Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

karlk

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

229
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

20

karlk võitis päeva viimati 13. aprill

Kasutajal karlk oli kõige rohkem sisu meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

82 meeldimist

Kasutajast karlk

• Tiitel
    Vana kala

Profiili info

• Minu autod
    BMW 318iA 1991 , BMW 435xd

Hiljutised profiili külastajad

609 profiili vaatamist
  1. Instagram

IMG_9446 by Karl Kirs, on Flickr
  2. M/V: OZ Futura 16" 4x100

3. M/V: 318i kabriolett

Auto müüdud, tuulevõrgud müüdud, OZ-i veljed ainult veel alles
  4. Garaazidega/pindadega hangeldamine.

Up! Kevad pressib peale ja ehk on mõni garaaž vabanenud?
  5. M: rooliadapter

Müüa rooli adapter. Tartu/Tallinn 30.-
  6. Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

Z3-me sisuga tegemist. Ju siis kellegi omalooming või ehk hoopis pilt valest autost, sest välispildid interjööriga ei klapi.
  7. Garaazidega/pindadega hangeldamine.

Otsin Tallinnas/ Tallinna ümbruses garaaži. Ca 30 kuni 60 m2. Pakkumised PM.
  8. M/V: OZ Futura 16" 4x100

Up up up! Ikka ootan vahetusi 3 osaliste velgede vastu. Võivad olla kasvõi samasugused taastamata Futurad. Ei raatsi neid velgi lihtsalt enam lahti uuesti võtta ja muutma hakata.
  9. M/V: OZ Futura 16" 4x100

OZ Futura kolmeosalised 16" veljed koos rehvidega Ees 2" lai rant ja taga 3" lai rant Ees laiust kokku 8" ja taga 9" Keraamiliselt poleeritud keskosad Facemount, ET ees 34 ja taga 20 Keskava 57,1 Copper Chrome keskmised kapslirõngad Logo brushed taustal Rehvid 205/45 7mm ja 225/40 6mm Võib pakkuda vahetust mõne muu 16-17" 4x100 kolmeosalise/kaheosalise velje vastu. Kui keegi huvitatud siis võib teha pakkumise ka velgedele ilma keskosadeta ehk siis lip-id ja barrelid müügiks. Hind 1700.-
  10. M: M42 IS-i sisselaskekollektori komplekt

Käigukast läks autoga kaasa! Sisselaskekomplekt alles.
  11. 318i Convertible 1991 - karlk

Auto liikus edasi jah uuele omanikule. Kolm aastat tagasi augustis sai auto ostetud. Ma loodan, et uus omanik jätkab siit samast teemast.
  12. 318i Convertible 1991 - karlk

Makiga olen küll rahul. 93 aastal hakati tootma mu arust seega enamvähem ajastus ka. Paigaldati Mercedestele ja Porschedele neid. CD boxi ja võimendi võimalus ka.
  13. 318i Convertible 1991 - karlk

OZ-id alt läinud, originaal rool sees ja ootab uut omanikku. Erinevaid pakkumisi tulnud aga seda, mille eest loovutama nõus veel mitte. Lisaks ikka puudu üks keskkapsel. Kui kellelgi üle kaheosaline style 5 kapsel siis oleks huvitatud ostmisest.
  14. M: M42 IS-i sisselaskekollektori komplekt

Sisselaskekomplektiga kaasa ka uued tihendid, mis vaja paigalduseseks. Hind 250.- Käigukast 30.-
  15. M: originaal tuulevõrk, Nardi komplekt

Tuulevõrk 250.- Nardi komplekt koos Luisi adapteriga 380.-

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus