Hüppa postitusse

mmikkii

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    132
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

mmikkii päevavõit oli viimati 16. august 2021

mmikkii sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Profiili info

  • Minu autod
    E30 2,5 125kw
    E61 3,0d 160kw

Hiljutised profiili külastajad

1 925 profiili vaatamist

Kasutaja mmikkii saavutused

Panustaja

Panustaja (7/14)

  • Tubli reageerija Harv
  • Pühendunud
  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja

Hiljutised märgid

55

Reputatsioon

  1. Pakkuda siis pealkirjas mainitud asjad. karbikatetel kruviaugud uduka katted ilmselt ise tehtud. kabrikatted 60€ uruka katted 15€ esituled 40€
  2. Pakkuda siis e30 esimesed el akna mootorid koos tõstukitega. 125€
  3. Pakkuda siis el akna mootorid koos hoovastikega. pärinevad sedaani küljest. h:150€kmpl
  4. Pakkuda siis suur zf käigukast h:200€ pm uus siduri kompl koos kahemassilise hoorattaga h:100€
  5. mmikkii

    Lobamokkade rubriik

    Minu m52-l sai temp andur pandud jah vedeliku lõdviku vahele
  6. M20b25 starter 20€ korralik soenduspaneel 20€ paagi taseme andurid 15€ tk paagipumbad koos kronsadega 15€ tk fl 318 küljest süüteluku põhi 15€
  7. mmikkii

    M: typ168 diffrid

    Pakkuda siis lahtised diffrid. 4,27 täpset seisukorda eitea H:50€ (Müüdud) 4,10 vahest mingil kiirusel tegi häält H:80€
  8. mmikkii

    Kes, kus ja keda nägi

    Nähtud nvl hiiumaal, lisaks sellele nähtud hiiumaal veel punast bauri millest pilti ei jõudnud teha
  9. Tervist, ehk on kellegil pakkuda 63l paagi vasakpoolset korralikku tasemeandurit?
  10. mmikkii

    Lobamokkade rubriik

    Kel huvi siis w1 oü toob iganädalaselt tehastest originaal varuosi. saab tellida midaiganea veel tehased toodavad või lao nurgas alles on.
  11. Kas keegi on kursis keerme hülssidega ja kus neid saada võiks ? niipalju kui olen lugenud soovitatakse time sert hülsse aga kuskohast neid eestist osta ? varjant on ka helicoil aga kas need suudavad kaane polte kinni hoida ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus