Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Paap

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

116
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

7

Paap võitis päeva viimati 22. september 2017

Paap sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

48 meeldimist

Kasutajast Paap

• Tiitel
    Usin rullija

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Paap

318i kabriolett (m20b25)'92 - Paap

Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb...aga selle teema võib lukku panna. Müüdud.
  2. Paap

Kes ütles, et suve ei olnud. Liikusin selle autoga ainult ilusate ilmadega ja enamasti topless. Ei tea kas see ka tõsi on aga hodomeeter näitab, et üllatavalt palju sai läbitud, ligi 5000km. Hoolimata auto vanusest, ei esinenud suuremaid tehnilisi probleeme ja teele ei jäänud kordagi. Kui keegi arvab, et just tema tahaks selle autoga järgmist suve nautida siis võib mulle sõnumi saata. Tegemist on korraliku autoga, millega sellisel kujul veel aastaid kannatab suvel lustida või siis väga korraliku toorikuga täielikuks taastamiseks. Päriselt ka ei tahaks üldse loobuda aga üks sõiduk vajab veel soetamist ja rohkem ruumi garaažis lihtsalt ei ole.
  3. Paap

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Erand kinnitab reeglit, aga grafomaan autot ei osta. Mina ka automüügi kirjadele ei vasta.
  4. M: Type 168 lahtine (~3,5)
  5. Paap

Ilusate ilmadega juba ligi 2000km sõidetud, ülimõnus. Tee või tina aga mulle see velg siin all meeldib, erinevatelt kõigist teistest kellel 9" veljel 195 rehv ja pool ratast koopast väljas. Laupäeval siis youngtimer camp sprindil näeb, katus maha ja kiiver pähe
  6. Paap

316i Touring 92' - Sepik

Replica või mitte aga rattad (eriti esimesed) koopast väljas on väga inetu ja 9" veljel 205 rehv lihtsalt rõve.
  7. Paap

Kes, kus ja keda nägi

Peate veel tuunima jah natuke, täna peale Spartat proovis mu subarikuga rammu Ilus sile pill oli küll.
  8. Paap

Kes, kus ja keda nägi

Nägin ka ühte e30
  9. Paap

318i Convertible 1991 - karlk

Ilus rool ja nupp. Kui saaks ainult selle kohutava punase küljekarbi ja ülejäänud alumise riba õiget värvi tagasi, vot siis oleks kena. Kena sihvakas auto on värvitud paksuks.
  10. Ostan: Aku kinnitus plaat/seib 61211370816 BATTERY HOLD DOWN
  11. Paap

Lobamokkade rubriik

Mida on täpsemalt vaja, et e36 trummlitega compactile paigaldada e30 ketastega tagasild?
  12. Paap

Kes, kus ja keda nägi

13. Paap

O: ketastega tagasild

Ostan e30 ketastega tagasilla.
  14. Paap

Lobamokkade rubriik

Kontakti?

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus