Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
karlk

318i Convertible 1991 - karlk

Soovitatud postitused

Eelmisest lahti saades, tuli suhteliselt kiirelt isu tagasi jälle omada sellist autot. Seega Kert tõi jälle ühe. 

Teema eelmisest:  

Seekord on autol nõksa parem seis kere poolest, helenahk sisu, el. katus ja automaat käigukast. Tehtud hetkel korralikult sisepuahstus ja rohkem pole jõudnud. Kui Tartu jõuab siis tuleks ära sisu kreemitada ja auto arvele võtta. Lisaks tuleks teha õlidevahetus ja ülevaadata sillad. El. katus täitsa toimib, kuid lukustus ei võta kinni ja tihendid võiks uued vaadata. (tehtud)

IMG_9474.jpg
IMG_9476.jpg
IMG_9507.jpgIMG_9513.jpg

Muudetud , muutis karlk
  • Meeldib 2

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pilt siis enne ja pärast puhastust.
IMG_9496.jpg
IMG_9506.jpg

Võib pakkuda erinevaid lisasid kabriole. 

Lisaks oleks huvitatud uutest velgedest, mis võiksid olla 16". 

Muudetud , muutis karlk
  • Meeldib 3

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Eks seal vigu ole ka, aga päris asjalik. Sõita oli mõnus :D Extreme jäi kiirteel paduka kätte ka nii et katus maas :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Beez salong punases autos on väga kena. Tahaks endale kaa  :rolleyes:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nüüd siis auto arvel. Tehtud ka õlidevahetus ja sildu natuke korrastatud. Üks küsimus suuremale ringile. Nimelt tahaks autot natuke madalamaks ja jäigemaks saada. Praegu kuidagi ujub minu jaoks liiga palju. Mis oleks soovitused? Coilovere kindlalt ei taha. Hetkel olen mõelnud, et Bilsu amort ja mingid väikese madaldusega vedrud. 

WP_20140829_009.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

B8 teeb sõidu linnas ebamugavamaks küll :D B6 tavakõrgusega vedrude jaoks.

Ehk on asi hoopis väsinud puksides ja sillaseades

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Bilstein B6 ja -40mm vedrud aga mitte odavama otsa omad (ehk siis välista FK, Jom jms) seljuhul? Samas oleks ikkagi odavam ehk coilid panna, ise praegu vaatan Racelandi valiku poole. Kui saaks USA-st need kätte normaalse hinnaga, siis oleks need vast mõistlikuim valik. 1-3 tolli madalduse vahemik ning erinevalt odavaima otsa coilidest peaks sõidumugavus pisut paremini säilima.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

vast parim set-up on E30 jaoks B8 bilsud ja -40mm Eibach vedrud. (bilstein B12 ? ) Auto on täiesti sõidetav igas olukorras, kuid samas on päris jäik..  Ma ei tea kahjuks ,kuidas see jäikus cabrios tunda annab

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Raceland on USA Rokkor. Põhimõtteliselt Siis Jom'i ja Ta-Technixi tasemel.

Tahad sõidumugavust: Koni ja Ground control või BC.

Mul oli Bilsu B6 ja FK 75/50 madaldus. Üli jäik polnd ja väga madal ka polnd.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tänan hariva infokillu eest, saan endalgi plaanid selgemaks. Seega võttes arvesse hind-kvaliteet suhte, siis kõige mõistlikum oleks ikkagi osta korralik vedru + amort?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See FK madaldus ei kõlba kuhugi, ära seda küll osta. Auto hakkab väga äkki ära viskama ja taga ots vajub kurvides painutades läbi. Mu venna autol on see -75/50mm. Tahab sellest lahti saada pikemat aega juba..

See kõlbab selleks, kui huvitab, et auto lihtsalt madal oleks, kuid seda teevad need odavad coiloverid ka. Välimuse poolepealt vaadates on see suht ideaalne kõrgus, rattad on koopas parajalt.

Parim lahendus tänavasõidu autole on see, kui sõidurõõm/kiirus ka tähtis on: 

http://www.bilstein.de/en/products/sport-and-threaded-ride-high-adjustable-kits/bilstein-b12-pro-kit/

Muudetud , muutis oo7

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Siinkohal muidugi on see ka, et antud komplekt maksab umbes 600-700 eurot, mu vend uuris seda endale miski aeg selle FK jama asemele..

Lisaks ei paista auto just üleliia madal välja

Muudetud , muutis oo7

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kevadiste ilmadega nüüd müügi mõtted jälle maha rahunenud. Kuigi plaanitud coilid/vedrustus jääb ära ja veel mõned plaanid, mis olid mõttes. 

Autole on aga valmis saanud veljed, mis veel ootavad BadaBlingi coatingut. 

IMG_1104.jpg

Muudetud , muutis karlk

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Futurad 16" ja ees 8.5 ning taga 9.5 laiad. Hetkel veel olen nõus müüma neid või vahetama odavamate velgede vastu :D Praegu veel oodavad BadaBlingi coatingut.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ideaalis tahaks endale kunagi 17"x8" ja 17"x10" jooksu, aga see on miskine kaugema tuleviku teema. :D Kui muidugi viitsid siis võid ju hinna ps panna. ;)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Igaksjuhuks sai alla proovitud, kuidas tagant istuvad ja tulemusega olen rahul. Mõistliku madaldusega vast lähevad nõksa veel koopasse.

WP_20150427_15_37_27_Pro.jpg

WP_20150427_15_37_42_Pro.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Oz-d pole veel alla jõudnud jah.

Kui alla lähevad siis tuleks esiotsa natuke rohkem maadligi saada. Praegu väga uppis, eriti kui sõita.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus