Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Edetabel


Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga alates 17.01.2018 kõikidest kohtadest

 1. 9 punkti
 2. 7 punkti
  Tere! Sellel aastal kohtume taas Oorel 14. ja 15. juulil. Info kokkutuleku kohta viibis põhjusel, et olime kohavaliku suhtes kahevahel, kuid sobilikumaks osutus siiski taas Oore. Et meil on mõned plaanid veel varuks, siis täpsem info kogunemise kohta tuleb lähiajal. Ürituse üldine foon jääb samaks ja toimub kõik nagu see on toimunud igal aastal. Kes on käinud, teavad paremini. Ürituse toimumiskoha kohta saab lugeda aadressilt https://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/haanja-karula-puhkeala/1442 Koht asub ligikaudu 20 km Valgast Võru poole sõita. Kruusateed on 4 km ja madaldatud autod pääsevad ilusasti kohale 😉 2013 oli meid 20 autot 2015 oli meid 32 autot 2016 oli meid 51 autot 2017 oli meid 63 autot Kohapeal on majad, milles on puust voodid 12 inimesele, välikäimlad ja suitsusaun. Telkimisala on rohkesti ja ujumisrand kohe lähedal. Oleks soovitatav endale kaasa võtta grillimistarvikud, sest kohapeal olev rest ei ole kõige mugavam selle jaoks ning rahvast on palju. Söök ja jook võetakse endale ise kaasa. Kohapeal on ka Catering! Lisainfot hakkan lisama siia postitusse! Lihtsad reeglid: 1. Vindisena rooli ei ronita!!! 2. Hoiame ümbritsevat loodust ja ei künna seda ala üles. 3. Prügi läheb selleks ettenähtud kasti-kotti. Puud toob taas -kaido- 😌 OSAVÕTUTASU 5€ inimene kohapeal sulas. Alla 16-aastased tasuta. AJAKAVA Laupäev 14.07.2018 Kell 10:00 soovijatele Rapla kardirajal rajapäev. Sealt edasi liiguks koos Oore poole. Eeldatav Valka saabumise aeg 14.00 (sõltub rajal osavõtjate arvust). Pühapäev 15.07.2018 Check out piirangut ei ole 😜 E30 Communityl on kokkulepe Riigimetsa Majandamise Keskusega kasutada seda telkimisala 14.-15. juuli 2018 Kogunemised: Tallinn: Peetri selveri parkla kell 9:00. Sealt läheks edasi Raplasse rajale ja teeks ajasõidud. Kes ajasõitu ei soovi teha, kuid tahab grupiga hiljem liituda, siis kella 12ks on vast sõidud sõidetud (oleneb osalejate arvust). Sealt liiguks koos edasi Valga poole. Eeldatav Valka jõudmise aeg siis 14:00 ringis. Valgas hakkane kogunema Alko1000 parklasse alates 15:30 ja ootame rajahundid ära 😀 *ajakava ja muid muudatusi teeme siia teemasse. Püsige lainel!
 3. 6 punkti
  Tervitus Mõtlesin teha väikest teavitust "teenustest", mida võin huvilistele pakkuda. Vahest võib tekkida aega oma rullide ja töö kõrvalt kellegi teise rulliga tegeleda. * Keretööd - Keevitustööd 15€/h. - Liivaprits (keretööde tegemisel kasutamiseks, eraldi pritsimise teenust ei paku hetkel) - Originaali lähedase aine ja välimusega keremastiks, liited, triibud jne (Olemas spets tööriistad ja ained selleks, mida tava värvipoest ei saa) * Rehvitööd uute pinkidega * Õlivahetus õli imuriga. * Originaal lisavarustuse paigaldus võimalikult lähedale tehases tehtud variandile: - elektriaknad (2x , 4x , juhtmestiku ümberehitus/ kohendamine jne) - el .luuk - originaal kesklukk - esitulepesurisüsteem koos esiklaasiintensiivpesuga - konditsioneer - airbag - kärukonks - püsikiirushoidja - jne jne... Kõik asjad on tööle saadud! Mehaanilise poole pealt võin abi anda: * Lukuringi remont, kõik ühe võtme peale tegemine jne * touringu tagakojamehemootori remont * originaal esitulede kõrguse korda tegemine/täitmine * Roolilati remont/tihendite vahetus (kui latt võimaldab veel) * ATM <-> MANUAAL * Klaaside vahetus õige tööriista abil * uste paika reguleerimine * Kerejuhtmestiku remont * jne jne... Istmed: * Recarode remont, raamide tugevdamine jne (ka täiesti korras riidega istmed vajavad nõrga ehituse tõttu alati remonti ja keevitamist, sellele viitavad laiali vajunud küljepadjad) * sportistmete raamide remont, keevitamine (enamus juhiistmeid on katkiste raamidega, kõverad jne) * Katete ringi viskamine nii, nagu originaalis on/peab olema * Istmete kokku komplekteerimine erinevatest istmetest Ühesõnaga istmete täielik ülekäimine, remont, poroloonide vahetus, katete vahetus, ümber tõstmine jne. Ise õmblustöid ei tee, originaaltükkidega remondin. Aga võimalik saada ka õmblustööd ja muid lahendusi. Omal olemas väike istmete kogu erinevate katte variantidega. Kõik läheb tagasi kas originaalklambritega või uute samaväärsetega, olemas selleks ka spets tööriist. Autode kokkupanek täiesti paljaks kistud "body skeleton`ist" . Ei vaja juppide, tüüblite/kruvide jne märgistamist Olemas palju erinevaid spets tööriistu/abivahendeid erinevate tööde tegemiseks Samuti võin soovijatele laenutada; * veokolmnurka, kokkukäidav variant, tugevdatud versioon. * "grilli" (suht suur ja robakas variant, varsti teen kaasaegsema) (hetkel välja antud) * külje peale kallutamise rauad (hetkel välja antud) Asukoht Valgamaal Tõrva lähedal. Tasu kokkuleppel (Keskeltläbi 10€ tund, mis on väga odav hind, arvestades üldisi autoremondi hindasid.) 55570186
 4. 6 punkti
 5. 5 punkti
  https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-325ix-e30-allrad-folger-breitbau-einzelstueck/859267895-216-7755 Asjalik nelikveoline.
 6. 5 punkti
  Igal oksjonil on algus ja lõpp. Või lohistame seda oksjonit kuni omanikule sobiva pakkumise saabumiseni? Igal asjal on aja jooksul välja kujunenud reeglid, nii ka oksjonitel. Kui on miinimum hinna soov siis ka märkida, et alla selle ei müü. Samuti oksjoni lõpp. Kas siis pakkumiste tõttu pikenev oksjon või kellaajaline. Ilma reegliteta ei saa ju rallit sõita, muidu on igaüks võitja kuna reegleid ei ole! Lisaks kordan eelnevates teemades õeldut, oksjonite jaoks on oma keskonnad näiteks osta.ee, link siia lehele ja kõik on korrektne.
 7. 5 punkti
  Jällegi üks võiks öelda et maasikas pakkuda. Kevad paistab ja tulevad ka cabriod müüki. Huvitav Alpina exemplar ja kindlasti peaks pilke tänaval püüdma ja ainulaadne masin. Hind mu meelest pole ka väga ulme. Eurides miski 31 400 euri umbes. https://www.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=116062247
 8. 5 punkti
  Aga ehk hoopis strateegia külastajate arvu tõstmiseks? Mida iganes. Eks kõik olegi mõttetu, näiteks maja remont, lemmikloomad, HIV ravi, välismaale reisimine, kui tuled niikuinii varsti tagasi jne. Aga see pole eriline teema, millest oma artikkel kirjutada. Võib-olla on inimene hiljuti hoopis labidaga pähe saanud? Aga miks sa seda teed? Noh, paned muusika nii kõvaks ja... ses suhtes, et ei kuule ju midagi. No ja siis need rehvid. Võtsid noore pere laenu, kus sul noor pere elab siis?
 9. 4 punkti
  Ja kes tüv ei saa, siis korduv peale ja saab kuu aega sõita kui ohtlikke vigu pole... Nii vihjeks mõnele
 10. 4 punkti
  Sorry @harcore aga see kõlab nagu sa kutsuks Pärnumaal kedagi rämedalt jooma 😂
 11. 4 punkti
 12. 4 punkti
  Täna sai tule torru peale seitset kuud,krt salongi mootor on end taas puruks seisnud ja kütusefiltri juurest lekib. Väntvõlli andur vajas ka vahetust,kas m52 on mingi klamber ka mis hoiab anduri juhet ,et veepumba ratas seda ära ei hööveldaks?
 13. 4 punkti
  Hello, Selling my BMW 320, 1990 Coupe, calypsorot, Not perfect but a good sample for project. Open small diff. 4.45 R15 MIM, with new tyres. Need for welding. Need for a new paint coat, from the roof varnish already almost off. Latvian registration, locatesd in Cēsis, Latvia More info via email or phone. Price: 2600 eur. Here I'm definitely not so often, so please if you are interested please feel free to send a email or call. Email: emils.zaubris@gmail.com Tel: +371 292 three 007
 14. 4 punkti
  Sirvisin maal vanu autolehti , ning jäi silma selline kuulutus. Ei tea kas veel elavate kirjas või juppideks tõmmatud ?
 15. 4 punkti
  Kui kõigil rullid peidus alles eks ma aitan siin mõne talvise pildiga.
 16. 4 punkti
  Pigem tundub, et tegu on kombinatsiooniga tähelepanu vajadusest ja oskamatusest suuremat pilti näha . Huvitav küll, tänu mis sorti inimestele on autotööstus seal, kus ta on!? Reaalsus on see, et temasugune saabki liigelda oma autoga A ja B punkti vahel just tänu autoinimestele. Siinkohal tundub paslik tsiteerida üht tuntud inimest: "It’s what non-car people don’t get. They see all cars as just a ton and a half, two tons of wires, glass, metal, and rubber, and that’s all they see. People like you or I know we have an unshakable belief that cars are living entities… You can develop a relationship with a car and that’s what non-car people don’t get… When something has foibles and won’t handle properly, that gives it a particularly human quality because it makes mistakes, and that’s how you can build a relationship with a car that other people won’t get."
 17. 4 punkti
  Eks armuvalu toimib ka kindlasti hea ja suure labidana, kindlasti üks parimaid. Kuid mis siin ikka spekuleerida, kui mees ise ennast aidata ei taha, siis saame ehk peagi taas rumalusi lugeda. Ootan huviga juba järgmiseid artikleid samast sulest teiste eluliste probleemide kohta. Ehk saab autori vihatud autoteemalisest portaalist alguse tema tähelend nt Delfisse? Soovitavalt sinna rubriikidesse, kus räägitakse 5-st märgist, et mees petab või 7-st asjast, mille söömist tuleks vältida.
 18. 4 punkti
  Emm tekki värks muutub üha igavamaks,üks tellib need Ukrainast ära ja pärast on poolel foorumil ühesugused stanged ja jalamatid
 19. 4 punkti
  Turu solkimine on siin muidugi natuke vale öelda. Turusolkijad näiteks ehituses on alampakkumise tegijad, kes reaalselt valmis ei jõua teha ning/või on kvaliteet väga niru. Kui klient on rahul, siis ei saa ju probleemi olla. Minu meelest oleks siis õigem, et teised panevad siis oma uksed kinni, kui neil hinge närib selline asi, aga ise ei saa enam latti alla lasta. Et õigem oleks siis lasta teha suurt juurdehindlust ja las teised söövad end paksuks, aga teie kliendile odavalt müüa ei tohi? Banaanivabariigi suhtumine.
 20. 3 punkti
  Stance.ee pakub palju erinevaid e30 Upgrademiseks vajalikke tooteid. Üritame aeg-ajalt uuendada teemat ja tuua nähtavale tooteid mida meilt on võimalik tellida. Küsimuste korral kirjutage meile: info@stance.ee või Facebooki lehel: STANCE.EE Madaldusvedrud: TaTechnix, V-MAXX, Eibach, AP, LowTec. Coiloverid: TaTechnix, JOM, V-MAXX, LowTec, BC Coilovers, D2 Racing Sport, HSD, AP. Puksid: StrongFlex, Powerflex. Strongflexi punased 80sHa puksid on meil alati kohapeal olemas! Flantsid: Kohapeal valikus 5, 13, 15, 17, 20mm flantsid + pikad poldid. Võimalik tellida ka adaptereid 20-50mm. Veljed: Oleme Borbet, Japan Racing ja Dare Motorsport velgede ametlik edasimüüja Eestis, tutvu toodetega ja küsi hinnapakkumist meilt! Japan Racing Borbet Dare Motorsport Strutbarid: Alumiiniumist kui ka Terasest nii esisillale kui tagasillale.
 21. 3 punkti
  Selliste autode ehitus ei hõlma ainult kere ja värvotöid! Samapalju kulub ülejäänu korrastamisele/välja vahetamisele. Miks üldse Pärnu kandist tegijat otsid?? Ei ole see Eesti nii suur midagi, et näiteks jõgevale Marguse juurde viia. Üldiselt sellises seisus masinate taastajatel on/peab aias selline eriline puu kasvama, sest odavam on korralik/korralikum auto osta, kui muidugi ise kõike ära ei tee. Nii et kui raha puuotsast ei tule, siis muretse keevitus ja hakka ise vaikselt nokkima. @Margo 324TD on tegelikult üsna haruldane, kui tootmisarve piiluda. On oluline vahe 324D või TD, kaks täiesti erinevat mudelit.
 22. 3 punkti
  no nahhui seda tehnilist asja pedereerida? Mul on vaja,et see auto oleks eestis arvel mitte,et ta tehniliselt korras oleks vms, ma ju ei lähe ülevaatusele vaid arvele võtma seda kuradima surma, et oleks kindel,et see auto on minu nimel ja mittekeegi teine viriseda ei saaks, kui oleks toonud lätist/soomest mingi haruldasema pool vraki ja siis hakkavad vennikesed inisema,et ou kuule rattad ei ole samasugused all, või et värv on kurat veits pleekinud ja törts ka teisttooni sinine kui auto passis kirjas on. Teine asi seekuradima mootoritega nuss, m50b25 m52b28 mootoritega pille on sitaks arvel õigete andmetega passis ja vennikesed koinivad ikka,et ou kas ikka esinduse luba on, no mida vittu mehed. Mul ja 2l rullil veel passis kirjas 17" tolli veljed rehvid, miks teistele autodele siis ei saa? mul soome passis 205/45 rehvid sõbral 205/40 17 ka sai ka need mõõdud eesti passi sest keegi ei viitsinud rohkem mõeldagi, mõtlesin,et laenan sõbralt rattaid ja panen enda autole alla aga ilmselgelt mingi jobi hakkab seal mind norima, sellepärast plaaningi peale kerepaneeldie vahetust jne kuskile haapsallu ,valka või ma ei tea kuhu ,enda rulli arvele minna võtma
 23. 3 punkti
  Kui arvestada, palju kalevipoegi õhtul nettiautot sirvib, kuna muud teha pole, siis pole eriti imestada, et kiirelt eest lähevad autod ja varsti Eestis ringi sõidavad. Ja mõned tonni kallimalt müügis ka samas seisus.
 24. 3 punkti
  Võta kasvõi ladu24, võimalus eraldi valida, aga võimalus ka kohe ühe rubriigi kogu saadaolev kraam nähtavale tuua ühe klikiga.
 25. 3 punkti
  Kuna e30-le on suhteliselt vähe detaile nii kui nii pakkuda siis kodulehte surkides on kahjuks paljud kategooriad tühjad. Ehk siis lähed suure lootusega nt tagatulede sektsiooni aga vastu vaatab tühjus. (Tead küll, et neid tegelikult B-grupist saada pole aga loodad ikka ju!) Mina eelistaksin surfamist filtrite abil ehk siis ma saaksin valikut järjest vähendada aga samas ka k6ike korraga vaadata. Nii toimib nt Amazon ja teised suuremad epoed. Halb v6rdlus vb aga jah... Muidu olen ka mitu korda juba tellinud ja soovitan ka teistel seda teha! Ühtlasi ootan ka kinkekaarti Aeromotorsist just kirjutatud promo eest
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus