Jump to content
E30 COMMUNITY

Tiit

Moderaator
 • Content Count

  1,867
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

Everything posted by Tiit

 1. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Õlipumpa vahetasid siis saalesid ei vaadanud? Raamipakud said oma originaalkohale? Väntvõll korralikult mõõdetud ja õiged saaled? Mingi eriti karm strook tehtud? neid variante on päris palju mis halvasti võib olla.
 2. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Palju sõitnud on nende uute saaledega?
 3. Ilma rehvideta hind 200€ Tallinnas
 4. 7 liitrist MB kankut vahetuseks?
 5. Teisel pildil tundus seal mingi vahe olema tõesti roolikardaani jaoks, sellepärast kustutasin ära teise lause.
 6. ~3800€ v8 kollektorite eest?
 7. Tanel_p sellised kogunemised olid Tallinnas kolmapäeviti, seega kes keda järgi teeb lõpuks
 8. Tiit

  Lõdvikud

  Motonetis või forssis vana kaasas on ja müüjal viitsimist siis vw ja muude voolikute seast võib originaalile sarnase tüki leida ehk voolikuriiulist.
 9. Tiit

  Kesklukk jamab

  http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/e30/e30_89.pdf Siit skeemidest leiad keskluku diagnoosimise juhendi. toide kesklukule läheb läbi juhiukse pistiku- seega vaata see ka üle ja juhtmed mis ukse sisse lähevad
 10. Hüdroscandis teevad sulle uue survevooliku 15-20€ eest kui vana kaasas või pikkus teada
 11. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Ketta maha võtad siis peaks saama ära mõõta.
 12. Stiilipuhas ossitablett ju , isegi puuduv tiivaliist annab üldilmele juurde. Ainult ledbarid udukaaukudes riivavad silma pisut.
 13. Up- tiivad riiulis endiselt.
 14. Sõltub, mis ulatuses sa seda teostada tahad- tagumine rattakoobas erinev, mitte ainult tagapaneel - uksest alates tükid erinevad. Küsimust arvestades, ise sa sellega hakkama ei saa, seega töö maksumuseks pakuks 4 kohalisi numbreid. Sellist doonorit ka väga ei leia enam, millel vajalikud asjad olemas ja restaureerimist ei vaja.
 15. Eile pandi ekraanid teele, võtsime mõned ekraanid lisaks ka
 16. Mingi tugevduse ka tekitasid piilaritesse, arvestades, et välimine ja sisemine plekk samast kohast jätkatud? Ainult katuseluugi raami vahetusele ei mõelnud? Ei ole väga keeruline seda kätte saada.
 17. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  Kuskandis sa asud oma asjadega.
 18. Tiit

  Lobamokkade rubriik

  E30 juhtmestik on suhteliselt lihtne, mis sind täpsemalt huvitab?
 19. Tiit

  O: Kelladeplokk

  https://www.partworks.de/gearworks-de-automarken-deutsche-automarken-bmw/ sama leht kust kella ekraane tellime, pakub hammasrattaid ka.
 20. Tiit

  M: E30 baur

  Kirjuta bmw peamajja, et kohalikud plokivad.
 21. Ilma poolraamiotste tugevdusteta on nende kärukonksudega paras kajakaid loopida.
 22. Tere E30 positiivsed! Sai isu täis kella ekraailt päikeseloojangu imetlemisest ja kirjutasin www.partworks.de inimestele, et teha suurem ost Eesti E30 kogukonna märgi all. Esialgseks numbriks sai pandud 10-20 ekraani tellimine. https://www.partworks.de/gearworks-de-automarken-deutsche-automarken-bmw-display-reparaturset-fuer-bmw-3er-e30-aussentemperaturanzeige-bc-1.html Vastus on, et hea meelega teevad meile soodustuse- orienteeruv ühe ekraani hind saab olema ~26€ Tellimus läheb teele 27. veebruaril- võiks olla piisav aeg, et info jõuab kõigi soovijateni ja raha saab kokku kogutud. Kodulehel pakutakse ka erinevat muud kraami, kindlasti ei ole vajadusel probleemiks nende lisamine tellimusele. Kas neile rakendub samuti soodustus ja kuipalju, selgub siis kui arve käes ja teeme hiljem tasaarvelduse. Raha kanda kontole EE282200221022845666 Margo Hämarmets. Selgitusse fooruminimi ja OBC grupitellimus Soovijad: Tiit 2tk Makstud - Kätte saanud Kurikristjan 2tk Makstud - Kätte saanud Hiis 1tk Makstud - Kätte saanud Grimes 1tk Makstud Airi L 1tk Makstud - Kätte saanud Reino 2tk Makstud - Kätte saanud Riho 2tk Makstud cobra 1tk Makstud - Kätte saanud TrvP 1tk Makstud nüripliiats 1tk Makstud - Kätte saanud Erxx 1tk Makstud - Kätte saanud Tauno P 1tk Makstud -Kätte saanud Tauri T 1tk Makstud - Kätte saanud Tainants 1tk Makstud - Kätte saanud KugelBlitz. 1tk Makstud - Kätte saanud eix22 2tk Makstud - Kätte saanud Marek N. 1tk Makstud - Kätte saanud M1X 1tk Makstud - Kätte saanud buumer 1tk Makstud - Kätte saanud Markush. 1tk Makstud- Kätte saanud Taksaator 2tk makstud Zaz965zaz. 1tk Makstud ------------------------------------------------------- 28 kazhmir 2tk Makstud - Kätte saanud -Kaido- 1tk Makstud Erxxi käes Tuleb 33 ekraani
 23. Tänu sellele ärimehele on Eestis vanade bemmi kassetikate hinnad täiesti ebareaalseks muutunud.
 24. Hea plaan kapotialust sooja õhku turbokale sisse sööta
 25. Ainult konks või koos tala, tugevduste ja juhtmestikuga?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy