Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Mikko

Administraator
 • Postitusi kokku

  430
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  22

Mikko võitis päeva viimati 18. aprill

Mikko sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

134 meeldimist

Kasutajast Mikko

 • Tiitel
  Elukutseline rullija

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. Mikko

  Foorumi tähelepanekud / arvamused

  Tore, et meeldib 😎 Oma vanad teemad ja postitused leiad alati oma konto alt. Kui vajutad oma kasutajanimel üleval paremal ja valid "Profiil", siis tuleb ette sinu profiili leht. Foorum näitab osasid postitusi kohe profiili seinal. Kõikide nägemiseks pead vajutama nupul "Vaata minu tegevusi". Seal on sul vasaku menüü kaudu võimalik otsida kõike oma postitatud sisu. Suurema pildi nägemiseks kliki pildile. Kui teatud teemasid sinu profiilis näha pole, siis kahjuks on need kustutatud. Samuti 2005 aasta mõned lingid võivad viia valedele lehekülgedele. Postitused ise on küll alles selles teemas aga lihtsalt link viib valele leheküljele. Foorum on aja jooksul muutnud oma tarkvara ja kolimised ühelt teisele on sisse jätnud mõned anomaaliad. Autoteemades kustutame teemasid tavaliselt ainult omaniku soovil. Ise me teemasid ei eemalda.
 2. NIPP: lisades oma profiili kaanepildi, saad soovi korral seda liigutada, et soovitud koht kohe silma paistaks. Pilti saad liigutada “Positsioneeri pilti”  käskluse alt oma kaanepildi valikutes.

 3. Võrguketas WD My Cloud 3TB - 100€ https://www.okidoki.ee/item/wd-3-tb-my-cloud-personal-cloud-storage-nas/8037635/ iPhone 7+ 128GB Product RED - 500€ https://www.ounaturg.ee/11027-iphone-7-plus Droon DJI Mavic Pro Fly More Combo - 1000€ Kõikidel asjadel olemas originaalpakendid ja ostudokumendid. Osadel kehtib veel ka garantii. 😎
 4. Mikko

  Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

  Kõik, kes te kogunemisel pilte klõpsite, võiksite need lisada ka foorumi Galeriisse. Piltidest annaks teha 2019 aasta kalendri.
 5. Mikko

  Suvine kokkutulek Oore 2018 14.-15. juuli

  Kõik jagama! 🤣😜💪
 6. Mikko

  Suvine kokkutulek Oore 2017

  Üsna varsti tehakse selle kohta teema
 7. Mikko

  Uuendustest foorumis

  Nagu kõik teavad, siis 25.05.2018 hakkasid kehtima uued GDPR reeglid Euroopa Liidus. Sellega seoses pidasin vajalikuks uuesti reeglite nõusolek saada. Ei midagi erilist. Kes ei soovi foorumilt kirju saada, see läheb oma kontosse ja eemaldab linnukese, et ei soovi ja korras. Pidage meeles, et kui kirju ei soovi, siis ei tule ka ühtegi PM teavitust teile meilile.
 8. Mikko

  Lobamokkade rubriik

  Sorry @harcore aga see kõlab nagu sa kutsuks Pärnumaal kedagi rämedalt jooma 😂
 9. Mikko

  Uuendustest foorumis

  Foorumis on nüüdsest uus emojide (vigurnägude) süsteem. Kes on märganud, siis on emojisid juurde tulnud selline hulk, et paha hakkab. Emojid muutuvad vastavalt kasutaja kasutatavale seadmele. Näiteks kes kasutab iOS, MacOS seadmeid, siis nemad näevad emojisid oma seadmele vastava kujundusega ja kes kasutavad Windowsi või Androidi või Samsungi seadmeid, nemad näevad jällegi emojisid erinevalt. Sellise otsuse võtsin vastu, sest vaadates foorumi analüütikat, siis üle 55% kasutatakse igas kuus foorumis käimiseks mobiilseid seadmeid. Selles statistikas jääb ka silma, et vanemat tehnoloogiat (OS) kasutab väga väike hulk, seega ei tohiks muudatus kellelegi midagi halba teha. Siit siis erinevus, et kui kellegi seade ei toeta emojisid, siis nemad näevad kas küsimärke, kaste või ei näe üldse mitte midagi. Paralleelselt jääb kehtima ka pildipõhised emojid. Ehk ei ole oluline kas sa kasutad Windowsi või Maci, nägusid näed ühesuguselt. Uus süsteem on parem näiteks sellistel puhkudel, kui peaksid toimuma mingisugused muudatused emojides. Samuti saab sellistel emojidel muuta ka suurust, ilma et emoji kvaliteet muutuks. Samuti muuta emojide nahatooni. 😜💪🏾 Samuti on teinud galerii suure overhaul-i. Kui avad mõnda pilti, siis ilmub see ekraaniülese pop-up-ina. Samuti on muutunud piltide lisamine galeriisse. Et muudatusi näha, mine ja laadi oma albumisse mõned pildid. 😉
 10. Mikko

  320i '87 - longero

  Kui sa pildid üles laed, siis iga pildi peale siin tekstikasti alla tuleb kaks ikooni, + märk ja prügikasti märk. Kui sa vajutad sellel + märgil, siis pilt ilmub sinna kus sul kursor vilgub. Ja kui sa sellel pildil kaks klõpsu teed, siis saad pildi suurust ka muuta, kui suurelt ta postituses on. Kui teed pildi pisikeseks, siis peal vajutades nähakse ikka täissuuruses pilti.
 11. Mikko

  316i '89 m20 stroker - rkiik

  OT: meie Instagram nutab nende piltide järele...
 12. NIPP: Kui sa ei soovi müügiteemades näha lukustatud teemasid, jäta sorteerimisvalikutes lukus teemad välja. Sorteeri > Kohandatud > Filter > Avatud. Ongi kõik! Niisama lihtne see oligi. Nüüdsest näitab foorum sulle selles alamfoorumis ainult avatud teemasid.

 13. NIPP: Kõik, kes te olete oma profiili laadinud kaanepildi – teil on võimalik seda ümber positsioneerida, et sobiv koht pildil välja tuua.

 14. Mikko

  Instagram

  Meie Instagram nutab teie piltide järele!
 15. Mikko

  Lobamokkade rubriik

  Ma ei saa aru @Aigar
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus