Hüppa postitusse

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. GTA

    Ülevaatuse teema

    Rehvimõõdud on passi kantud küll aga nagu rulli puhul ikka siis valesti ja valikuliselt. TRX rehve ma pole veel üheski passis näinud näiteks. Kuigi tehase varustus ja ka uksepostil kirjas. Mind saadetud tagasi kui velg/rehv oli ilmselgelt koopast väljas. Ja see vale rehvimõõdu teema peab paika, olen ka VO vea saanud 16 veljega ja sellega läbinud kuna rohkem miskit polnud.
  2. GTA

    Lobamokkade rubriik

    @krislinB Vaheta parem ÜV punkti
  3. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Laager maha, muud variandid on kerge erootika valdkonnast. Vähemalt mul tulid nad keermelatist tehtud tõmmitsaga kergelt välja. Sul nagunii kõik laiali juba, aint poolteljed veel eest võtta :P
  4. Säästa aega ja osta see tihend uuena
  5. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Aga käppa keegi viskas? Või puuris nimetissõrmega oimukohta vähemalt
  6. GTA

    Lobamokkade rubriik

    USDM prillid äkki? Neil olid ju sealed beam tuled ja bürokraadid arvasid et tule ülemise serva katmine on liiga radikaalne 🧐
  7. Järgmine vend peseb ära, küsib 2000 ja '' vigu pole, auto pole uus ja lollidele küsimustele ei vasta''
  8. GTA

    Väljasuremine

    Aju relee prooviks mõni teine? Õhulugeja kõrval kopsiku all, värvus valge. Olin sellise rikke küüsis aga siis oli vahel käivitumine ka probleemne.
  9. GTA

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna Mäos briljantpunane kaheukseline, BTL midagi oli vist number Oli tore näha milline oma auto mõne nurga alt peeglist paistaks teistele
  10. GTA

    M20 õlileke kaane vahelt- lahendusi?

    Ploki pinda puhastasid ikka enne kui tihend peale läks? Ja kas poltide pingutamiseks järgid juhendit ka? Ütleks vastupidi, kuiva M20t mis kuskilt otsast ei leki on suht haruldane pilt Kui guuglisse lüüa siis seda probleemi esineb paljudel, enamasti süüdistatakse Victor Reinzi tihendit - samas ma ei arva et alati viga tihendis on. Ikka pigem pindade ettevalmistus.
  11. Tänan pakkumast Kuid noh, ikkagi oleks vaja neid va tagumisi sellistele seltsiks mis ette juba olemas on.
  12. Äratan vana teema ülesse, soov on tekkinud salong ühte tooni ajada Vaiba saaksin vahetada korraliku ent mustaks värvitud variandi vastu. Oli eelnevalt sinine!
  13. GTA

    Sahin-Kahin tagasillas

    Võis olla ka porikate, mis kardaani flantsi taga oli sul. Kui see vastu korpust käib siis ka igavene tobe sahin sees
  14. GTA

    O: MHW tagatuled

    Kui pakutakse paari siis olen huvitatud defektideta parempoolsest. Ebay hindadega olen kursis, sellise hinnaga ei soovi
  15. ... ja müügipildiks panevad ikka sellise kus tõstuki käpad karbiäärte peale pandud
  16. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Ukselingi küljes on väike mikrolüliti, kui linki ülestõstetud asendis hoida siis soojendus järgi.
  17. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Umbes nii? Olen kohapeal käies bemme vaatamas kuulnud ka paari päris head hüüdlauset: Tagumised pidurid on pimedaks tehtud aga esimesed on päris head. "M3 tagasild" - osutus typ 168 ja trumlitega variant olema. Keema läheb ainult kuuma ilmaga, muidu on korras.
  18. *soovituslikud kõik asjad ka odavamad pole, vähemalt m20 mootori detaile on mujal ka soodsamalt, mulle tundub
  19. Kuidas saaks MNTameti postitused suruda ühte teemasse, a la liiklusinfo 16.00 võiks olla üks teema mitte sada eraldi teemat. Samuti liiklussündmused ühes teemas. Lihtsalt kui kasutada värskemate postituste sirvimise reziimi siis näiteks tänase libeda päevaga muud juttu polegi kui sündmus-sündmus-sündmus-liiklusolud-sündmus ja ekraan on risustatud lihtsalt, muud ei olegi midagi tglt. Palju meil siin neid mehi on kes e30ga talvel sõidavad ja/või oma liiklusinfot just siit foorumist ammutavad? Iga teine kasutaja kes sedasi teemasid vorbiks saaks küll modedelt noomituse ma usun
  20. Püsikas: Leks tellib h2-st ka asju soodsamalt. Võta temaga ühendust ja näiteks tulede regull mida soovid ongi ainult uuena tellimise lugu. Arvan et mõistlikum on ka katted ja konsoolid uuena tellida.
  21. GTA

    Müramati eemaldus

    Netiotsingu põhjal on vähemalt Elme Messer kuivjääd vabamüügis ka kenasti pakkunud. Ma soovitaks proovida. Näind et teinekord liha ja piima transpordil ka kasutatakse, eriti kui laborisse analüüsimisele kaup sõidab. Ei tohiks väga keeruliselt kättesaadav kaup olla seega
  22. Margo peab vist seda silmas Hea mälu mehel. Aga kas mitte ei kehti kerevärvi stangede jutt tehasest paigaldatud M-Techniku korral? Müüdi ju neid komplekte ilmselt ka eraldi, paigaldusjuhendeid poleks muidu ju vaja?
  23. Neid kleepse on palju olnud, kui saad kätte mõne omaaegse lisavarustuse kataloogi siis sealt on neid variante võimalik ka näha. Väga sarnased on variandile nr. 4, ei ütle et samad on kindlapeale.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus