokaparaadiga. Kuigi kõrvalt vaatajatele võib jääda mulje nagu tegu oleks vanaraua paigutamisega põhjast lõunasse, siis tegelikult ega nad ei eksi. Kes meist ei tahaks puhata, võtta mõned vabad päevad, ajada terve talve garaasi nurgas seisnud saksa lipulaev päikese kätte ja kimada Oorele. Et tuntud reegel - võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju – kehtib jätkuvalt, oleme näinud kurja vaeva, et teie ilusad autod saaksid üritusel ka ilusad auhinnad. Lisaks karikatele, käsitööõlledele, diplomitele, kleepsudele, särkidele jne on see aasta võimalik võita Harri’s Weldworks and Motorsport custom made hüdrokässar. On plaanis korraldada mõõduvõtt erinevates kategooriates ja vägevamad mehepojad saavad oma oskusi demonstreerida erinevaid metallist kolakaid loopides ja ka autosse mahtumise jne näol. Et õhtul oleks hundid söönud ja hommikul kukk ikka kireks, siis anname endast parima, et leida toitlustaja ka see aasta. Aitäh virtuaalse tähelepanu eest✌️
 8. 8 punkti
 9. 8 punkti
  Tanel_P, mine esimese asjana nüüd seda 320i vaatama. Muidu juhtub, et keegi teine loeb ka seda teemat, näeb seda arutelu ning ostab sul ninaalt jälle auto ära.
 10. 7 punkti
  Minul on igaks aastaajaks erinev e30, mida kasutan igapäevaselt (vahel küll läheb mõnega nihkesse) ja majapidamises ka oluliselt uuemad masinad kõikide lisadega olemas aga ütlen ausalt, sellist emotsiooni nagu e30-ga, teiste autodega mina ei saa. Igapäevaseks väga hea ja kindlasti kordades odavam pidada kui uuemaid masinaid. Probleemidest ka enamustest lennult jagu saanud, seevastu uuematega istud lihtsalt nukralt teeääres ja vaatad vilkuvaid veateateid. Viimased 5 aastat selliselt lasknud ja kui nad seda kütte solkimist väga hullult ei jätka, siis varun masinaid juurde, et ka tulevastel põlvedel oleks rõõmu.
 11. 7 punkti
  Korraks jh Kloun osta omale ükskord auto ära ja jäta automüüjad rahule
 12. 7 punkti
  Sirvisin 72a vene tehnika remondi- ja hooldusraamatut. Eks tol ajal leitigi probleemidele lahendus käesolevate vahenditega, kuid muigama ajab ikka.
 13. 7 punkti
  Tervitus Mõtlesin teha väikest teavitust "teenustest", mida võin huvilistele pakkuda. Vahest võib tekkida aega oma rullide ja töö kõrvalt kellegi teise rulliga tegeleda. * Keretööd - Keevitustööd 15€/h. - Liivaprits (keretööde tegemisel kasutamiseks, eraldi pritsimise teenust ei paku hetkel) - Originaali lähedase aine ja välimusega keremastiks, liited, triibud jne (Olemas spets tööriistad ja ained selleks, mida tava värvipoest ei saa) * Rehvitööd uute pinkidega * Õlivahetus õli imuriga. * Originaal lisavarustuse paigaldus võimalikult lähedale tehases tehtud variandile: - elektriaknad (2x , 4x , juhtmestiku ümberehitus/ kohendamine jne) - el .luuk - originaal kesklukk - esitulepesurisüsteem koos esiklaasiintensiivpesuga - konditsioneer - airbag - kärukonks - püsikiirushoidja - jne jne... Kõik asjad on tööle saadud! Mehaanilise poole pealt võin abi anda: * Lukuringi remont, kõik ühe võtme peale tegemine jne * touringu tagakojamehemootori remont * originaal esitulede kõrguse korda tegemine/täitmine * Roolilati remont/tihendite vahetus (kui latt võimaldab veel) * ATM <-> MANUAAL * Klaaside vahetus õige tööriista abil * uste paika reguleerimine * Kerejuhtmestiku remont * jne jne... Istmed: * Recarode remont, raamide tugevdamine jne (ka täiesti korras riidega istmed vajavad nõrga ehituse tõttu alati remonti ja keevitamist, sellele viitavad laiali vajunud küljepadjad) * sportistmete raamide remont, keevitamine (enamus juhiistmeid on katkiste raamidega, kõverad jne) * Katete ringi viskamine nii, nagu originaalis on/peab olema * Istmete kokku komplekteerimine erinevatest istmetest Ühesõnaga istmete täielik ülekäimine, remont, poroloonide vahetus, katete vahetus, ümber tõstmine jne. Ise õmblustöid ei tee, originaaltükkidega remondin. Aga võimalik saada ka õmblustööd ja muid lahendusi. Omal olemas väike istmete kogu erinevate katte variantidega. Kõik läheb tagasi kas originaalklambritega või uute samaväärsetega, olemas selleks ka spets tööriist. Autode kokkupanek täiesti paljaks kistud "body skeleton`ist" . Ei vaja juppide, tüüblite/kruvide jne märgistamist Olemas palju erinevaid spets tööriistu/abivahendeid erinevate tööde tegemiseks Samuti võin soovijatele laenutada; * veokolmnurka, kokkukäidav variant, tugevdatud versioon. * "grilli" (suht suur ja robakas variant, varsti teen kaasaegsema) (hetkel välja antud) * külje peale kallutamise rauad (hetkel välja antud) Asukoht Valgamaal Tõrva lähedal. Tasu kokkuleppel (Keskeltläbi 10€ tund, mis on väga odav hind, arvestades üldisi autoremondi hindasid.) 55570186
 14. 7 punkti
 15. 7 punkti
  Neljapäev 30.08 Startisime siis Laagri Ring K'st 6:45 paiku Märjamaal liitus RaidoM ja Häädemeestel buumer ka pundiga. Suht valutu sõit oli kuni Kaunaseni, kui leks ühest papust lahti sai. Riho saatsime ees minema ja 2h googeldamist, ning rehvivahetuse ooperit ja juba tuiskasime Varssavi küljeall oleva hotelli suunas. 21 paiku kohaliku aja järgi olime seal ja nautisime seltskonda ja kohaliku õlut. Reede 31.08 Kimasime siis peale hommikusööki Varssavi peale shoppama. Kultuuri me seekord ei teinud(keda segas peavalu õllest 😂 ja kes tahtis shopata). Vahetult enne pidupaika jõudmist sai ka autod üle lakutud. Kohapeal igasugu tasud ja jutud ning läks telkide püatitamiseks ja peoks 😀. Vanu tuttavaid oli palju ja muljetada niisamuti. Laupäev 01.09 Möödus see päev siis seal autosid uudistades, jupiturul kolades, lätlastega koos söömas käimise ja õhtul igasugu üritustest osa võtmisega. Oli väga meeleolukas ja tore. Pühapäev 02.09 Poola lapsed ärkavad jube vara 🤔 Anyways sai ärgatud, pea ei valutanud(win win). Tegime hommikusöögi rahvaga ja siis käisime Valgevene pilli veel uudistamas. Sai oma trään ja telgid kokku pakitud ja siin/seal muljetatud ning olimegi juba teel Kaunases oleva hotelli suunas. Sinna jõudsime kusagil 22 paiku õhtul vist...(? ). Esmaspäev 03.09 Peale hommikusööki ja enne 8 alustasime viimast lõiku kodupoole. Riia ikea juures jätsin teistega head nägemist ja Tarvo autoga Valga poole. Üritus ise oli äge nagu ikka, kuigi jah seda laiali valgumist oli seal rahval. Iseenesest autod ilusad, veljevalik lõi silmeees kirjuks ja väga äge. Palju pulli ja nalja on jäänud kirjutamata ja looda et jääb ka 😂. @grimes ma võin uuel aastal ka su autoga sõita 😂😂😂😂 Igaljuhul tänud nendele kes kaasas olid, teiega oli fun 😀
 16. 7 punkti
  Tere! Sellel aastal kohtume taas Oorel 14. ja 15. juulil. Info kokkutuleku kohta viibis põhjusel, et olime kohavaliku suhtes kahevahel, kuid sobilikumaks osutus siiski taas Oore. Et meil on mõned plaanid veel varuks, siis täpsem info kogunemise kohta tuleb lähiajal. Ürituse üldine foon jääb samaks ja toimub kõik nagu see on toimunud igal aastal. Kes on käinud, teavad paremini. Ürituse toimumiskoha kohta saab lugeda aadressilt https://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/haanja-karula-puhkeala/1442 Koht asub ligikaudu 20 km Valgast Võru poole sõita. Kruusateed on 4 km ja madaldatud autod pääsevad ilusasti kohale 😉 2013 oli meid 20 autot 2015 oli meid 32 autot 2016 oli meid 51 autot 2017 oli meid 63 autot Kohapeal on majad, milles on puust voodid 12 inimesele, välikäimlad ja suitsusaun. Telkimisala on rohkesti ja ujumisrand kohe lähedal. Oleks soovitatav endale kaasa võtta grillimistarvikud, sest kohapeal olev rest ei ole kõige mugavam selle jaoks ning rahvast on palju. Söök ja jook võetakse endale ise kaasa. Kohapeal on ka Catering! Lisainfot hakkan lisama siia postitusse! Lihtsad reeglid: 1. Vindisena rooli ei ronita!!! 2. Hoiame ümbritsevat loodust ja ei künna seda ala üles. 3. Prügi läheb selleks ettenähtud kasti-kotti. Puud toob taas -kaido- 😌 OSAVÕTUTASU 5€ inimene kohapeal sulas. Alla 16-aastased tasuta. AJAKAVA Laupäev 14.07.2018 Kell 10:00 soovijatele Rapla kardirajal rajapäev. Sealt edasi liiguks koos Oore poole. Eeldatav Valka saabumise aeg 14.00 (sõltub rajal osavõtjate arvust). Pühapäev 15.07.2018 Check out piirangut ei ole 😜 E30 Communityl on kokkulepe Riigimetsa Majandamise Keskusega kasutada seda telkimisala 14.-15. juuli 2018 Kogunemised: Tallinn: Peetri selveri parkla kell 9:00. Sealt läheks edasi Raplasse rajale ja teeks ajasõidud. Kes ajasõitu ei soovi teha, kuid tahab grupiga hiljem liituda, siis kella 12ks on vast sõidud sõidetud (oleneb osalejate arvust). Sealt liiguks koos edasi Valga poole. Eeldatav Valka jõudmise aeg siis 14:00 ringis. Valgas hakkane kogunema Alko1000 parklasse alates 15:30 ja ootame rajahundid ära 😀 *ajakava ja muid muudatusi teeme siia teemasse. Püsige lainel!
 17. 7 punkti
  Hei hei OORE30 käsitöö õlled , tegu puhtalt special värgiga. Hele õlu 😊 Niiet, kellel huvi saab soetada. KES JÕID, NEED KIITSID! Pudeli hind 2.50 Kätte saab Laagrist vōi organiseerime muud moodi kättetoimetamise 😉
 18. 6 punkti
  Aga ikkagi emotsioon, mis siis et mitte positiivne Parem ikka, kui täiesti tühi tunne, mida näiteks valdav enamus uusi autosi mulle isiklikult tekitavad. Üldjuhul ootavad treilerit ka ikka tänapäevaautod, mille puhul ise ei mõista/saa ega tutika puhul tohigi ise midagi teha. Mis mugavusvarustust puudutab, siis kõik lehe esimeses postituses mainitud asjad on e30-l täitsa olemas ja paigaldatavad kõigile mudelitele, kui kohe tehasest pole olnud.
 19. 6 punkti
  Müüa E30 Tehtud töödest sillad on käinud alt ära ja värvitud ja pandud punased strongflex puksid. Mootor on käinud maas ja kapoti alt värvitud ja keevitatud tüüp kohad mis roostetavad läbi. Mootoris vahetatud palju erinevaid osi kui mootor maas oli. Veepump. Hammasrihm. Küünlad. Süüte juhtmed. Jagaja kaas ja kõik võimalikud rihmad. Pidurid on käinud kõik liivapritsis ja värvimises. Uued kolvid ja tihendid piduritel ja muidugi kettad ja klotsid. Taga sillas on vahetatud rattalaagrid. All on ka BC Racingu reguleeritava kõrguse ja jäikuseda vedrustus. Uus kütusepaak. Sisu poole pealt on nii, et hetkel on autos esimesed istmed sinised sedaani originaal sport istmed mis tahaks saada kindlasti taastamist. All on visco differ Hetkel auto natuke kõrgem ja sõidab RH Classicutega Hind 4300€. Saab rääkida vajadusel Vahetust ei soovi
 20. 6 punkti
  Midagi kollektsionääridele ja jõukamale klientuurile ning e30-ne fanatile.Nagu aru saan siis hind väga ei paindu.Edu ostja leidmisel. https://www.auto24.ee/used/3089114
 21. 6 punkti
  Rullikas on üldse nii töökindla vanakooli vedrustuse lahendusega tõesti, et seal ei ole kestvusest eriti ilmselt lugu. Muidugi juhul kui kuritarvitamiseks ei lähe, siis on enivei erilahendused. Siia ka üks asjakohane pilt.
 22. 6 punkti
  Tere seltsimehed. Kuna kuulsin, et minu ühe auto müügikuulutust on siin märgatud, siis mõtlesin, et kõige esimesena annan info tõelistele asjahuvilistele. Nimelt see punane ilusate/koledate stangedega E30 sai ostetud omale hobiautode kõrvale täitsa mõttega seda suvel kasutada kuid tänu ühele tõsise unerikkuja müügiletulekuga ning seejärel täiesti ootamatule oksjoni võitmisele, on vaja loobuda nii mõnestki masinast, sest raha ei kasva kahjuks puu otsas. Seetõttu lasen just nüüd hinna sulama ka teiste hulgas sellel 325-l. Kuskil mujal ma veel hinda mutnud ei ole, ega kuulutanud ka mitte, kavatsen seda midugi teha. Mina arvan, et auto suurim eelis on California päritolu, mis tähendab et kere on ilma igasuguse roosteta. Mis on veel suht haruldane minu arust, ning mida unustasin pildistada, on kompuuter, mis asub tahavaate peegli juures. Lisan ka paar fotot autost, kui ta oli Ameerikas, seega, täpselt nii ta tuli. Mis mina siin olen teinud, on kogu põrand välja, ning müramati paigaldus. Lisaks poleerimine ning autole paigaldatud keraamiline vaha. Sai ka küünlad vahetatud. Auto nahksisu tahaks kunagi värskendust, kuid hetkel on auto, "võta ja sõida" seisus. Niisiis, kui kellegil on tõsine huvi see auto soetada, siis helista ning saame hinnast tõsiselt rääkida. https://www.auto24.ee/used/3047181
 23. 6 punkti
  Märgatud sellist Tallinnast väljas veidi
 24. 6 punkti
  Nonii kes on siin cabrio huvilised ja meeldib matkata. Siin pakkuda korralik kombo,et suve nautida ja reisida ühe vinge seksodroomiga mööda euroopat Edit: Arvestades mis cabriod maksavad ja startec tuled plus vinged veljed ja pre kerega shadowline r6 motoga cabrio ning uhke järelkäru siis see eurodes 7500 polegi väga ulme summa selle kompoti eest! https://www.blocket.se/alvsborg/BMW_E30_M50_CAB___E30_husvagn_80342303.htm?ca=11&amp;w=3
 25. 6 punkti
  Rullide mini-meet Kaubamajaka parklas 🤗
 26. 6 punkti
  Nii ülevaatus tehtud! Ja siit me tuleme😉
 27. 5 punkti
  Täna hommiku just liikus Tõrvast üks kena M tech1 treilal läbi. Brock b1 veljed ja ülbe välimus
 28. 5 punkti
  Kui oled kuller aga e30 on elu. 🤣
 29. 5 punkti
  Kas meil on uus TanelP tekkkinud ?! Peab paika, et loodus tühja kohta ei salli
 30. 5 punkti
  Mm, õige läbisõit jh 360 midagi. Ma ei tea kas eelmine vend keris või spido vahetatud. Aga mnt ju kõik ilusti näha. Häirib see et raiskad teiste aega, oma mõttetu mölaga Sinule ei müüks ma seda autot 10 tonni eest kaa. Neid on mitmeid kes ei soovi sinule müüa 🙂 Las ta jääb nüüd, väga näotuks läheb ära
 31. 5 punkti
  Haigekassa ja töötukassa reserv oli mingi 800 milli, nüüd ca poole vähemaks jäänud, sest rahakotid läksid mingi aeg ühte ja nüüd "natuke laenatakse, et pärast pannakse tagasi" muude soperdamiste lappimiseks Sama teema, et mõtled, et teed head ja teed Lastehaiglale püsiannetuse (omast kogemusest räägin). Mingi aeg tuleb välja, et selle rahaga mängitakse börsil, mitte ei osteta vajalikke aparaate jms. Natuke pahaseks teeb, et kerjatakse raha ja ei kasutata sihtotstarbeliselt. Riigi kohta sama jutt. Raha pole, et haiglatesse investeerida, Tln-Trt Kose pikendust täies mahus ära teha, aga eraldame pool milli aastas välismaal pornofilmide vaatamise eest, NO99 teatri debiilsuste rahastamiseks, erakondade valimiskampaaniate toetamiseks jms.
 32. 5 punkti
  Kokkupanek võtab ikka kolm korda rohkem aega kui lahti võtmine. Juhtmestik ka otsast lõpuni üle käidud. Ja nüüd on minu poolt valmis.Keda huvitab palju võib kogu möllu peale aega kulub,siis 293h.
 33. 5 punkti
  Ja kes kuulnud ja mäletab lugusi kuidas härra selle rulliga kalal käis
 34. 5 punkti
  See oleks Tanelile tip top, natuke tegemist vajab aga üldine mulje ju täitsa kena.
 35. 5 punkti
  Kohustustega seonduvalt paisatakse turule mogodiisel-aakaheksaid, mitte hästi säilinud hobiautosid. Reeglina. Kui sa seda hetke ootama jääd, siis me ei jõua siin nii kaua sinu autoostu teemat jälgida ja sulle kaasa elada
 36. 5 punkti
  https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/paula-johanna-adamsoni-odavad-talveautod-suletud-garaaziuste-taga-toimuv-kurbmang/ Seda artiklit lugedes pigem meenub ütlus, et pole halba tehnikat vaid halvad tehnikud. Enamus loetletud probleemidest on ikka olnud selle taga, et kas on poldid elevandi jõuga kinni keeratud või lihtsalt oskamatus. Veider on ka arvamus kus "vändaandur" on kõikide probleemide läte, alustaks siiski ehk diagnostikast. Üldjuhul kui näen sõiduki kuulutuses sõna kemppi differ, on see sõiduk juba no go nagu stäänts ja Hiina coil. Ehk peitub osa probleeme just nende sõnade taga. Eks remondi vigadest ka õpitakse, puht emotsiooni pealt kirjutatud artiklli oleks võinud ka jätta sinna garaaži ukse taha.
 37. 5 punkti
  Raplas hetkel 17 autot, sôidud toimuvad.
 38. 5 punkti
  Rulle nähtud Porta Parkimismaja ülemisel korrusel 🤩
 39. 4 punkti
 40. 4 punkti
  Fb tuli sama auto peale kohe 10 minuti jooksul 2 müügi teemat. Üks kes tahtis 2000 euri vahelt teenida kohe ja teine kes toomise eest 600+ euri soovis saada
 41. 4 punkti
  Tere! Mul on üks e30 316 sedaan. 1985a aut. kast, esimesed el. aknad, täiesti originaal ja rappimata. Mõned täpid pindmist roostet. Kuldset värvi. Viimase TÜV tegin 2010a, mille läbis vigadeta. Sellest ajast seisnud kinnises eramaja garaazis pukkidel, kuid ruumipuudusel on vaja müüa. Pilte pole veel teinud, ega kuulutanud kuskil, aga, kui kellegil huvi, võib rääkida. Asub Tartus Vahi linnaosas. Järgmine näd. on plaanis treilale panna ja lasta kõik õlid/vedelikud vahetada. Läbisõit on 140k ja Eestisse toodud 90ndate teises pooles Saksast, talve pole Eestis kunagi näinud. 5073443 Kristjan
 42. 4 punkti
  Vbl siis paari lehekülje taguseid asju uppima, saad vbl vähe vabamalt võtta Raha kulutamiseks ei jäägi aega muidu.
 43. 4 punkti
  Ei ole siin aega muneda Tahtsin linkida kaks saksa kuulutust, mis eile õhtul leidsin. Üks neist viisakas 2-ukseline FL, musta värvi, automaat ja 2.0 R6 - aga võta näpust - juba müüdud. 5500 eurot. Hea küll, teise, mõtlesin, saan ikka isutekitajaks panna. Ka 5500 eurot, kuid neli ust. Manuaal, tumehall värv, kenasti säilinud kere. Aga ka läinud 😐 See suvekummi hooaeg mida sa ootad, on lõuna pool elavatel inimestel juba mahlad liikuma ja rahakoti rauad avanema pannud. Suvi tuleb ja sellised masinad mida kohe ei pea seibideks kiskuma - saab vetis sõita ka - on kuidagi kiiremini omanikku leidma hakanud. Niisama huvi pärast jälgin saksa kuulutusi, et kursis olla, mida kõike ilusat ma endale lubada ei saa
 44. 4 punkti
  See ju puhta Tiidu enda käekiri.
 45. 4 punkti
  Puurid on spessal jah. Maksavad ka rsk.ligi 10€ tk. Kestaks need ka siis,kuigi würthi omad. Keskmiselt kulub auto peale 5-7 tk
 46. 4 punkti
  Ostsin 25 euroga Iphone ja see ei töödanud nagu tehasest, peaks geeniusesse artikli kirjutama.
 47. 4 punkti
  BMW on ikka uskumatu haigus, et nii koledate asjade pärast tõmblemiseks läheb Tuled ei näita ka eriti hästi pealekauba
 48. 4 punkti
  ECC tänab ürituse eest, väga vinge üritus oli. Hakkasime Oorelt Tallinnasse soitma kuskil 14.00 paiku ja jõudsime kohale 21.00 :D. Valgas andis selle valge driftika mootor alla , ning mõtlesime kas võtame treila või panenme mu cabriole sleppi , mõeldud tehtud treilat otsida ei viitsinud ,ning tuli sleppi võtta . Kuskil Viljandi kandis tegin vasak pööret ja esimeselt teisele vahetades lasin korralikult mõlemad rehvid põlema ,ning kuulsin mingit õrna raksu , kuid mingit ebakõla kuskil ei tähendanud , ning soit jätkus kuni Viljandi ringini kui tegin uuesti vasakpöörde ja hakkas kostma jubedat raginat . Tõstsin auto ülesse ja hopsti minu lahtisest diffrist oli saanud kemppi . Asi selge minust enam vedajat pole ja panime driftika Madise autole sappa ja lonkasime kuidagi koju. 150kilti korralikku pinget kas, kus, millal see differ lõplikult kokku jookseb kuid õnneks pidas selle kuidagi vastu.250+ Kmi on ikka lõbus kedagi järgi lohistada.Olen nüüd avatud ka diffri pakkumistele typ168 ning ük. Võiks olla kuskil 3.xx- 3.64 vms sobivad ka e36e pealt tulnud diffrid.
 49. 4 punkti
 50. 4 punkti
  Ja kes tüv ei saa, siis korduv peale ja saab kuu aega sõita kui ohtlikke vigu pole... Nii vihjeks mõnele
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus