Hüppa postitusse

Tiit

Moderaator
  • Postitusi

    1 946
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    84

Kõik, mis Tiit postitas

  1. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Kitsamate velgede-rehvidega tuleb ka kaal alla
  2. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    ;Miks sa seda 4 kohaliseks tahad saada?
  3. Tiit

    E30 Kardisõidu etapp

    Aravete paneks olemasolevaid plaane muutma (korra autoga sõitnud seal ), Õismäe ja õlu mitte niiväga, seda paras tööpäeva õhtul teha.
  4. Tiit

    BMW Style 41 veljed

    Tahad mulle müüa? 20€ eest näiteks
  5. Tiit

    BMW Style 41 veljed

    Koos talverehvidega 200 1 velg on äärekivi või midagi sellist näinud, teised peaks normaalsed olema.
  6. Tiit

    BMW Style 41 veljed

    Mul on, kuidas see turu rubriigiga seotud võiks olla?
  7. Krt, mul pole hetkel sellist rulli, millega suvel liigelda, muidu tuleks teeks 328TEV-ile pai üle mitme aasta.
  8. Tiit

    O: E30 316i paisupaaki

    Kas lekib või mingi muu viga? Kui lekib siis suure tõenäosusega otsavanni vahelt mitte paisupaagist, paisupaagil tihendid ka all ja üleval otsas.
  9. Tiit

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    Ilma silda maha võtmata ei lõika seal midagi. Kui puksi polt välja võtta siis tuleb differ allapoole, saab ehk 1/2 tollise padruni otsa sinna pika liigendvarrega. Tööriistamarketis oli ~19€ poole meetrine vars. http://www.tooriistamarket.ee/et/padrunvõtme-vars-12x18-liigendiga-s
  10. Tulede mass kontrolli üle, kas on päris katki, lahti või tugevalt korrodeerunud. Asub vasaku tule taga- polt kere külge keevitatud- ehk on ära murdunud.
  11. Tiit

    Piduritoru otsad,kiire!

    Bemmil peaks olema 10x1 keermega toru otsad.
  12. Tiit

    Juhtmestik

    Pistikud on vaja ühendada ka- vaja uusi klemme ja tange klemmide ühendamiseks, samuti pistikust klemmide väljavõtmise tööriistu, kui plaanid vanalt juhtmestikult pistikud koos juhtmejupiga võtta siis tuleb juhtmed joota kokku omavahel ja isoleerimiseks kasutada termokahanevat toru mitte isoleerpaela. Isoleer on juhtmestiku juures kõige väiksem kuluartikkel- seda võib juhtmete kimpusidumiseks tarbida. Juhtmed võtad kõik ühest rullist? Sel juhul on sul suure tõenäosusega poolepeal juba kõik segamini, originaaljuhtmestikus on lisaks erivärvi juhtmetele ka 2 ja kolme värviga juhtmed, et oleks võimalik pärast juhtmeid tuvastada mõistliku ajakulu ja skeemide kaasabil. E30 skeeme saad siit vaadata- seal enamus olemas. http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/e30/e30_89.pdf Ahjaa, juhtmeläbimõõdud ka erinevad 0,35mm2 erinevad anduri ja signaali juhtmed kuni 70mm2 aku pagasnikusse vedamise kaablil.
  13. Tiit

    Juhtmestik

    Miks sa seda teha tahad? Kas tahad midagi teistmoodi teha või lihtsalt juhtmestik läbi? Uue tegemisest lihtsam hankida teine juhtmestik, korrastada see ja ära vahetada. Uue ehitamine eeldab skeemide lugemise oskust, mõningaid elektrialaseid teadmisi ja tööriistu. Salong tuleb tühjaks loopida mõlemal juhul.
  14. Kui juba slikke plaanid kasutada siis mõtle suurematele piduritele ka, raskema ja võimsama mootoriga hakkab rajal klotse kuluma koledal kombel.
  15. Tiit

    Lobamokkade rubriik

    Kui see oleks tehase lahendus siis oleks saanud ju samale hoovale teha pedaalikinnituse mis päris pedaali külge läheb, milleks sellist liigendjama vaja leiutada. Vastus on ilmselt- sest nad said seda teha ja neil oli asju
  16. Tiit

    O:E30

    Mis on hinnapiir? Keretüübi eelistusi?
  17. Tiit

    suunad kadunud

    On sul õige pistik ohutulede lüliti taga- neid on võimalik seal omavahel segi ajada teiste lülititega ja siis ongi tulemuseks, et midagi ei tööta.
  18. Sa istud rullikasse ainult pasaste roobadega? 318 automaadiga on tunduvalt parem sõita kui manuaaliga, samuti ära tule võrdlema kulunud automaatkasti korras manuaaliga.
  19. Tiit

    Spidomeeter valetab

    Selle motometeri potekaga on jamamist rohkem kui rehvide vahetamisega. või elamisega teades, et spidokas valetab. Niipalju kui ma näinud siis kõik valetavad 5-10 kmh
  20. Aga kus sina oma hinge hoiad?
  21. Ma siis olen seksuaalvähemus ja ei pane seda kleepsu
  22. Tiit

    Head muusikat autosse :)

    Soovolinikud ongi maailmalõpujüngrid
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus