Jump to content
E30 COMMUNITY
Sign in to follow this  
m20b20

Suvine kokkutulek Oore 2017

Recommended Posts

Tundub,et oli tore, ja muidugi leidsite ka auto millega proovida ,et palju masinasse rahvast mahub :D Ta veel hetkel Ôrnake :D

• Meeldib 2

Ka mina tĂ€nan vĂ€ga Ă€gedaid rullikute omanikke ja ustavaid fĂ€nne!  Üritus oli super ja lĂ”ime ka taas uue rekordi! 

Teie tagasiside on meile (korraldajatele) nii suur motivatsioon ja tahe teha iga aasta aina suuremat ja vingemat asja!😉

Saime kĂ”ik koos tehtud ĂŒhe suurima mudeli pĂ”hise kogunemise ja see on ĂŒĂŒber vinge! 😋

@Toivoku See oli vabatahtlik vĂ€rk 😀

Kokku oli 4 osalejat,kes olid asjaga nĂ”us 😉

AitÀhhhh!!!

PS: Pildid ĂŒritan paari pĂ€eva jooksul ka siia lisada

• Meeldib 7

NĂ€pud pĂŒsti ja pidu!! :D

Ei tegelikult ĂŒlitimm ĂŒritus oli, sĂŒgav kummardus korraldajatele ning ka kĂ”igile kes kohal olid! Kuna sai kuuldud ka jĂ€rgmise aasta kohta huvitavat kĂ”lakaid, siis loodame et saavad teoks ja saan ma ka kunagi pikemat otsa sĂ”ita. :D 

• Meeldib 5

Kokku tuli 565km,tÀnud korraldajatele ja kohtumiseni.

Edited by sass
  • Meeldib 4

Respekt korraldajatele ja osavĂ”tjatele! Igati vinge ĂŒritus. Sai paari pĂ€evaga 700 km sĂ”idetud.

@-Kaido- Alati saab ka ringiga tulla. :memeLol:

• Meeldib 4

Ei viitsi siin LÔunas ringi tiirutada, tean pea iga urgast unepealt tÀnu töökohale... :D

• Meeldib 2

Jah, ĂŒritus oli tore, ootame jĂ€rgmist aastat. đŸ’Ș

Üritus oli lausa nii kĂ”va, et pool Valgat otsib endale e30-neid, kaasa arvatud minu ema ja tema kaasa 😬😬

ainuke asi mis hĂ€iris, oli see, et kruiisi ajal kadusid osad eest Ă€ra, osad jĂ€id maha (vahepeal oli silmapiiril 1-2 autot, sest teised olid kadunud) aga see selleks, jĂ€rgmine aasta paremini 👌

IMG_2281.JPG

• Meeldib 6

Seekord oli asi paremini korraldatud kui varasemalt, mida vĂ”imaldas sĂŒmboolse hinnaga pilet. Samuti meeldis vĂ€ga, et sai sĂŒĂŒa ja juua osta. See oli vĂ€ga hea mĂ”te.

Ma kobiseks jĂ€lle ainult hÀÀletuse ĂŒle, kuna ikka olid faktilised asjad inimeste hÀÀletusel nagu auto kĂ”rgus ja kĂ”ige haruldasem lisa. HÀÀletusele saab panna arvamust, mitte fakte. KĂ”ige madalam auto on kĂ”ige madalam, mitte see mida keegi arvab et on kĂ”ige madalam. Samuti ei tea vÔÔras inimene, mis lisad kellegi autos vms on.

Faktilisi asju vĂ”iks hinnata zĂŒrii, kes tunneb autosid hĂ€sti reaalselt kĂ€ib vaatabÂ ĂŒle mÔÔdab nĂ€iteks kĂ”rgust, mÔÔdab hÀÀlt (db) vĂ”i hindab lisavarustust.  

• Meeldib 3

@oo7 JĂ€rgmine aasta tuleb kvalifitseeritud ĆŸĂŒrii, kes viib lĂ€bi auditeeritud hÀÀletused ning hÀÀletustulemused kinnitab klassikaliste BMW'de katuseorganisatsioon, mis omakorda on BMW Grupi poolt saanud rahvusvaheliselt tunnustatud volitused. Ilmselgelt leveldasin hetkel.

NÔustun sinuga, kuid nagu sa tead, siis sai madalaim kategooria lahti jÀetud ja hÀÀletaja enda poolt hindamiseks jÀetud (toimis ka selliselt eelmine aasta), kuna eraldi tasasele pinnasele auto ajamine ja selle fikseeritud mÔÔtmine oleks olnud pÀris aeganÔudev protsess (arvestades, et pea 50 autot). 

Haruldasema lisa osas nÔustun sinuga. Seda jÀrgmine kord saab kompenseerida ka nt rullidele spec list'ide vÀljapanek nt rulli aknalaual iga auto omaniku poolt (blankett tuleb standartne). Minu auto puhul oligi see, et ega vÀljast ei saanudki seda hinnata, aga nagu aru sain, siis jutt lÀks liikvele. Aga jah, seda kategooriat vÔib tÀielikult jÀtta eraldi hindamiskomisjoni tÀita eesotsas tulevase komisjoni esimehe @eix22'ga. 

DB hindamine eeldab ka vastavat mÔÔturit, mis vÔiks omakorda olla taadeldud. Eks jÀrgmine kord vÔib Ônnestuda ka see saada. Kindlasti muudaks see hindamist objektiivsemaks.

Edited by TrvP

Auto hÀÀlt vÔib samuti mÔÔta arvamuse jÀrgi, kui vÔtija valitakse selle jÀrgi, kelle autol on kÔige coolim hÀÀl ja inimesed seda reaalselt kuulda saavad nagu seekord tegite.

Sa ei peaks mÔÔtma kÔiki autosid, silma jÀrgi nÀeb Àra paar kÔige madalamat, mille vahel kahtled ja mÔÔdad nende ratta tsentrit koopa servast ;) 

MÔtle loogiliselt, kui panna lauale 0,5L Ôlu ja 1L Ôlu, sa ei pane seda hÀÀletusele, kumb on suurem. 

Edited by oo7
  • Meeldib 2

See oleks ĂŒks mÔÔtmisvariant, kuid eeldaks ikkagi rulli tasapinnale ajamist. Samuti oleks ĂŒks variant mÔÔta ka esisillatalast (seda ei mĂ”jutaks nt rullitud( lĂ”igatud poritiibade servad jne). 

Selle Ă”llemahu nĂ€itega paned natukene ĂŒle.

Edited by TrvP

Minu arust ĂŒritus igati super. Hea , et toitlustus oli kohapeal olemas, ei pidanud ise grilliga jĂ€ndama hakkama :D . Iga aastaga lĂ€heb ikka asi paremaks! Kiitus korraldajatele!

• Meeldib 9

43 minutit tagasi, TrvP ĂŒtles:

See oleks ĂŒks mÔÔtmisvariant, kuid eeldaks ikkagi rulli tasapinnale ajamist. Samuti oleks ĂŒks variant mÔÔta ka esisillatalast (seda ei mĂ”jutaks nt rullitud( lĂ”igatud poritiibade servad jne). 

Selle Ă”llemahu nĂ€itega paned natukene ĂŒle.

Asi ei ole ĂŒldse konkreetses mÔÔtmises vaid selles, et te lasete inimestel hÀÀletada mÔÔdetava vÀÀrtuse ĂŒle. Kui mÔÔdetavat vÀÀrtust pole ĂŒldse vĂ”imalik kuidagi hinnata, siis milleks seda ĂŒldse vaja on ?

Seda on ka inimeste pealt ju nĂ€ha, kes lihtsalt jalutavad ringi ja kirjutavad sinna lahtrisse tĂ€iesti pohhui nr, ma tĂ”esti ise ka ei viici hakata kĂ”iki autosid seest lĂ€bi tuhnama ja uurima mis see kĂ”ige haruldasem on vĂ”i kĂ€ima vĂ”rdlemas milline see kĂ”ige madalam on. Seda peaks tegema zĂŒrii, kes siis hindab fakti, kui fakti pole vĂ”imalik hinnata, siis pole mĂ”tet seda ka hinnata.

NĂ€ha on ju selgelt rahvalemmiku ja ilusaima velje valimisel, mille hinnang on subjektiivne, kuidas reaalselt inimesed seda ka hinnata kohe oskasid. IgalĂŒhel on oma arvamus ja selle avaldamine on hindajale endale ka tunduvalt huvitavam. Ka tĂ€iesti autokauge inimene oskab anda subjektiivse arvamuse

KĂŒsige ilusaimat vĂ€rvi, ilusaimat juhti, velge jms, kus reaalselt loeb igaĂŒhe arvamus, seda ei saa mÔÔta vĂ”i ĂŒmber lĂŒkata. See pakub ka vĂ”itjale oluliselt rohkem rÔÔmu, kui ta nĂ€eb, et töö reaalselt kellegi arvamust mĂ”jutab. 

Ma lihtsalt toon vĂ€lja asja, millega teist aastat jĂ€rjest mööda pandi. Paned ise vĂ€heke ĂŒle, loe mis on subjektiivsus ja objektiivsus, siis saad aru, millest ma rÀÀgin

Edited by oo7

Karl, sina oled oma hinge Ă€ra mĂŒĂŒnud ja ei saa enam objektiivset hinnangut anda :D Tegelt meil oli see "Haruldaseim lisa" korra arutlusel kĂŒll, aga jĂ€i toppama ja tegin juba karikad selle sildiga valmis :)

Loodame, et lÀhme iga aastaga paremaks nagu ka korralik E30. Kuna korraldajad pole professionaalsed peokorraldajad, siis igal aastal Ôpime midagi juurde. Siiski oleme kÔik hingega asja juures ja eeldame, mis osalejatel sees vÀrisema vÔiks panna :) Meie eesmÀrk ongi pakkuda positiivset emotsiooni, et kÔigil osavÔtjatel oleks huvitav ning meeldejÀÀv nÀdalavahetus toredate inimeste keskel. Saab muljeid vahetada, kasulikke nÀpunÀiteid, huvitavaid ideid ja kes teab mida veel. Mina jÀin vÀga rahule ja loodame jÀrgmine aasta veel paremini siis ;)

• Meeldib 5

Just vastupidi ma saan anda objektiivset hinnangut, mitte subjektiivset. Subjektiivne sÔltub minu oma arvamusest, objektiivne on reaalselt mÔÔdetav fakt.

Ma vÔin enne seda oma e30 kaljult alla sÔita vÔi teha midaiganes, see ei muuda kellegi autot kÔrgemaks vÔi lisa haruldasemaks, aga see vÔib panna mind arvama, et lilla on kÔige ilusam vÀrv

Edited by oo7

@oo7 Ma nĂ”ustun sinuga, et selliseid asju (nagu nr auto kĂ”rgus, haruldaseim lisa jm mÔÔdetavad specid) tuleks lasta ĆŸĂŒriil hinnata. Nagu ma selgitasin, siis madalaimat autot ei saa mÔÔta objektiivselt kusagil kallaku peal. Üks variant on nt jĂ€rgmine kord teha mÔÔtmine pĂ€evase kogunemise ajal Valga linnas asfaltplatsil (kes soovib osaleda, sĂ”idab hinnanguks vajaliku platsi peale ja mÔÔtetulemus fikseeritakse ning Ă”htul avaldatakse tulemused).

Teised osalejad ka uurisid, et mis kohast tuleks auto madalust hinnata. See jĂ€igi isiku enda teha, kuna pĂ”hjenduseks oligi asjaolu, et Oorel plats puudub ja neid kĂ”ikide rullide edasi- tagasi manööverdamine oleks tĂŒlikas ning aeganĂ”udev.

Eks jÀrgmine kord paremini!

Sama siin, ĂŒritusega igati rahul. Iga aastaga ikka asi kĂ”vasti edasi arenenud.

KĂ”ik need "vĂ”istlused" olid lihtsalt oma siseringi rahva aja sisustamiseks ja lĂ”bustamiseks, tulemusi ei dokumenteerita ja ei vĂ”eta kusagil arvesse. KĂ”ik oli arvamuse peale ĂŒles ehitatud, mitte tĂ€psuse ja faktide.

Haruldase lisa osas kĂŒsisid tĂ”esti paljud minult, mis see olla vĂ”iks. Jagasin oma arvamust , mis on ka faktilisele tĂ”ele kindlasti ĂŒsna lĂ€hedal. Seal ei ole nagu palju variante, nivooreguleeringuga vedrustust pandi vaid 320i,324td ja 325i touringule. Touringuid seal palju polnud ja mina ega ka keegi teine pole sĂŒĂŒdi ,et just ĂŒhe korraldaja autol selline lisa peal. Ühel touringul oli siiski veel, aga juba tavaamortidega asendatud ja mittetöötav.

VÔime ka ulmelisemaks minna ja hakata mudelipÔhiselt ning aastakÀigu lÔikes hindama.Nii vÔib teatud mudelil roolivÔim ,taga peatoed ja isegi vÀrv olla haruldane.

VĂ”idu autole nagunii seal ĂŒkski pill kannapeale ei oleks saanud astuda seal, see on haruldasi tehase lisasi tĂ€is ja mĂ€letamistmööda ĂŒhe pikema lisavarustuse listiga pill mida nĂ€inud.

Aga vÔid(vÔite) vabalt arvamust avaldada, mis siis oli kÔige haruldasem lisa teie meeles?

• Meeldib 7

KĂ”ige huvitavama lisa valimine oli kindlasti vĂ€ga hea mĂ”te, mis ilmselgelt rahvahÀÀletusena ei Ă”nnestu, kuid eksperdi poolt hinnatuna pakkus kokkuvĂ”ttes pĂ€ris suure ĂŒllatuse, isegi vĂ”itjale endale.

Et inimestele rohkem hÀÀletusel pinget/tegevust pakkuda, laske neil parem arvata objektiivseid asju, millele on Teil reaalselt vastus olemas zĂŒrii poolt, sellisel juhul oleks ka pĂ€ris suur huvi seda reaalselt ise hÀÀletades otsida ja hiljem teada saada, nagu see seekord tegelikult oli. 

Kelle autol siis oli sitaks Àgedaid lisasid? mingi list? jÀrgmine aasta tuleks prooviks siis ka :D kui poisid juba suuremad,et kannatab kaasa tassida.

• Meeldib 1

Tere. TĂ€nud suure tunnustuse eest, kes teab see teab. Kes kohal olid tevad ;) korraldus parem kui eelmine aasta. VĂ”in seda öelda ka oma neiu poolt. Äkki jĂ€rgmine aasta juba kohal kahe autoga. Mott ei lange ja raha jÀÀb ĂŒle sest ahh valmib minu silmis lĂ”plikult see kuu lĂ”pp ja m.o.t.t. AitĂ€h meie poolt ja oleme koos jĂ€rgmine aasta aga kuss seda nĂ€itab aeg aga Oore on tase ;) mida raske ĂŒle lĂŒija :) Lugupidamisega Silver 983 AHH

IMG_20170710_162231.jpg

• Meeldib 3

VĂ€ga Ă€ge ĂŒritus oli ja ikka vĂ€ga lahedad e30 omanikud! Tublid korraldajad!!

NĂŒĂŒd ootan huviga et saaks nĂ€ha mida kaameramehed tegid. 

Lahe!! JÀrgmine aasta uuesti! :ipb-happy-smile::BMW:

• Meeldib 4