Hüppa postitusse

callaway

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    168
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

callaway päevavõit oli viimati 4. mai 2016

callaway sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    '63 C10, '80 242, '81 XJ650

Hiljutised profiili külastajad

2 270 profiili vaatamist

Kasutaja callaway saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Vestluste alustaja
  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

15

Reputatsioon

  1. Olen FL udutule katte otsingul. Parempoolne olemas, seega juhipoolset katet vaja. Viisakas seisukorras, värv ei oma tähtsust. 56214575
  2. Vaja E30 käsipiduri hooba. Sinna juurde võiks kuuluda käepide ja lõõts. Samuti tunnelist tükk kinnitustega. Saatmisvõimalus Tallinnasse võiks variant olla.
  3. Müüa MT1 esimene ja tagumine lisa ning küljed. Boonusena kaasa kehvas seisus antitiib. Liiga kõrged hinnad pre kupeedele tõid mu maa peale. Seega müüa lisad. Tagumine on paremas korras, aga esimene samuti väga okei. Küljed viisakad. Müün ainult koos ja alustame kõrge 825€ Asuvad Haapsalu lähedal.
  4. Müüa bbsi esilisa prele. On vigu, aga üldjoontes okei. Tingimist alustame 200€. Asub Haapsalu lähedal.
  5. Kui kellelgi on üle MT1 esimest lisa, külgi (pole vahet kas uus v vana) ja lip, siis andke märku. Võivad ka mõradega olla.
  6. Olen avatud E30 pakkumistele. Ainult kupee kere. Kere on tähtsam kui tehnika. Originaalsus on tähtsam kui tuuning. Hind <3000€ Mootori ja kasti eelistusi pole. Pre ja facelift, mõlemad sobivad. Kirjutage joonistage.
  7. mis vastus oli? mu kontakteerumisele ei vasta.
  8. Korra käis mõte peast läbi. Pildi pealt välimis ja hind tunduvad peaaegu kooskõlas
  9. Pildi pealt tundub kena. Eix, mis originaalist mööda tundub? madaldus, esisuunad? pildi pealt vead iste ja peeglid? https://www.auto24.ee/used/2412770
  10. callaway

    M: m10 kast

    Müüa e30 m10 5käiguline kast. 50€. asub läänemaal, saan tlna tuua. 56214575
  11. Tere, tahaks juhipoolset 51mm amordipüstakut, mis hinnasoov? 

  12. callaway

    Müüdud

    Hetkel 2 kehva pilti ainult. Laupäeval saan juurde teha.
  13. callaway

    Müüdud

    Tere. Müüa veerev kere. Originaalis 316i. Kupee Facelift Katuseluugita Passis musta värvi. Dokumendid olemas. Auto hinnas sisaldub. Kellegi poolt keevitatud kere. Uksed, kapott, stanged, põll, riegeri replica lisa, tagaluuk (ükski detaili minu silmis ei sobi doonortükiks). Esimene strutbar Hüdrauliline käsipidur. Kõik klaasid. Esituled ja võred, neerud Tuuning tagatuled. Roolisammas. Poolpuur. Aku plussjuhe eest, taha. Armatuur. Unibal shifter (mitte kõige mugavam). 51mm esipüstakud 325i esimesed pidurid koos suporditega 325i ketastega sild, koos suporditega. Armeeritud pidurivoolikud. Keevisdiffer 4.10 Poolteljed Powerflex puksid sildades. Koni jäikuse regulliga amordid ees ja taga. H&r vedrud ees ja taga. E36 rida kuue suur radikas. Arvutasin ja arvutasin. Sain kõik kokku 900eurot. Asub Haapsalus.
  14. callaway

    MÜÜDUD

    Aitan sõbral müüa. OZ Futura 17x8.5 ET35 4x100 kuldsed poldid Rehvid 195/40, põhimõtteliselt tutikad. Asukoht Vilnius, transport pole probleem Hind 1100€
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus