Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

@Leks Kas tellisid ikka ka turbiiniga varianti? Mõtlesin, et ostaks sinult selle ära, saaksin endale pmst BiTurbo diisel rulli. Madalatel pööretel on mul kohati uimane. Mis hinnaga edasi müüd? (Nali) :memeLol:

 

Mis eesmärki see turbiin seal täitma peaks? :D Nagu sellel videol, aga natukene lahjem variant? https://www.youtube.com/watch?v=cbGWgvJN1_8

 

Muudetud , muutis TrvP
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See moditud e34 või e36 kapoti all näeb täitsa mõistlik välja, stocki laadne vms. Aftermarketi omad üldjuhul koheselt tugevalt eristatavad. Palju selle aftermarketi koonusega (mis omakorda mingis kitsas ümbrises, loe: õhu liikumine siiski piiratud) ikka tunduvat võimsuse vahet saavutab? Ma muidugi ei ole selle valdkonna spetsialist.

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma arvan,et see aftermarket ei anna midagi juurde ega võta ka ära.   Läbilaskevõime on täpselt nii suur/väike, kui on selle toru(filtri korpuse) kitsaim koht. Kui nii aftermarketi omal kui ka nt e36 omal on ühesuguse diameetriga õhusissevõtt ja väljund siis teoreetiliselt ei tohiks läbilaskevõimes vahet olla.  Kuigi ma ei tea, kui suurt rolli mängib filtri korpuse suurus seal. Aftermarketi oma tunduvalt väiksem ruumalalt.
Eks neid asju oleks tore mõõta ja katsetada aga pole sellist aega ega tahtmist raha kulutada, et terve päev dynos erinevaid combosid mõõta :D

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii kaua kui te siin teemat arutasite,käkkisin ma ise kokku sellise kuumatõkke AEM filtrile.

Materjaliks võtsin seda mis garaazis vedeles,e36 põhja all käiv alu summuti kuumatõke.

Ehituspoest peotäis neete,aluteipi,alu kant,ja mõni õhtu leiutamist.

Kõige kallim oli see krdi 4"toru mida pidin ostma ikka pika  jupi.

Päris valmis veel pole,panen kaane ka vist peale ning veel nipenäpet.

Kuumatõke on tehtud absiga autole.

aemkuumatoke.jpg

aemkuumatoke1.jpg

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Filtrist altpoolt ehk siis enne filtrit kannatab sisselõikeid ka teha korpusesse või siis piisavalt kuuma andes natuke sobivamaks vormida neid kopsikuid. Kui sobivaks lõigatud siis saab uue põhja ka vormida klaasplastist kui auk peaks liiga suur jääma.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ostsin kasutatud pagasniku luku võtmeta. Lammutasin nii enda vana kui uue luku laiali, et ühe sisu teise tõsta kuid asjad on veidike erinevad.
Millest erinevus tuleb?
Minu oma FL pealt ja uus väidetavalt ka.

E: Ise küsin, ise vastan. Parempoolne on kesklukuga variant, vasakpoolne tavaline.
17948394_120332000167434503_565669234_o.jpg.9e93e2d47d9ba842fc1daa34916527c3.jpg

Muudetud , muutis RaidoM
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus